KAS YRA VISI DANTYS ANT 4(ALL-ON-4) IMPLANTAI?

24 val. – tiek tereikia norint, pakeisti trūkstamus dantis vos 4 žandikaulyje fiksuotais implantais. Šio tipo procedūra garantuos Jums ilgalaikę gražią šypseną itin priimtina kaina. Odontologijos mokslui nepaliaujamai žengiant į priekį, atsiranda vis naujesnių metodikų, kurias taikant dera kaina, gydymo efektyvumas ir estetiniai rezultatai. Šio progreso dėka nuo 2013 m galime savo pacientams pasiūlyti ALL-ON-4® (liet. Visi ant keturių) technologiją, kurios pagalba ypač greitai ir neskausmingai atkuriami prarasti dantys.

Šios technologijos pagalba atkurti dantys yra itin stabilūs, leidžia kramtyti kietus produktus, negali būti pamesti sportuojant ar atliekant kitas aktyvias veiklas. Ir priešingai nei protezai ar plokštelės nereikalauja periodiško išėmimo, o valgant šaltą ar karštą maistą, dantys ant keturių implantų suteikia galimybę patiekalų temperatūrą ir skonį justi taip, lyg valgytumėte su savo natūraliais dantimis. Ši, šiuo metu pažangiausia dantų atkūrimo technologija, dažniausiai taikoma natūralių dantų nebeturintiems arba pacientams, kurų dantys tokios prastos būklės, kad jų gydymas neįmanomas, sudėtingas , labai ilgas arba ekonomiškai nelogiškas ir neefektyvus.

 • Dantų protezai ant 4 į žandikaulį įsriegtų implantų grąžins Jums norą šypsotis!
 • Mūsų profesionalios paslaugos, teikiamos adekvačia kaina, padės Jums ir vėl džiaugtis gerai atrodančia šypsena!
 • Kramtydami nesijaudinkite, kad juda Jūsų protezai ar galite patirti nemalonius pojūčius, valgydami karštą ar šaltą maistą!
 • Jūsų naujai įsigyti dantų implantai visi ant keturių ir ant jų fiksuoti dantys leis Jums šypsotis, be baimės , skausmo ar kitokio protezų sukelto diskomforto!

All-on-4-implantacija-pries-operacija

All on 4

Visi dantys ant keturių implantų - rezultatas - Papadent

VISKAS ANT 4 IMPLANTŲ TIPO PROCEDŪRAS ATLIEKA

"VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ" SĖKMĖS ATVEJAI

Papadent klinikoje atlikta šimtai sėkmingų dantų implantavimo procedūrų

Pacientė atvyko gydytis net iš Estijos, nes klinikos Papadent Facebook paskyroje pamatė nuotraukas, kur situacija buvo labai panaši į jos, tikėdamasi kardinalių pokyčių. Ji liko labai patenkinta rezultatu vos per 48 valandas. 

Implantologo Tomo Stumbrio komentaras: „esu daug matęs, bet panašu, kad estai mus lenkia ne tik iš gerosios pusės. Kas prieš tai buvo padaryta su pacientės priekiniais dantimis – taip ir likau nesupratęs. Buvo pašalinti likę dantys ir pagal „Visi dantys ant keturių implantų“ metodiką atkurti abu žandikauliai. Jauna moteris vėl galės nebeslėpti savo šypsenos.“

Ignas buvo tikras adrenalino ieškotojas, bet jo pomėgiai jaunystėje jį nuvedė klystkeliais ir negrįžtamai sugadino šypseną. Ilgai kentėjęs Ignas rado jėgų pradėti gyvenimą nuo naujo, švaraus lapo. Nors dar buvo nesulaukęs keturiasdešimties, jam teko pašalinti 14 dantų ir įsriegti 9 implantus. Po All-on-4 procedūros jis suvokė, kad pasitikėjimas savimi grįžta ir dar visas gyvenimas prieš akis. Dabar jis lenkia kliūtis su drąsa ir stengiasi patirti kuo daugiau naujų, neįkainojamų akimirkų.

Braliuks iš Latvijos Dzintars – įspūdingos formos žandikaulio savininkas, bet dantų būklė gadino visą vaizdą. Papadent klinikoje atlikta abiejų žandikaulių implantacija – pašalinti 24 dantys, įdėta iš viso 12 implantų ir kitą dieną uždėti laikini dantys. Situacija pasikeitė iš esmės. Dabar Dzintars dirba modeliu!

Ponia Jurga – vyresnio amžiaus moteris, kuri ilgai kentė savo dantų problemas. Jos ne pilna šypsena kėlė nepasitikėjimą savimi ir neleido drąsiai žiūrėti žmonėms į akis. Po All-on-4 procedūros ji pajuto, kad viskas dar nėra prarasta. Šypsena tapo nauja spalva jos gyvenime – spalva, kuria ji nori džiaugtis ir dalintis su kitais!

Poniai Jurgai buvo pašalinti viršutinių dantų likučiai, atliktas apatinio žandikaulio paradontozės gydymas. Viršuje atliktas „Visi dantys ant 4 implantų“ tipo gydymas su tobulos estetikos cirkonio protezu. Apatiniame žandikaulyje krūminių dantų srityje įsriegus 4 implantus pagaminti cirkonio tiltai.

Marius viduje visuomet troško būti roko žvaigžde, bet kuklinosi savo šypsenos. Pagaliau jis gali! ?

Tiesa, kad taip įvyktų, prireikė pašalinti 20 dantų ir įsriegti 9 implantus.

Jonas – statybų vadovas, tikras optimistas ir linksmuolis! Tačiau jis nesuvokė, kiek jo charizmai trukdė trūkstami dantys. Nors aplinkiniai matė jį kaip šviesų ir pozityvų asmenį, viduje jis nesijautė laimingas. Po „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūros pasikeitė ne tik jo šypsena, bet ir požiūris į gyvenimą. Jis įsiklausė į savyje esančią ramybę ir dabar spindi iš tikrųjų!

Jonui buvo pašalinti 9 dantys ir įsriegti 5 implantai.

Pacientui Giedriui ne visai pasisekė. Jo žmona, pamačiusi kaip anksčiau kukli vyro šypsena transformavosi į naują, spindinčią ir tokią viliojančią, vis dažniau paskambina paklausti ar jis laiku sugrįš iš darbo ir kodėl jam parašė buvusi klasiokė.  

Gyd. Tomo Stumbrio komentaras: pacientas turėjo beveik visus dantis, bet dėl nepakankamai kontroliuojamos periodonto ligos dauguma dantų buvo netekę 70% kaulo, judėjo ir pūliavo. Konservatyvus gydymas buvo įmanomas, bet ilgas kelias iki to ir prognuozuojamas rezultatas netenkino paciento. Buvo pašalinti 26 dantys ir įsriegta 10 implantų. Po 48 val. uždėti laikini protezai, kurie po 6 mėn. pakeisti nuolatiniais protezais iš cirkonio ant titaninio karkaso.

Pono Andriaus cirkoninė šypsena po gydymo tokia plati ir draugiška, kad kaimynų vaikai jį nuolat kviečia pūsti balionų.

Ponia Laima išties nepaprastas žmogus, kusri visą gyvenimą padėjo kitiems. Tačiau ji nepastebėjo, kaip pamiršo save ir pati prarado šypsenos ryškumą. Dėl laiko stokos rūpintis savimi jos dantys pamažu tapo nebegydomi. Netikėtai pamačiusi draugei sukurtą šypseną ir sužinojusi apie “Visi dantys ant 4 implantų” metodikos galimybes, nusprendė pasirinkti šią procedūrą ir nepasigailėjo. Po operacijos ji vėl žvelgia į veidrodį su šypsena, o jos šeima – su džiaugsmu. Tai buvo ne tik naujos pradžios žingsnis, bet ir svarbus išbandymas jos gyvenime, kurį ji įveikė su drąsa ir pasitikėjimu.

Gydytojo Tomo Stumbrio komentaras: Iš viso pašalinta 20 dantų ir įsriegti 9 implantai. Viršutiniame žandikaulyje kaulo anatomija buvo sudėtinga, o kaulo kiekis nepakankamas klasikinei „Visi ant keturių implantų“ procedūrai. Todėl žandikaulis atkurtas su 5 atramomis, įsriegus papildomus pterygoidinius implantus.

Pono Antano dantys buvo tikri neklaužados! Vietoje to, kad tvirtai laikytųsi žandikaulyje, jie šoko tango bandydami įkąsti argentinietišką steiką. Todėl dažniau tekdavo tenkintis tik garnyru – bulvių koše. Stengiantis išvalyti, dantys sukosi valso ritmu, o pamatę ledus ir išsigandę šalčio – su siaubu bandydavo pabėgti.

Pagaliau Antanas neapsikentė ir vos per 48 val. pakeitė 25 labai pavargusius ir neklusnius šokėjus į 10 tvirtų ir kantrių implantų.

Palyginimas su kitais būdais

Tradiciniai implantai
 • 6–8 ir daugiau implantų kiekviename žandikaulyje, kas sukelia daugiau nemalonių pojūčių ir prailgina gijimą po implantacijos procedūros
 • Žymiai didesnė nei visi ant keturių kaina kartu neužtikrinant apčiuopiamai geresnės kokybės ar funkcionalumo
 • 2–4 chirurginės procedūros, prailginančio bendrą laiką iki galimybės pilnai naudotis implantuotais dantimis
 • Dažnai reikalinga kaulo augmentacija (priauginimas), kuri gali sąlygoti specifines komplikacijas – augmentuotos dalies infekciją, kraujavimą priauginimo vietoje ir kt.
 • Ilgas gydymas: iki protezavimo pradžios 3–12 mėn.
ALL ON 4®
 • Tik 4 implantai apatiniame ir viršutiniame žandikaulyje, kas sumažina nemalonius pojūčius, gydymo trukmę ir nepageidaujamų komplikacijų tikimybę
 • 40–60 % mažesnė kaina, kas leidžia pacientui gauti žymiai palankesnį kainos-naudos santykį
 • Nauji dantys gali būti fiksuojami ant 4 pirmos procedūros metu įsriegtų implantų jau po 6 – 24 val., kas nepasiekiama naudojant tradicinę metodiką
 • Nereikalinga kaulo augmentacija (priauginimas), nes maksimaliai išnaudojamas esamas žandikaulio plotas implantus dedant kampu
 • Tik viena chirurginė procedūra (dantys šalinami ir dantų implantai sriegiami to paties vizito metu)
Išimami protezai
 • Nepatogumas, daugelis pacientų patiria nuolatinį jaudulį, susietą su galimu protezų iškritimu ar klibėjimu.
 • Neefektyvus kramtymas, kas ne tik trukdo mėgautis mėgstamu maistu, bet taip pat gali sutrikdyti virškinimo trakto funkcionavimą.
 • Fonetikos problemos – dantys labai svarbūs gerai kalbai, o nesant fiksuoto odontologinio sprendimo protezai storesni, užima daugiau vietos burnoje, todėl sutrikdoma kalba.
 • Kaulo tirpimas (dėl spaudimo į gleivinę toliau atrofuojasi žandikaulio kaulas), kas gali sukelti dar didesnes odontologines problemas
 • Gretimų, likusių dantų pažeidimai – dantys už kurių tvirtinasi išimami protezai neišvengiamai prarandami laikui bėgant

Ar man gali būti atliekama all-on-4 dantų implantacijos procedūra?

Atsakymą ar Jums gali būti atliktas all on 4 protezavimas, galite sužinoti pasitarę su gydytoju odontologu arba per kelias akimirkas internetu:

ALL-ON-4® protezavimo procesas

01.

Konsultacija

Konsultacijos metu pagal kompiuterinės tomografijos, intraoralinio skanavimo duomenis išsamiai ir itin profesionaliai įvertinama žandikaulio būklė ir suplanuojamas Jums tinkamiausias gydymas, kuriame dera Jūsų lūkesčiai ir priimtina kaina.

02.

Laikinas plastikinis protezas

Paciento vizito metu yra pašalinami protezavimui netinkami dantys ir jų šaknys, į žandikaulį yra susriegiami implantai, o per 6-24 val. pagaminamas ir ant 4 implantų pritvirtinamas laikinasis plastikinis protezas, skirtas gijimo laikotarpiui . Laikiną protezą rekomenduojama keisti nuolatiniu, praėjus 3-9 mėnesiams po pradinės procedūros, nors nesant finansinių galimybių toks protezas daugumoje atvejų tarnauja bent keletą metų.

03.

Visi dantys ant 4 implantų kaina

Procedūros kaina – € 3697 – pigiausias kelias iš niūrios bedantystės į laimingą gyvenimą su tikrai atrodančiais dantimis ir plačia šypsena! Net 95 proc. pacientų galima atkurti dantis ant 4 implantų be kaulo priauginimo pasinaudojant patrauklia visi dantys ant 4 implantu kaina.

04.

Siūlai

Siūlai išimami po 7-10 dienų, kai paciento audiniai ir gleivinės yra pakankamai sugiję. Kai situacija nesudėtinga, naudojami tirpūs siūlai ir jų išimti nereikia

05.

Nuolatinis protezavimas po 6-18 mėnesių

Nuolatinis protezavimas atliekamas po 3-18 mėnesių metalo plastikiniais, metalo keramikiniais arba cirkonio dantimis, kurie užtikrina kad nauja šypsena džiaugsitės ne vienerius metus.

7 priežastys rinktis ALL-ON-4®

visi ant 4 implantų - rezultatas po - Papadent klinikoje
 • Galite turėti gražius dantis vos per 1–2 dienas – net jeigu Jums ir buvo pasakyta, kad neturite pakankamai žandikaulio struktūros įprastiniams implantams.
 • Beveik visais atvejais garantuoti rezultatai – 97% procedūrų sėkmingos ir vos ant 4 specialių implantų sukonstruoti protezai sumažina gijimo laiką ir šalutinio poveikio tikimybę.
 • Dažniausiai nereikia ilgos ir skausmingos kaulo priauginimo procedūros. Net 95 proc. pacientų galima atkurti dantis ant 4 į žandikaulį įsriegtų implantų be kaulo priauginimo.
 • Praėjus gijimo laikotarpiui, trunkančiam 3-18 mėnesių, atliekamas protezavimas metalo, plastikiniais arba keramikiniais dantimis, kurie užtikrina tvarią kramtymo funkciją ir virškinimo trakto veiklą.
 • Procedūra gerai toleruojama, ją galima atlikti per 1,5 – 3 valandas. Trumpesnė procedūra ir anestezija yra ne tik patogesnė, bet ir ženkliai sumažina komplikacijų tikimybę.
 • Procedūra tinkama ir atliekama pacientams, sergantiems diabetu ar diagnozuota osteoporozė, nors įprastai sergantiems šiomis ligomis dantų implantai, ypač reikalaujantys kaulo priauginimo, negalimi.
 • Pasinaudoję mūsų klinikos siūloma itin patrauklia kaina, Jūs sutaupysite 40 – 50 procentų lėšų lyginant su įprastais implantais ir kaulo priauginimu.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai dėl implantacijos ir protezavimo!

*Yra papildomų sąlygų

Nemokama Konsultacija

Paskambinkite mums šiandien!
+370 699 999 11
Parašykite laišką!
info@dantugydytojas.lt

Nauja šypsena įkandama kaina per 24 h!
Kaina € 3697!
Tikrų dantų pojūtis ir jokio diskomforto!

Nemokama Konsultacija

Gydymas išsimokėtinai

Patikrinti savo mokumą ir sudaryti lizingo sutartį galite neišeidami iš klinikos!


Video apie ALL-ON-4® (visi dantys ant keturių implantų) metodikos pritaikymą pacientui

Mūsų paskutiniai darbai

ALL-ON-4® protezo tipai

Laikinas ALL-ON-4® protezas

Laikinas dantų protezas, kuris uždėdamas per 24 valandas po implantacijos, yra pagamintas iš akrilo ir pintos vielos arba frezuotas iš tvirto plastiko. Jis puikiai tinka laikotarpiui, kol implantai stabiliai prigyja, tačiau praėjus gleivinės patinimui ir pasėdus dantenoms – laikiną protezą labai pageidautina, o daugumoje atvejų – būtina keisti nuolatiniu.

Patariama tai daryti praėjus 3-9 mėnesiams po implantacijos. Šiuolaikiniai protezai yra gaminami iš tokių medžiagų, kurios yra patvarios ir ilgaamžės, užtikrina normalią kramtymo funkciją ir atrodo tikrai estetiškai.

Privalumai:

 • Uždedamas per 24 valandas po implantacijos, tad jau kitą dieną galite demonstruoti gražią ir patrauklią šypseną bei mėgautis Jums patinkančiu maistu.
 • Dantų spalva, dydis ir forma atrodo natūraliai, tai svarbu užtikrinant natūralų ir patrauklų estetinį vaizdą.

Trūkumai:

 • Protezas yra skirtas laikinam naudojimui. Jis pagamintas orientuojantis į trumpesnį tarnavimo laiką, tad ilgainiui gali skilti arba lūžti.
 • Neidealus sąkandis ir dizainas, kurį gali reikėti papildomai koreguoti.
 • Atsiranda protezo porėtumas, gali keistis spalva. Jei šalinama daug dantų, pasėdus dantenoms gali atsirasti tarpai tarp gleivinės ir protezo.
 • Mechaninė garantija protezui suteikiama tik 6 mėnesiams, (nors dauguma tokių protezų tarnauja 3 metus ir daugiau) bet šio laikotarpio turėtų užtekti iki nuolatinio protezo uždėjimo.

Protezas su metalo karkasu ir akriliniais dantimis

Šis protezas yra pakankamai ilgaamžis ir tvirtas, jo pagrindą sudaro vidinis metalinis karkasas, kurio nesimato ir kuris neįtakoja estetinio vaizdo, o dantys yra akriliniai, pritaikyti prie paciento estetinių poreikių.

Lyginant su laikinu protezu, tai ženkliai patobulintas variantas, jis gaminamas etapiškai laboratorijoje, galima pasirinkti praktiškai bet kokią dantų spalvą, formą ir dydį.

Privalumai:

 • Estetiškas – užtikrina natūraliai atrodančią ir patrauklią šypseną.
 • Lengvai taisomas – net ir visiškai netekus dirbtinio danties, odontologas gali ant esamo karkaso sumontuoti naują dantį.

Trūkumai:

 • Vidutiniškai po 5-8 metų, priklausomai nuo paciento įpročių ir anatominės situacijos, akrilinius dantis reikės keisti arba atnaujinti, nes jie nusidėvi.
 • Maždaug 5% pacientų 5 metų laikotarpyje akriliniai dantys gali lūžti, ir apie 80% šių pacientų yra vyrai. Lūžiai taisomi sąlyginai lengvai, bet būtina protezą nuimti ir išsiųsti į dantų technikų laboratoriją pataisai. Žinoma, tai gali sukelti nepatogumų, jei gyvenate kitame mieste arba užsienyje. 

  *žr. nuotrauką nr. 1

 • Lyginant su alternatyvomis ženkliai labiau renka apnašas, dėl to gali keistis spalva ar būti prarastas paviršiaus blizgesys, ypač rūkant.
 • Garantija akrilinei daliai 1 metai.
 • Reikia bent 15mm vietos burnoje, ką ne visada įmanoma arba etetiška pasiekti. Jei vietos mažiau, ženkliai didėja protezo lūžių tikimybė.

  *žr. nuotrauką nr. 2

01.
02.

Protezas su metalo karkasu ir keramikos apdaila

Protezas gaminamas padengiant metalinį karkasą keramikos sluoksniu, kurio spalva atitinka natūralių dantų spalvą. Tokie protezai atrodo gerai estetiškai, visiškai nenusidėvi, yra pigesni negu cirkonio keramikos protezai, tačiau nėra pralaidūs šviesai, tad ne visada atrodo pakankamai natūraliai. Taip pat dažni keraminės apdailos lūžiai, kuriuos pataisyti, skirtingai nei akrilinį protezą, ženkliai sudėtingiau.

Šis protezas gaminamas, kai yra mažesnis nei 12mm vertikalus tarpas. Metalo keramikos protezas gaminamas laboratorijoje, kur preciziškai tiksliai atkuriamos natūralių dantų formos, spalvos ir dydžiai, tačiau estetinėmis ir fizinėmis savybėmis šio tipo protezas nusileidžiančia cirkonio keramikai.

Privalumai:

 • Ilgaamžis dantų protezas – atsparus nusidėvėjimui esant normaliam kramtymo procesui.
 • Suteikiama 2 metų klinikos garantija protezui, o dalyvaujant „Burnos higienos programoje“ garantija pratęsiama 1 metams.
 • Protezas yra padengtas keramika, tad nerenka apnašo kaip akriliniai dantys.
 • Nenusidėvi – tvirtesnė paviršiaus danga užtikrina atsparumą smulkiems pažeidimams, atsirandantiems kramtant ar valant dantis.
 • Pigesnis negu cirkonio keramikos protezas, tai svarbu ieškantiems geriausio varianto, kuriame dera kaina ir nauda.
 • Atrodo natūraliai – užtikrina anksčiau buvusį vaizdą primenančią ir patrauklią šypseną.
 • Reikia mažiau vietos, gali buti pagaminamas labai plonas.

Trūkumai:

 • Nėra pralaidumo šviesai, protezas nėra skaidrus, todėl mažiau estetiškas.
 • Gana dažni apdailos lūžiai, sąlygoti keraminės medžiagos specifikos.
 • Sudėtingos pataisos, tad gali tekti palaukti kol nuimtas protezas bus sutaisytas.
 • Abrazyvus, todėl greičiau dyla priešingo žandikaulio dantys.

Protezas su cirkonio karkasu ir keramikos apdaila

Cirkonio keramikos protezas yra labai estetiškas ir tvirtas, jis gaminamas iš cirkonio oksido, kuris ruošiamas kompiuterinio frezavimo būdu, tad karkasas yra iš vienalyčio bloko.

Protezuojant dantis estetika yra vienas svarbiausių kriterijų, todėl pasirinkdami cirkonio keramikos tiltą galėsite būti užtikrinti, kad dirbtiniai dantys atrodys tikrai natūraliai.

Lyginant su metalo keramika, cirkonio protezas yra baltos spalvos ir pasižymi šviesos pralaidumo savybe. Jei dantų protezai yra fiksuojami ant implantų, protezai kontaktuoja su dantenomis, todėl svarbu yra tai, kad protezų medžiaga nekeltų alergijos. Cirkonio keramiką organizmas priima kaip natūralią medžiagą, tad ji nesukelia jokio diskomforto, o burnoje nėra jaučiamas specifinis skonis. Cirkonio keramikos protezas puikiai tinka pacientams, siekiantiems estetiško, ilgaamžio vaizdo ir tvirtos konstrukcijos.

Privalumai:

 • Geriausia grožio ir stiprumo kombinacija – karkasas ir dantys gaminami iš tos pačios, vientisos medžiagos.
 • Dauguma pacientų sako, kad šito tipo protezo sukeliami pojūčiai labiausiai primena savo dantis.
 • Suteikiama 2 metų klinikos garantija protezui, o dalyvaujant „Burnos higienos programoje“ garantija pratęsiama 1 metams.
 • Protezas yra padengtas keramika, blizgus, estetiškas.
 • Pralaidus šviesai, kas įgalina dirbtinius dantis atrodyti ženkliai natūraliau.
 • Bioinertiškas, nesukelia alergijos ar nemalonių pojūčių burnoje.
 • Mažiausiai renka apnašas, net per ilgesnį laiką nekeičia spalvos.

Trūkumai:

 • Yra brangesnis negu metalo keramikos protezas, kas gali būti nepatrauklu pacientams, kuriems kaina – svarbiausias kriterijus.

D.U.K. – Dažnai pacientų užduodami klausimai

Jei trūksta tik vieno danties, galimi įvairūs dantų atkūrimo būdai, kuriems kartais tenka šlifuoti šalia esančius dantis. Tuo tarpu dantų implantavimas gali būti atliekamas net jei burnoje dantų išvis nebėra. Tokiais atvejais pasirinkimai gali būti tik du – išimami protezai arba dantų implantai, ir pastaroji pasirinkimo galimybė turi kur kas daugiau privalumų. Implantas Jums turės tarnauti bent jau 10-20 metų, tad pasirinkimas turi būti atsakingas. Mūsų klinikos gydytojas visuomet pasiūlys Jums tinkamiausią implantą, atsižvelgdamas į Jūsų žandikaulio kaulo struktūrą, planuojamą protezavimo tipą ir užtikrins, kad kaina atitiktų pasiektą kokybę.

Ant 4 implantų sukonstruotas protezas pacientui suteikia ne tik stabilumo, tvirtumo pojūtį lyginant su anksčiau problemų kėlusia situacja, bet svarbiausiai užtikrina kokybišką kramtymo funkciją. Kadangi dantų implantai įsriegiami į žandikaulį, kramtant sukuriamas fizinis spaudimas perduodamas į kaulo struktūrą – kramtymas vyksta įprasta fiziologine eiga, užtikrinant kokybišką žandikaulio funkcionalumą. Ant 4 specialių implantų pritvirtinti protezai užtikrina fizinį ir psichologinį komfortą – pacientas gali valgyti lyg turėtų savo dantis, o pats protezas atrodo estetiškai ir natūraliai. Taip pat jis savaime neiškrenta, kaip kad kartais nutikdavo naudojant ankstesnes išimamas dantų konstrukcijas, nes protezai prie implantų fiksuojami prisukant.

Protezai ant visi ant 4-ių dantų implantų nedengia gomurįo , todėl nesukelia pykinimo ar vėmimo reflekso. Tradiciniai išimami dantų protezai – plokštelės, jei jų neprilaiko implantai, remiasi į gleivinę. Tada kramtymo sukeliamas krūvis tenka ne žandikauliui, o dantenoms, kas ne tik skatina kaulo atrofiją, bet ir neleidžia tinkamai sukramtyti maisto, paciento racione atsiranda nebeįveikiamų, galbūt anksčiau labai mėgtų produktų.

Procedūra yra atliekama vietinėje nejautroje, užtikrinant maksimaliai įmanomą paciento komfortą. Pooperaciniu periodu gyjant audiniams gali būti nemalonių pojūčių, bet gydytojas išrašys nuskausminamųjų vaistų, kurie padės eliminuoti skausmą šiame etape.

Pradinė implantavimo procedūra trunka apie 2 valandas. Po 6-24 valandų ant 4 į žandikaulį įsriegtų implantų uždedami laikini dantų protezai. Praėjus 3-9 mėnesiams, kai implantai prigyja ir pacientas adaptuojasi prie laikino protezo, gaminamas nuolatinis protezas.

Per pirmąją procedūrą gydytojas įsriegs implantai ir ant 4 jų įtvirtins laikinus, tačiau patogius ir tvirtus dantų protezus, kuriais galėsite nuolatos sėkmingai kramtyti maistą ir demonstruoti gražią šypseną. Pasibaigus gijimo laikotarpiui ant 4 tų pačių implantų bus uždėti nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo visas implantavimas ir sudėtingos procedūros atliekamos pirmojo vizito metu.

Dantų implantavimas yra labai populiari procedūra, bet kaip ir daugelis kitų atliekama ne visiems . Dantų implantavimas atliekamas bet kokio amžiaus žmonėms, taigi jis gali būti atliktas tiek 60-ties, tiek ir 95 metų senjorui. Kita vertus galutinai susiformavęs žandikaulis būtinas implantavimui, tad jaunesniems nei 16-17 metų asmenims siūloma rinktis kitus dantų atkūrimo būdus. Dantų implantavimas iš esmės yra nedidelė operacija, bet kai kuriais atvejais jis negali būti atliekamas. Dantų implantai nesriegiami ir nėštumo metu, kai pacientas visiškai nevalo dantų, serga onkologinėmis ligomis ir jam taikoma chemoterapija arba švitinimas, kai vartojami tam bifosfonatų grupės vaistai nuo osteoporozės , žinoma būklei praėjus implantacija daugeliu atvejų galima. Kontraindikacija taip pat gali tapti imuninės sistemos sutrikimai, alergija implantavimo metu naudojamoms medžiagoms, blogai kontroliuojamas cukrinis diabetas. Ūmios infekcinės ir sisteminės ligos taip pat nesuderinamos su implantavimu, bet jas išgydžius dantų protezai ant 4 implantų gali būti sumontuojami.

Pacientu atsauksmes

Dalia Gaivelytė

Tomai! Ačiū jums ir kolektyvui už puikiai atliktą darbą. Nuostabu!! Aš ir vėl galiu šypsotis. Vos per vieną dieną mano dantys buvo pakeisti implantais ir suprotezuoti. Ačiū dar kartą už įkvėptą pasitikėjimą savimi!

test-quates

Franc Subač

Klinika dirba gerai. Visada perspėja dėl atvykimo. Gydytojas dirba išties profesionaliai ir viską paaiškina suprantamais terminais. Darbų kokybė labai gera, aptarnavimas puikus. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į šią kliniką.

test-quates

UŽDUOK KLAUSIMĄ GYDYTOJUI

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Gertrūda
Per kiek laiko prigyja implantas? Kada jau galima dėti nuolatinę karūnėlę ant implantų visam žandikauliui?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Po viso žandikaulio dantų implantacijos laikiną protezą keisti nuolatiniu galima jau po 3 mėnesių.

Vincas
Jeigu aš pasidarysiu All for one visus dantis implantaciją, tai kiek metų aš galiu būti su tais dantimis?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Laikinas protezas, pagaminamas ir pritaikomas pacientui kitą dieną po implantacijos, nėra skirtas gijimo laikotarpiui, ne ilgalaikiam naudojimui. Po implantacijos praėjus 3-9 mėnesiams laikiną protezą rekomenduojame keisti nuolatiniu. Laikino protezo garantija yra 6 mėnesiai. Ilgiau naudojamas toks protezas gali lūžti.

Nereta L.
Ar implantai yra patikimas būdas atstatyti visus dantis, ar man nebus alergijos?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Alergija dantų implantams pasitaiko itin retai visų pirma dėl to, kad titanas ir cirkonis yra antialerginiai metalai. Dantų implantai yra saugūs ir patikimi, jei jie tinkamai įsriegti, teisingai parinkti, pagaminti iš tinkamų medžiagų. Ypač svarbu pasirinkti kvalifikuotą ir kompetentingą odontologą. Be to, prieš implantaciją atlikus išsamų medicininį įvertinimą užtikrinama, kad dantų implantai gali pacientui suteikti ilgalaikę naudą ir prisidėti prie bendros burnos sveikatos. Faktas, kad dantų implantai yra sėkminga ir plačiai paplitusi dantų keitimo galimybė, užtikrinanti stabilumą, funkcionalumą ir natūralią estetiką. Pasirinkę patikimą odontologijos kliniką ir laikydamiesi tinkamos burnos higienos praktikos, galite mėgautis maksimalia dantų implantų teikiama nauda.

Rita G.
Ar galima All on4 daryti išsimokėtinai?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Mūsų klinikoje gydytis išsimokėtinai galima pasirašius lizingo sutartį. Mes dirbame su SB LIZINGAS programa, tačiau pacientas gali pasirašyti sutartį su bet kuria lizingo įmone, kur tik jam palankiausios sąlygos. Kas mėnesį išsimokate lizingo įmonei, ne klinikai. Norint gauti lizingą odontologinėms paslaugoms pacientas turi būti dirbantis ir pajamas gaunantis Lietuvoje.

Joana R.
Nešioju plokšteles ir savjoju apie nenuimamus dantis, savų dantų visai nėra. Nuo ko man pradėti, ar gali būti, kad man nebus galima padaryti tokios operacijos?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Jeigu planuojate dantų implantaciją, tuomet reikalinga kompiuterinė tomograma (3D nuotrauka), kad gydytojas galėtų tiksliai įvertinti jūsų kaulo būklę ir sudaryti gydymo planą.
Kompiuterinės tomogramos tyrimo kaina konsultacijos metu yra 65 eur. Jeigu tokios nuotraukos neturite, galime jus užregistruoti, atlikti kompiuterinės tomogramos tyrimą, o po jo atlikimo gydytojas peržiūrės ir paruoš jums gydymo planą.
Rentgeno nuotrauką taip pat galite pasidaryti ir kitur, kur jums patogiau, bei atsiųsti mums elektroniniu paštu, mielai pakonsultuosime.

Lina B.
Mane domina procedura all on 4, ar visa suma reikia sumoketi is karto,ar tik uz laikinus,ar ir uz nuolatinius protezus iškarto.
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Atsiskaityti prašome už atliktą procedūrą. Kai atliekama dantų implantacija ir pritaikomas laikinas protezas - sumokėti reikia už implantaciją ir laikiną protezą. Kai praėjus gijimo laikotarpiui laikinas protezas keičiamas į nuolatinį - sumokėti reikia už nuolatinį protezą. Visos bendros sumos mokėti iškart nereikia.

Zita K.
Viršutiniame žandikayje ištisinis išimamas protezas(daug metu).Apatiniame žandikaulyje po metalo keramikos protezavimo likę 6 apmauti paprasti plastikos dantys(metalo keramika buvo atlikta labai seniai)noriu visos burnos implantų. Kokios panoramines nuotraukos jums reikia, kad paskaytumėt ką galima daryti?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Jeigu planuojate dantų implantaciją, tuomet reikalinga kompiuterinė tomograma (3D nuotrauka), kad gydytojas galėtų tiksliai įvertinti jūsų kaulo būklę ir sudaryti gydymo planą.

Kompiuterinės tomogramos tyrimo kaina konsultacijos metu yra 65 eur. Jei atliekame tik vieno žandikaulio tomogramos tyrimą, tuomet kaina yra 40 eur. Jeigu tokios nuotraukos neturite, ją galima padaryti mūsų klinikoje iš anksto užsiregistravus, arba pasidaryti bet kurioje kitoje klinikoje ir atsiųsti. Tuomet galima paruošti tikslų gydymo planą su kainomis.

Jolanta L.
Sveiki,ar uzsienyje gyvenantys irgi gali issimoketinai gauti paslaugas (All on 4) virsutiniam zandikauliui? Ir kiek laiko reiktu uzsibuti Lietuvoje? Aciu uz atsakymus.
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Jei iš anksto gerai suplanuosime procedūras, tai Lietuvoje viešėti reikėtų apie dvi savaites. Paslaugas išsimokėtinai suteikti galime, jei pacientas pasirašo sutartį su lizingo įmone, o tokiu atveju pacientas turi būti dirbantis ir pajamas gaunantis Lietuvoje.

Vaidas T.
Man 65 metai ir bijau gydytis dantis, gyvenu Londone. Galiu per metus parskristi tik du kartus, kai gaunu atostogas. Ką man galite pasiūlyti?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Jei turite baimę gydytis dantis, galime šiuo atveju Jums pasiūlyti visą gydymą atlikti su sedacija, t.y. lengvu primigdymu. Ji padeda nugalėti baimę, stresą, atpalaiduoja, o po procedūros jausitės gerai pailsėjęs. Viso gydymo trukmė priklauso nuo dantų būklės, jei Jums būtų reikalinga implantacija, tai galima padaryti per vieną vizitą, pašalinant likusius dantis, įsriegiant po 4 implantus į abu žandikaulius ir per 24 valandas pagaminant fiksuotus dantų protezus. Tačiau, jei būtų reikalingas dantų endodontinis gydymas, protezavimas, plombavimai ir t.t., tai gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūsų atostogų metu suplanuotume kuo daugiau vizitų, kad gydymas būtų atliktas laiku.