Kompiuterinė tomografija

Kompiuterinė tomografija – vienas tiksliausių diagnostikos metodų, taikomų odontologijoje. Mūsų klinikoje kompiuterinė tomografija ir panoraminė nuotrauka atliekama vienu moderniausių radiologiniu diagnostikos aparatu Hyperion X5 3D. Rentgenologiniai tyrimai reikalingi sudarant gydymo planą prieš implantacijos, sinuso dugno pakėlimo ir kaulo priauginimo operacijas, nes pateikia virtualius paciento veido, žandikaulių srities, šaknų skilimų, kaulo lūžių vaizdus. Kompiuterinė tomografija parodo burnos ir aplinkinių audinių trimatį vaizdą (3D), tad ją rekomenduojame daryti pacientams prieš chirurgines procedūras siekiant tiksliai suplanuoti gydymą ir įvertinti kaulo būklę, jo storį, visa tai išanalizuoti trijose plokštumose.

  • Žandikaulio kompiuterinės tomografijos (3d nuotraukos) kaina 80€ – paslauga atliekama aukščiausios kategorijos aparatu, kuris parodo visus smulkiausius defektus, o taip pat sukuria galimybes sudaryti kokybišką gydymo planą ir jį įgyvendinti.
  • 3D dantų nuotrauka daroma mūsų klinikoje – Jūsų patogumui nuotrauką galėsite pasidaryti pas mus odontologijos klinikoje Vilniuje.

PROCEDŪRAS ATLIEKA:

Privalumai atliekant kompiuterinę tomografiją radiologiniu diagnostikos aparatu Hyperion X5 3D:

  • Saugu. Šio rentgeno skleidžiama spinduliuotė yra žymiai mažesnė nei vidutinė kitų radiologinių diagnostikos aparatų. Pagal pasirenkamus keturis matymo laukus ir greitą paciento burnos nuskaitymą sumažinamas radiacijos poveikis iki minimumo. Tuo pačiu gaunama aukštos raiškos nuotrauka, kuri gali būti analizuojama skirtingais pjūviais, tad nereikia daryti kelių skenavimų, taip taupomas laikas ir kaštai.
  • Greita. Pažangi planavimo ir kompiuterinės tomografijos tyrimų programa turi galimybę suplanuoti visą gydymą, naudojant programoje esančius implantus galima matyti, kaip viskas atrodys po procedūros. Pats kompiuterinės tomografijos skenavimas užtrunka iki 15 sekundžių, tad pacientui net nespėjus sujudėti, burnos ir dantų būklės vaizdas jau būna užfiksuotas.
  • Optimalu. Kiekvienu individualiu atveju kompiuterinės tomografijos tipas ir dydis pasirenkamas pagal gydymo planą. Atsižvelgiant į paciento burnos būklę, atliekamas vieno arba dviejų žandikaulių, universalus, vaiko žandikaulio ar aukštos raiškos skenavimas, atitinkamai gaunama nuo 10 cm x 8 cm iki 5 cm x 5 cm išmatavimų nuotrauka. Tinkamiausią kompiuterinės tomografijos dydį Jums parinks Jūsų gydytojas-odontologas, atsižvelgus į Jūsų burnos ir dantų būklę.
  • Tikslu. Kompiuterinė tomografija trimačiu vaizdu pateikia aiškesnį 75 mkm vaizdą, kuris naudojamas endodontijoje šaknies kanalų gydymui. Kompiuterinė tomografija suteikia galimybę įvertinti dantų ir jos audinių būklę iš visų pusių, pašalinami visi iškraipymai. Turint tikslius išmatavimus išvengiama netikslumų implantacijos ir kitų chirurginių operacijų metu, nepažeidžiami nervai ir kraujagyslės, sinuso ertmė.
  • Operatyvu. Paciento pageidavimu kompiuterinė tomografija gali būti įrašoma į CD, DVD, USB ir kitas kompiuterines laikmenas, persiunčiama el.paštu. Visi tyrimai yra išsaugomi ir mūsų klinikos duomenų bazėje.

Kompiuterinė tomografija gali būti įrašoma į laikmeną arba saugoma „Papadent” odontologijos klinikoje. 3D žandikaulio nuotrauka Jums suteiks išsamią informaciją apie kaulo būklę, jo tankį, plotį ir aukštį. Atlikus 3D dantų nuotrauką Jums bus sudarytas išsamus gydymo planas, pagal kurį bus atliekamos procedūros. Lyginant su panoramine dantų nuotrauka, kompiuterinė tomografija parodo visą vaizdą 3D formatu, įvertina svarbias anatomines struktūras, suteikia žymiai daugiau informacijos implantacijai ir kitoms procedūroms.

 

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai:

  • Max. file size: 5 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.