Dantų protezavimo kainos Lietuvoje: lengva susigrąžinti šypseną!

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Burnos, dantų problemos anksčiau ar vėliau užklumpa kiekvieną žmogų. Gerai, jei tai trumpalaikės ligos, uždegimai, kurie sėkmingai išgydomi ir nepalieka neigiamų ilgalaikių pasėkmių. Tačiau yra ir skaudesnių problemų, su kuriomis žmonės negali susitaikyti bei gyventi visaverčio gyvenimo. Viena iš tokių – dantų netekimas. Ši problema – didelis smūgis, dažnai paveikiantis pasitikėjimą savimi ir užtemdantis gyvenimo džiaugsmą ( https://www.sveikaszmogus.lt/Vaikams1-1357-Kad_syps… ). Tačiau šiais laikais galima nebesitaikyti su dantų netekimu. Plačios protezavimo galimybės ir prieinamos kainos kiekvieną norintį sugrąžina į visavertį gyvenimą.

Kiek kainuoja tobula šypsena?

Sparčiai tobulėjančios technologijos, gerėjantis gyvenimo lygis ir daugybė kitų veiksnių lėmė smarkią įvairiausių paslaugų plėtrą. Dėl to šiandien galima džiaugtis, kad visoje Lietuvoje, tiek mažuose, tiek dideliuose miestuose tapo pasiekiama gana sudėtinga dantų protezavimo paslauga. Šiai paslaugai reikia ne tik kruopštumo, gydytojo profesionalumo, bet ir nemažų investicijų.

Norėdami patobulinti savo šypseną, priklausomai nuo dantų ir burnos būklės bei pasirinkto protezavimo būdo, galite sumokėti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių.

Sostinėje įsikūrę odontologų kabinetai siūlo metalo keramikos vainikėlius (angl. metal ceramic crown) nuo 200eur, bemetalės keramikos (angl. metal-free ceramic crown) – nuo 400eur. Jei reikalingos implantavimo procedūros, sumokėsite 500eur ir daugiau. Lanko-atraminiai protezai (biugeliai) šiame mieste pacientui kainuos 700-800eur, išimami dantų protezai – nuo 250eur, minkštos šiuolaikiškos plokštelės – daugiau nei 400eur.

Kainų Lietuvoje palyginimui, dėrėtų pažvelgti į mažesniuose miestuose pateikiamus kainoraščius. Pavyzdžiui, mažas, bet pažangus miestas Kėdainiai diktuoja tokias protezavimo kainas:

  • metalo keramikos vainikėlis – 170eur, jei tvirtinamas ant dantų implanto – 350eur;
  • cirkonio keramikos vainikėlis – 300eur, tvirtinant ant implanto – 400eur;
  • lanko atraminiai protezai nuo 350eur;
  • minkšto pagrindo dantų plokštelė – 300eur.

Daugiau apie dantų protezavimo paslaugas galite pažiūrėti čia: www.dantugydytojas.lt/paslaugos/dantu-protezavimas… . Atlikome ne vieną dešimti protezavimo procedūrų, todėl tikrai galite drąsiai kreiptis.

Tęsiant straipsnio temą, akivaizdu, kad šiuo atveju toliau nuo šalies centro galima pasinaudoti pigiau kainuojančiomis paslaugomis, tačiau verta klausti ar gausime tokią pačią kokybę? Ir ar kelionės į periferinius miestus neatsieitų daugiau nei naujoji šypsena? Tai telieka retoriniais klausimais. O mes rekomenduojame: būdami didžiuosiuose miestuose verčiau čia ir užsiimkite savo dantų atkūrimu. Tokiose vietose kur kas didesnė konkurencija, skatinanti odontologus nuolat tobulėti ir siūlyti kuo kokybiškesnes paslaugas savo pacientams.

Pojūčiai po protezavimo: tobula gyvenimo kokybė

Po protezavimo procedūrų pacientai visada jaučiasi pakylėti. Gydytojai odontologai ir protezavimą atlikę pacientai įvardija tokius džiuginančius protezavimo rezultatus:

  • Tvirti ir ilgaamžiai dantys;
  • Stabili dantų pozicija kandant ir kramtant maistą;
  • Puiki estetinė dantų išvaizda, kuri leidžia be baimės šypsotis;
  • Nuo greitos atrofijos apsaugotas kaulinis audinys ir dantenos;
  • Sugrįžęs pasitikėjimas savimi ir gyvenimo kokybė.

Akivaizdu, kad protezavimas – puiki išeitis, netekusiems vieno, keleto ar net visų dantų. O tai patyrusių pacientų atsiliepimai – geriausias įrodymas, kad pasiryžti protezavimui tikrai verta. Skaitykite atsiliepimus.

Dantų protezavimas – investicija į gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi. Susisiekite su profesionaliais UAB ,,Dantų gydytojas“ odontologais ir sugrąžinkite į savo gyvenimą šypseną!

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.