Dantų protezavimas

Dirbame su visų rūšių neišimamais protezais ant dantų ir implantų su puikiu kainos ir kokybės santykiu.

GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ VISIŠKAI NEMOKAMAI UŽSIREGISTRAVĘ KONSULTACIJAI!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

AKCIJOS

 

NEPRALEISKITE UNIKALIOS PROGOS –
GAUKITE IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS PRODUKTĄ UŽ KASDIENIŠKĄ KAINĄ!

 

ALL-ON-4® – Visi nauji dantys per
24 val.!
net €800 MAŽIAU

 

Pilnai atstatytas implantas su
cirkonio dantimi
nuo €980

 

Į AKCIJĄ

 
 
 

Norite kompensuoti gydymą ligonių kasose? Žiūrėkite ČIA

dantų implantacija išsimokėtinai, vos €15 per mėnesį. Žiūrėkite ČIA

KIEK KAINUOJA DANTŲ PROTEZAVIMAS?

SUŽINOKITE DANTŲ PROTEZAVIMO KAINAS PAPADENT KAINORAŠTYJE

 

DANTŲ NETEKIMAS – NEMALONI,
SKAUDI IR DAUG DISKOMFORTO SUKELIANTI PROBLEMA,
NUO KURIOS NEI VIENAS NĖRA APSAUGOTAS.

Šiuolaikiniai odontologijos laimėjimai leidžia nesitaikstyti su dantų netekimu ir siūlo puikią išeitį– dantų protezavimą. Kiekvienas dalinio ar visiško dantų netekimo atvejis yra skirtingas, pacientai – individualūs, todėl galimi įvairūs dantų protezavimo būdai.

ŠIO PUSLAPIO TURINYS:

 1. AKCIJOS
 2. KIEK KAINUOJA DANTŲ PROTEZAVIMAS?
 3. FIKSUOTI DANTŲ PROTEZAI
 4. MEDŽIAGOS, NAUDOJAMOS FIKSUOTIEMS DANTŲ PROTEZAMS
 5. METALO IR CIRKONIO KERAMIKOS PANAŠUMAI IR SKIRTUMAI
 6. CIRKONIO KERAMIKOS VAINIKĖLIS ANT IMPLANTO (AKCIJA)
 7. IŠIMAMI DANTŲ PROTEZAI

Fiksuoti dantų protezai

Fiksuoti dantų protezai gali būti kelių rūšių – ant implantų tvirtinami vainikėliai, dantų tiltai, ant dalinai pažeisto danties dedami vainikėliai bei mikroprotezai (įklotai, užklotai, dantų laminatės).

Vainikėliai

Cirkonio vainikelis

Pavieniai dantų vainikėliai yra gaminami iš plastiko, metalo arba cirkonio keramikos. Jie gali apgaubti dalinai pažeistą dantį, kai dalis danties yra nuskeliama arba jo netenkama traumos metu. Jei netenkama danties, jo šaknį pakeičia implantas.

Pilni keramikiniai vainikėliai

Vainikėliai naudojami, kai dantis yra dalinai nuskeltas, po traumų jo atstatymui, taip pat endodontinio gydymo. Jie yra ilgaamžiai, nežymiai dėvisi ir apsaugo dantį nuo pažeidimų.

Danties vainikėliai gaminami laboratorijoje atsižvelgiant į gretimų dantų spalvą, formą ir dydį.

SUŽINOTI DAUGIAU

Tiltai

dantu tiltas

Tiltai. Technologijoms žengiant į priekį retai kada tiltai fiksuojami ant dantų, nes šiandien šlifuoti šalia esančius sveikus dantis, kad uždėti tiltą, yra nepopuliaru ir neteisinga. Tačiau, jei tai perdaromi iš anksčiau daryti tiltai – tuomet protezavimas gali būti atliekamas ir naudojant tiltus. Dantų tiltams gaminti naudojamos tokios pačios medžiagos, kaip ir vainikėlių gamyboje. Skirtumas toks: dantų tiltas padeda restauruoti vietas, kuriose nebėra vieno ar kelių vienoje eilėje esančių dantų. Toks protezavimas ne tik grąžina estetinį vaizdą, bet ir buvusį dantų skaičių bei vėl atkuria jų funkcionalumą.

Visi dantys ant 4 implantų

Mikroprotezai

Mikroprotezavimas - keramikos laminate

Keramikos užklotai ar įklotai

Šie mikroprotezai yra tiesiog įcementuojami į dantį, tai alternatyva plomboms. Jie nekeičia formos ir spalvos, daug mažiau dėvisi, išvengiama mikroplyšių. Taip dantis apsaugomas nuo skilimo ir antrinio karieso.

Pilni keramikiniai vainikėliai

Vainikėliai naudojami, kai dantis yra dalinai nuskeltas, po traumų jo atstatymui, taip pat endodontinio gydymo. Jie yra ilgaamžiai, nežymiai dėvisi ir apsaugo dantį nuo pažeidimų.

Porceliano laminatės

0,5–0,7 mm plokšteles, kuriomis padengiamas tik priekinis danties paviršius. Jos yra šviesai pralaidžios, daugiasluoksnės, atrodančios kaip Jūsų natūralūs dantys. Jei norite pakoreguoti danties spalvą, dydį, formą, atstatyti nudilusius ar nuskilusius dantis, patiesinti nežymiai pasisukusius dantis ar uždaryti tarpelius tarp dantų, dantų laminatės pagerins estetinį danties vaizdą ir suteiks daugiau pasitikėjimo.

SUŽINOTI DAUGIAU

Medžiagos, naudojamos fiksuotiems dantų protezams

Nuolatiniai dantų protezai yra gaminami iš medžiagų, kurios yra ilgaamžės, tvirtos ir užtikrina normalią kramtymo funkciją, atrodo estetiškai ir natūraliai. Pacientai su gydytojo– odontologo pagalba gali išsirinkti jiems geriausiai tinkančias medžiagas.

Plastikas yra skirtas laikinų dantų vainikėlių ar tiltų protezavimui, jis greitai nusidėvi, tad rekomenduojama jį keisti praėjus 4-6 mėnesiams. Kompozicinės medžiagos naudojamos įklotų, laminačių ir užklotų gamybai. Metalo ir bemetalė keramika yra dažniausiai pasirenkamos medžiagos dantų atkūrimui. Todėl verta palyginti metalo ir bemetalės keramikos gaminių ypatybes.

Be metalo

Cirkonis

Keramika

Kompozitai

Plastikai

Su metalu

Auksas

Metalo keramika

Chrom-kobaltas

Metalo ir cirkonio keramikos panašumai ir skirtumai

Metalo keramikos dantų vainikėliai ir tiltai:

 • Yra išskirtinai tvirti, ilgaamžiai;
 • Kainuoja pigiau nei bemetalės keramikos protezai;
 • Dažnai atrodo nenatūraliai, suteikia tamsų atspalvį, nes metalas nepraleidžia šviesos;
 • Palieka neužmaskuojamą tamsią liniją prie dantenų, kuri yra matoma aplinkiniams;
 • Pacientams gali sukelti diskomfortą, tinimą, skonio pokyčius dėl metalo sąveikos su burnos audiniais, seilių fermentais;
 • Bėgant laikui gali tapti ypač matomi dėl dantenų pasislinkimo.

Šios metalo keramikos savybės dažnai neatitinka keliamų estetinių reikalavimų, todėl odontologai siūlo tokį  dantų protezavimą naudoti tik nematomiems – krūminiams dantims. O pacientams, siekiantiems išvengti bet kokios diskomforto galimybės, rekomenduojamas pranašesnis ir inovatyvesnis pasirinkimas – cirkonio keramikos vainikėliai ir tiltai.

Cirkonio keramikos dantų vainikėliai ir tiltai:

 • Nesukelia infekcijų ir alergijų;
 • Nedaro neigiamo poveikio dantenoms: jos išlieka gražios, nepažeistos, sveikai rausvos;
 • Idealiai atitinka tikrų dantų spalvą;
 • Pralaidūs šviesai, todėl leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiais dantimis;
 • Tinka tiek krūminių, tiek itin svarbių priekinių dantų defektams taisyti.


Pasirinkę cirkonio keramiką išvengsite bet kokio diskomforto, kuris atsiranda protezuojant metalo medžiagomis. Be to, galėsite džiaugtis tobula estetine funkcija, kuri labai svarbi bendraujant su aplinkiniais bei auginant pasitikėjimą savimi. Cirkonio keramikos rezultatas – pojūtis, kad burnoje vėl savi, tik kur kas gražesni ir tvirtesni dantys.

Panašumai:

 • Metalas ir cirkonis yra užliejami keramika, jų paviršius blizgus, estetiškas ir gražus.
 • Konstrukcijos tvirtos, ilgaamžės, joms suteikiama 2 metų klinikos garantija ir dalyvaujant „Burnos higienos programoje“ papildomai pratęsiama 1 metams;
 • Cirkonis ir metalas gali atlaikyti didelius kramtymo krūvius, jos yra tvirtos ir ilgaamžės.

Skirtumai:

 • Metalo keramika nėra pralaidi šviesai, tad geriau tinka krūminių dantų zonai, cirkonio keramika gali būti naudojami protezuojant ir krūminius, ir priekinius dantis. Ši medžiaga nekelia alergijos, todėl puikiai tinka ir tada, kai protezai dedami labai arti dantenų.
 • Naudojant metalo keramiką prie dantenos yra pastebima pilka juostelė. Be to, metalo keramika kartais sukelia alergiją, ir gali būti jaučiamas metalo skonis burnoje.
 • Cirkonio keramika yra priimama kaip natūrali medžiaga, tad tai nekelia jokio diskomforto, o burnoje nėra jaučiamas specifinis skonis. Lyginant su metalo keramika, cirkonio vainikėliai yra brangesni, tačiau šį trūkumą nustelbia kiti privalumai.

Išimami dantų protezai

ŠIUO METU IŠIMAMŲ PLOKŠTELIŲ KLINIKOJE NEGAMINAME.

GALIME KAIP ALTERNATYVĄ PASIŪLYTI IMPLANTACIJĄ ARBA VISO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMĄ PAGAL „ALL-ON-4” METODIKĄ.

DANTŲ PLOKŠTELES RENKASI PACIENTAI, KURIE SIEKIA IŠVENGTI SUNKIŲ  DANTŲ PROTEZAVIMO PROCEDŪRŲ, BET NORI TURĖTI GALIMYBĘ ŠYPSOTIS IR KRAMTYTI NEIŠLEISDAMI DAUG LĖŠŲ

Dantų plokštelė– gana  neilgaamžis, ir  paprastas dantų protezavimas būdas. Nepasiduokite skaudžioms dantų problemoms ir kuo greičiau kreipkitės į profesionalus. Mūsų klinikos gydytojai skiria didelį dėmesį kiekvienam konkrečiam atvejui, nuosekliai jo analizei. Todėl galite jaustis ramūs ir užtikrinti: atėjus pas mus, visada bus pasiūlytas optimaliausias, idealiai Jums tinkantis variantas. Profesionali, naujausias technologijas taikanti ir į geriausius rezultatus orientuota odontologų komanda visada pasiruošusi vėl sugrąžinti Jums tobulai atrodančią, tvirtą ir funkcionalią šypseną.

Netekote visų ar didelės dalies dantų? Tuomet rinkitės išimamus protezus:

Tai išimamos arba dalinai fiksuotos konstrukcijos, kurios esant galimybei, gali būti tvirtinamos prie vainikėliais protezuotų ar likusių natūralių savų dantų. Išimami protezai gaminami, kai nebėra galimybės protezuoti neišimamais protezais nei ant savų dantų, nei implantacijos būdu.

Lanko atraminiai protezai – taip pat išimami protezai, kurie turi metalinį pagrindą. Jie montuojami konstrukciją metalinėmis apkabėlėmis tvirtinant prie burnoje esančių dantų. Apkabėlės turi trūkumą – jos gali būti matomos šypsantis, o laikui bėgant – atsilaisvinti. Pastarajai problemai išspręsti pasitelkiami kur kas tvirčiau laikantys metaliniai užraktai.

Mūsų klinikos odontologai, siekdami patenkinti individualius Jūsų poreikius, gali pasiūlyti ir dar vieną variantą šypsenai bei dantų funkcijoms atkurti – tai dantų plokštelės. Dantų plokštelės gali būti dalinės, kai suformuojami tik trūkstami dantys, ir pilnos, kai nebėra likę nei vieno nuosavo danties.

DALINIAI

Akriliniai:
– su metaliniais kabliais
– su plastikiniais kabliais

Su metalu

Lanko atraminiai

Lanksčios plokštelės

Pilni

Paprastos plokštelės

Prieš pasirinkdami plokštelę turite žinoti keletą dalykų:

 • Kiekvienos plokštelės konstrukciją sudaro bazė ir dirbtiniai dantys;
 • Plokštelės bazė užima daug vietos burnoje, todėl jaučiamas ertmės sumažėjimas (kitu atveju plokštelė sulūžtų);
 • Dalinė plokštelė yra stabilesnė, nes tvirtinama prie sveikų ar protezuotų dantų;
 • Pilna plokštelė yra prisiurbiama prie gleivinės, bet toks tvirtinimo būdas negarantuoja puikios fiksacijos, o tai dažnai sukelia diskomfortą kalbant ar valgant.

PRISIJUNKITE PRIE ŠIMTŲ LAIMIGŲ PACIENTŲ

REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI IR
GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ!

REGISTRACIJA

PASKUTINIAI PROTEZAVIMO DARBAI

Martin Pempe

Arzt – Zahnarzt

Номер лицензии: OPL-05326.

 • Zahnbehandlung und Prävention bei Erwachsenen;
 • Zahnersatz für Kinder;
 • Wiederherstellung der Bisshöhe durch direkte Füllung;
 • Wiederherstellung der Bisshöhe durch direkte Füllung;
 • Zahnverblendungen.

Das Ziel der Arbeit: dem Patienten ein gesundes und schönes Lächeln ohne Stress und Schmerzen zu schenken.

Eugenius Šmitas

Zahnarzt

Номер лицензии: OPL-05117.

Von Ihrem Arzt durchgeführte Verfahren:

 • Ästhetische und funktionelle Wiederherstellung von Zähnen mit allen Arten von Prothesen;
 • Prothesen mit Implantaten verschiedener Hersteller;
 • Füllungen für Erwachsene;
 • Zahnersatz für Kinder;
 • Zahnärztliche Behandlung.

Juste Vaištaraitė

Zahnarzt

Номер лицензии: OPL-04948.

 • All-on-4-Prothetik;
 • Implantatgetragene Kronen.

Das Ziel der Arbeit ist es, den Patienten ein gesundes und schönes Lächeln zu einem erschwinglichen Preis zu schenken.

Mitglied der Litauischen Zahnärztekammer. Mitverfasserin von wissenschaftlichen Artikeln und Berichten.

Mitglied der Litauischen Zahnärztekammer. Mitverfasserin von wissenschaftlichen Artikeln und Berichten.

WIR GARANTIEREN

Preis

Das beste Preis-Leistungs-Verhältnis. Wahrscheinlich der wettbewerbsfähigste Preis für Zirkonoxid-Keramik in Vilnius.

Ausrüstung

In unserer Klinik werden Computertomographie und Panoramaschichtaufnahmen an einem der modernsten Röntgendiagnosegeräte – Hyperion X5 3D – durchgeführt.

Qualität

Wir passen die Behandlungspläne an die Wünsche und finanziellen Möglichkeiten unserer Patienten an, ohne dabei auf höchste Qualität zu verzichten.

Professionalität

„Papadent-Ärzte sind Profis auf ihrem Gebiet, so dass Sie sich im Behandlungsstuhl entspannen und das Endergebnis genießen können.

GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ VISIŠKAI NEMOKAMAI UŽSIREGISTRAVĘ KONSULTACIJAI!

+370-699-99911
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

UŽDUOK KLAUSIMĄ GYDYTOJUI

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Justina G.
Laba diena, lužo 4 kairinis dantys, jis buvo pasleptas po koronelė 10 metų, liko uždarytas šaknys . Noriu paklausti , ar galima…
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Viskas priklauso nuo to, kiek ten jo dar liko. Jei virš dantenos liko 1,5 - 2 mm danties, galbūt dar galima jį išgelbėti. Jei ne, tuomet reikės implanto. Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911 ir būtinai jums padėsime.

Asta Š.
Dirbu Anglijoje jau 15 metų, esu 72 metų, ar galiu naudotis tomis lengvatomis, kurios buvo aprašytos straipsnyje apie dantų gydymo finansavimą?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Visi Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai gali gauti kompensaciją, jei priklauso grupei, t.y. socialiai remtini žmonės, vaikai, senjorai virš 60 metų, besilaukiančios mamos ir t.t. Jūs pagal savo amžių šiai grupei priklausote ir galite pasinaudoti lengvatomis ir gauti iki £300 dantų gydymui ir protezavimui, daugiau informacijos gali suteikti Gydymo Lietuvoje Kompensavimo Biuro atstovai, o „Papadent“ klinikos darbuotojai padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Birutė S.
Esu 65 metų moteris, gyvenu Londone, pernai stačiausi implantus, šiemet noriu susiprotezuoti. Kiek laiko tai užtruks?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Praėjus 4 – 6 mėnesiams po implantacijos jau galima pradėti protezavimą nuolatiniais dantų vainikėliais. Protezavimo trukmė priklauso nuo implantų skaičiaus, pasirinktos konstrukcijos. Geriausia būtų, jei susisiektumėte dėl savo konkrečios situacijos su klinikos „Papadent“ darbuotojais, jie suplanuos Jums gydymą ir paskirs vizitus. Dažniausiai užtenka 2 savaičių, kad laikini dantų vainikėliai būtų pakeisti nuolatiniais.

Laura P.
Nusiskėliau du dantis kąsdama riešutą, jie jautrūs, skauda, per kiek laiko sutvarkytumėte ir kokia būtų kaina?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Jei Jūsų dantys yra nuskelti ir jautrūs, labai svarbu išsiaiškinti, ar bus reikalingas kanalų gydymas. Jei taip – gydymas gali užtrukti ilgiau, kol bus išvalyti kanalai, užplombuoti. Tuomet, jei danties formos nebus galima atkurti plomba, bus gaminamas vainikėlis iš cirkonio keramikos. Jo gamyba gali užtrukti iki dviejų savaičių.