Dantų protezavimas

DIRBAME SU VISŲ RŪŠIŲ NEIŠIMAMAIS PROTEZAIS ANT DANTŲ IR IMPLANTŲ PUIKIU KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIU.

GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ VISIŠKAI NEMOKAMAI UŽSIREGISTRAVĘ KONSULTACIJAI!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

AKCIJOS

 

NEPRALEISKITE UNIKALIOS PROGOS –
GAUKITE IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS PRODUKTĄ UŽ KASDIENIŠKĄ KAINĄ!

 

ALL-ON-4® – Visi nauji dantys per
24 val.!
net 800 € MAŽIAU

 

Pilnai atstatytas implantas su
cirkonio dantimi
nuo 980 €

 

Norite kompensuoti gydymą ligonių kasose? Žiūrėkite ČIA

dantų implantacija išsimokėtinai, vos 15 €

per mėnesį. Žiūrėkite ČIA

KIEK KAINUOJA DANTŲ PROTEZAVIMAS?

SUŽINOKITE DANTŲ PROTEZAVIMO KAINAS „PAPADENT“ KAINORAŠTYJE

 

DANTŲ NETEKIMAS – NEMALONI, SKAUDI IR DAUG DISKOMFORTO SUKELIANTI PROBLEMA, NUO KURIOS NĖ VIENAS NĖRA APSAUGOTAS.

Šiuolaikiniai odontologijos laimėjimai leidžia nesitaikstyti su vieno ar kelių dantų netekimu ir siūlo dantų protezavimą kaip puikią išeitį atststyti prarastus dantis ir susigrąžinti buvusią šypseną. Kiekvienas dalinio ar visiško dantų netekimo atvejis yra skirtingas, o pacientai – individualūs, todėl galimi įvairūs dantų protezavimo būdai.

ŠIO PUSLAPIO TURINYS:

 1. AKCIJOS
 2. KIEK KAINUOJA DANTŲ PROTEZAVIMAS?
 3. FIKSUOTI DANTŲ PROTEZAI
 4. MEDŽIAGOS, NAUDOJAMOS FIKSUOTIEMS DANTŲ PROTEZAMS
 5. METALO IR CIRKONIO KERAMIKOS PANAŠUMAI IR SKIRTUMAI
 6. CIRKONIO KERAMIKOS VAINIKĖLIS ANT IMPLANTO (AKCIJA)
 7. IŠIMAMI DANTŲ PROTEZAI

Fiksuoti dantų protezai

Fiksuoti dantų protezai gali būti kelių rūšių – ant implantų tvirtinami ir ant iš dalies pažeisto danties dedami vainikėliai, dantų tiltai bei mikroprotezai (įklotai, užklotai, dantų laminatės). Tai yra puikios priemonės vėl turėti sveikus dantis ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Dantų protezų pasirinkimas leidžia rasti tai, kas individualiai tinka kiekvienam pacientui tiek sveikatos, tiek piniginiu atžvilgiu.

Vainikėliai

Cirkonio vainikelis

Pavieniai dantų vainikėliai gaminami iš plastiko, metalo arba cirkonio keramikos. Jie gali apgaubti iš dalies pažeistą dantį, kai dalis danties yra nuskeliama arba jos netenkama traumos metu. Netekus viso danties, protezavimo metu jo šaknį pakeičia implantas. Tiek vienas, tiek kitas variantas yra tam tikras danties protezas, padedantis atkurti burnos ertmės balansą netekus vieno ar kelių dantų.

Pilni keramikiniai vainikėliai

Keramikos vainikėliai naudojami kaip dantų protezavimo būdas, kai dantis yra dalinai nuskeltas, dantys atstatomi po traumų, taip pat atliekant endodontinį gydymą. Jie yra ilgaamžiai, nežymiai dėvisi ir apsaugo dantis nuo pažeidimų.

Keramikos vainikėliai gaminami laboratorijoje atsižvelgiant į gretimų dantų spalvą, formą ir dydį, kad būtų kuo panašesni į natūralius dantis. Protezavimo metu atkuriamas danties estetinis vaizdas ir funkcija.

SUŽINOTI DAUGIAU

Tiltai

dantu tiltas

Tiltai. Technologijoms žengiant į priekį retai kada tiltai fiksuojami ant dantų, nes šiandien danties protezavimas šlifuojant šalia esančius sveikus dantis norint uždėti tiltą, nėra populiarus ir teisingas pasirinkimas. Tačiau, jei perdaromi anksčiau daryti tiltai – protezavimą galima atlikti naudojant tiltus. Dantų tiltams gaminti naudojamos tokios pačios medžiagos, kaip ir vainikėlių gamyboje. Esminis skirtumas: dantų tiltas padeda restauruoti vietas, kuriose nebėra vieno ar kelių vienoje eilėje esančių dantų. Toks protezavimas grąžina estetinį vaizdą, buvusį dantų skaičių, atkuria dantų ir žandikaulio funkcionalumą.

Visi dantys ant 4 implantų

Mikroprotezai

Mikroprotezavimas - keramikos laminate

Keramikos užklotai ar įklotai

Šie mikroprotezai tiesiog įcementuojami į dantį ir yra puiki alternatyva plomboms. Jie nekeičia formos ir spalvos, daug mažiau dėvisi, išvengiama mikroplyšių. Toks protezavimo būdas dantis apsaugo nuo skilimo ir antrinio karieso, atstato danties funkciją.

Pilni keramikiniai vainikėliai

Vainikėlius, kaip protezų pasirinkimą naudoja, kai dantis yra dalinai nuskeltas, po traumų jo atstatymui, taip pat endodontiniam gydymui. Jie yra ilgaamžiai, nežymiai dėvisi ir apsaugo dantį nuo pažeidimų.

Porceliano laminatės

Laminatės yra 0,5–0,7 mm plokštelės, kuriomis padengiamas tik priekinis danties paviršius. Jos yra šviesai pralaidžios, daugiasluoksnės, atrodančios kaip natūralūs dantys. Jei norite pakoreguoti danties spalvą, dydį, formą, atstatyti nudilusius ar nuskilusius dantis, patiesinti nežymiai pasisukusius dantis ar uždaryti tarpelius tarp dantų, dantų laminatės pagerins estetinį danties vaizdą ir suteiks daugiau pasitikėjimo.

SUŽINOTI DAUGIAU

Medžiagos, naudojamos fiksuotiems dantų protezams

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos protezai yra pagaminti. Nuolatiniai dantų protezai gaminami iš medžiagų, kurios yra ilgaamžės, tvirtos, užtikrina normalią kramtymo funkciją, atrodo estetiškai ir natūraliai. Padedant gydytojui odontologui, pasirinkę nuolatinius protezus, pacientai gali išsirinkti jiems geriausiai tinkančias medžiagas.

Plastikas skirtas laikinų dantų vainikėlių ar tiltų protezavimui, nes jis greitai nusidėvi. Tad jei norite turėti tvirtus dantis, laikinus protezus rekomenduojama keisti praėjus 4–6 mėnesiams nuolatiniais protezais. Kompozicinės medžiagos naudojamos įklotų, laminačių ir užklotų gamybai. Metalo ir bemetalė keramika dažniausiai pasirenkamos medžiagos dantų atkūrimui. Todėl prieš renkantis verta palyginti metalinės ir bemetalės keramikos gaminių ypatybes – juk norite turėti ilgai tarnaujančius, estetiškai patrauklius ir funkcionalius dantis.

Be metalo

Cirkonis

Keramika

Kompozitai

Plastikai

Su metalu

Auksas

Metalo keramika

Chrom-kobaltas

Metalo ir cirkonio keramikos panašumai ir skirtumai

Metalo keramikos dantų vainikėliai ir tiltai:

 • Yra išskirtinai tvirti, ilgaamžiai;
 • Kainuoja pigiau nei bemetalės keramikos protezai;
 • Dažnai atrodo nenatūraliai, suteikia tamsų atspalvį, nes metalas nepraleidžia šviesos;
 • Palieka neužmaskuojamą tamsią, aplinkiniams matomą liniją prie dantų;
 • Pacientams gali sukelti diskomfortą, tinimą, skonio pokyčius, metalui sąveikaujant su burnos audiniais, seilių fermentais;
 • Bėgant laikui gali tapti ypač matomi dėl dantenų pasislinkimo.

Šios metalo keramikos savybės dažnai neatitinka keliamų estetinių reikalavimų, todėl odontologai siūlo tokį dantų protezavimą naudoti tik nematomiems – krūminiams dantims. O pacientams, siekiantiems išvengti bet kokio diskomforto, rekomenduojamas pranašesnis ir inovatyvesnis dantų protezų pasirinkimas – cirkonio keramikos vainikėliai ir tiltai.

Cirkonio keramikos dantų vainikėliai ir tiltai:

 • Nesukelia burnos infekcijų ir alergijų;
 • Nedaro neigiamo poveikio dantenoms: jos išlieka gražios, nepažeistos, sveikai rausvos;
 • Idealiai atitinka tikrų dantų spalvą;
 • Pralaidūs šviesai, todėl leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiais dantimis;
 • Tinka tiek krūminių, tiek itin svarbių priekinių dantų defektams taisyti.


Pasirinkę cirkonio keramiką išvengsite bet kokio diskomforto, kuris atsiranda dantų protezų gamyboje naudojant metalines detales. Be to, galėsite džiaugtis tobula burnos estetika, kuri labai svarbi bendraujant su aplinkiniais bei auginant pasitikėjimą savimi. Rezultatas – pojūtis, kad burnoje vėl savi, tik kur kas gražesni ir tvirtesni dantys.

Panašumai:

 • Metalas ir cirkonis užliejami keramika, jų paviršius blizgus, estetiškas ir gražus.
 • Konstrukcijos tvirtos, ilgaamžės, joms suteikiama 2 metų klinikos garantija ir dalyvaujant „Burnos higienos programoje“ papildomai pratęsiama 1 metams;
 • Cirkonis ir metalas gali atlaikyti didelius kramtymo krūvius, medžiagos yra tvirtos ir ilgaamžės.

Skirtumai:

 • Metalo keramika nėra pralaidi šviesai, tad labiau tinka kaip krūminių dantų zonos protezavimo galimybė. Cirkonio keramika gali būti naudojama protezuojant ir krūminius, ir priekinius dantis. Ši medžiaga nesukelia alergijos, todėl puikiai tinka ir tada, kai protezai dedami labai arti dantenų.
 • Naudojant metalo keramiką prie dantenų pastebima pilka juostelė. Be to, metalo keramika kartais sukelia alergiją, gali būti jaučiamas metalo skonis burnoje.
 • Cirkonio keramika organizmo priimama kaip natūrali medžiaga, tad nekelia jokio diskomforto, o burnoje nėra jaučiamas specifinis skonis. Lyginant su metalo keramika, cirkonio vainikėliai yra brangesni, tačiau šį trūkumą nustelbia kiti privalumai.

Išimami dantų protezai

ŠIUO METU IŠIMAMŲ PLOKŠTELIŲ KLINIKOJE NEGAMINAME.

GALIME KAIP ALTERNATYVĄ PASIŪLYTI IMPLANTACIJĄ ARBA VISO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMĄ PAGAL „ALL-ON-4” METODIKĄ.

„ALL-ON-4“ gydymo metodika – tai ant dantų implantų atkurti dantys, leidžiantys džiaugtis pilnaverčiu burnos funkcionalumu. Netekus danties pilnas danties vainikas gali būti atkuriamas protezuojant ant implantų. Dantų implantų pasirinkimas itin populiarus, kadangi šis būdas leidžia greitai, saugiai ir efektyviai atkurti visus prarastus dantis. Protezavimo būdas ant implantų yra pranašesnis nei išimamos plokštelės, nes užima mažiau vietos, dantys užfiksuojami specialiais užraktais, todėl yra patogesni bei stabilesni.

DANTŲ PLOKŠTELES RENKASI PACIENTAI, KURIE SIEKIA IŠVENGTI SUNKIŲ  DANTŲ PROTEZAVIMO PROCEDŪRŲ, BET NORI TURĖTI GALIMYBĘ ŠYPSOTIS IR KRAMTYTI NEIŠLEISDAMI DAUG LĖŠŲ

Dantų plokštelė – gana neilgaamžis ir paprastas dantų protezavimas. Nepasiduokite skaudžioms dantų problemoms ir kuo greičiau kreipkitės į profesionalus. Mūsų klinikos gydytojai skiria didelį dėmesį kiekvienam konkrečiam atvejui, nuosekliai jo analizei, kad Jūsų atkurti dantys atitiktų lūkesčius ir poreikius. Galite jaustis ramūs ir užtikrinti: atėjus pas mus, visada bus pasiūlytas optimalus, idealiai Jums tinkantis variantas. Profesionali, naujausias technologijas taikanti ir į geriausius rezultatus orientuota odontologų komanda visada pasiruošusi vėl sugrąžinti Jums tobulai atrodančią, tvirtą ir funkcionalią šypseną.

NETEKOTE VISŲ AR DIDELĖS DALIES DANTŲ? RINKITĖS IŠIMAMUS PROTEZUS:

Tai išimamos arba iš dalies fiksuotos konstrukcijos, kurios, prireikus, gali būti tvirtinamos prie vainikėliais protezuotų ar likusių natūralių dantų. Išimami protezai gaminami, kai dantys tokie pažeisti, kad nebėra galimybės protezuoti neišimamais protezais nei ant savų dantų, nei implantacijos būdu.

Lanko atraminiai protezai, taip pat yra išimami protezai, kurie turi metalinį pagrindą. Jie montuojami konstrukciją metalinėmis apkabėlėmis tvirtinant prie burnoje esančių dantų. Tačiau apkabėlės turi trūkumą – jos gali būti matomos šypsantis, o laikui bėgant atsilaisvinti. Pastarajai problemai išspręsti pasitelkiami kur kas tvirčiau laikantys metaliniai užraktai, kad lanko atraminis protezas laikytūsi kuo tvirčiau.

Mūsų klinikos odontologai, siekdami patenkinti individualius Jūsų poreikius, gali pasiūlyti ir dar vieną variantą šypsenai bei dantų funkcijai atkurti – tai dantų plokštelės. Dantų plokštelės gali būti dalinės, kai suformuojami tik trūkstami dantys, ir pilnos, kai nebėra likę nė vieno nuosavo danties.

DALINĖS

Akrilinės:
– su metaliniais kabliais
– su plastikiniais kabliais

Su metalu

Lanko atraminės

Lanksčios plokštelės

PILNOS

Paprastos plokštelės

Prieš pasirinkdami plokštelę turite žinoti keletą dalykų:

 • Kiekvienos plokštelės konstrukciją sudaro bazė ir dirbtiniai dantys;
 • Plokštelės bazė užima daug vietos burnoje, todėl jaučiamas žandikaulio sumažėjimas (kitu atveju plokštelė sulūžtų);
 • Dalinė plokštelė yra stabilesnė, nes tvirtinama prie sveikų ar protezuotų dantų;
 • Pilna plokštelė prisiurbiama prie gleivinės, bet toks tvirtinimo būdas negarantuoja puikios fiksacijos ir tokie dantys dažnai sukelia diskomfortą kalbant ar valgant.

PRISIJUNKITE PRIE ŠIMTŲ LAIMINGŲ PACIENTŲ

REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI IR
GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ!

REGISTRACIJA

PASKUTINIAI PROTEZAVIMO DARBAI

Martynas Pempė

Gydytojas – odontologas

Licencijos numeris: OPL-05326.

Gydytojo atliekamos procedūros:

 • Suaugusiųjų dantų gydymas bei profilaktika;
 • Vaikų dantų protezavimas;
 • Sąkandžio aukščio atkūrimas tiesioginio plombavimo metodu;
 • Protezavimas vainikėliais, užklotais;
 • Dantų laminatės.

Eugenijus Šmitas

Gydytojas – odontologas

Licencijos numeris: OPL-05117.

Gydytojo atliekamos procedūros:

 • Estetinis ir funkcinis dantų restauravimas visų rūšių protezais;
 • Protezavimas naudojant įvairių gamintojų implantus;
 • Suaugusiųjų dantų plombavimas;
 • Vaikų dantų protezavimas;
 • Dantų gydymas.

Justė Vaištaraitė

Gydytoja – odontologė

Licencijos numeris: OPL-04948.

Gydytojo atliekamos procedūros:

 • Dantų protezavimas pagal All-on-4 metodiką;
 • Vainikėlių protezavimas ant implantų.

MES GARANTUOJAME

KAINA

Geriausias kainos ir kokybės santykis. Ko gero, konkurencingiausia kaina Vilniuje galime pasiūlyti cirkonio keramiką.

KOKYBĖ

Sudarome gydymo planą atsižvelgdami į pacientų norus, finansines galimybes bei išlaikydami aukščiausią kokybę.

PROFESIONALUMAS

„PAPADENT“ gydytojai yra savo srities profesionalai, tad galite atsipalaiduoti kėdeje ir džiaugtis galutiniu rezultatu.

ĮRANGA

Mūsų klinikoje kompiuterinė tomografija ir panoraminė nuotrauka atliekama vienu moderniausių radiologiniu diagnostikos aparatu Hyperion X5 3D.

GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ VISIŠKAI NEMOKAMAI UŽSIREGISTRAVĘ KONSULTACIJAI!

+370-699-99911
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

UŽDUOK KLAUSIMĄ GYDYTOJUI

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Justina G.
Laba diena, lužo 4 kairinis dantys, jis buvo pasleptas po koronelė 10 metų, liko uždarytas šaknys . Noriu paklausti , ar galima…
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Viskas priklauso nuo to, kiek ten jo dar liko. Jei virš dantenos liko 1,5 - 2 mm danties, galbūt dar galima jį išgelbėti. Jei ne, tuomet reikės implanto. Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911 ir būtinai jums padėsime.

Asta Š.
Dirbu Anglijoje jau 15 metų, esu 72 metų, ar galiu naudotis tomis lengvatomis, kurios buvo aprašytos straipsnyje apie dantų gydymo finansavimą?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Visi Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai gali gauti kompensaciją, jei priklauso grupei, t.y. socialiai remtini žmonės, vaikai, senjorai virš 60 metų, besilaukiančios mamos ir t.t. Jūs pagal savo amžių šiai grupei priklausote ir galite pasinaudoti lengvatomis ir gauti iki £300 dantų gydymui ir protezavimui, daugiau informacijos gali suteikti Gydymo Lietuvoje Kompensavimo Biuro atstovai, o „Papadent“ klinikos darbuotojai padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Birutė S.
Esu 65 metų moteris, gyvenu Londone, pernai stačiausi implantus, šiemet noriu susiprotezuoti. Kiek laiko tai užtruks?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Praėjus 4 – 6 mėnesiams po implantacijos jau galima pradėti protezavimą nuolatiniais dantų vainikėliais. Protezavimo trukmė priklauso nuo implantų skaičiaus, pasirinktos konstrukcijos. Geriausia būtų, jei susisiektumėte dėl savo konkrečios situacijos su klinikos „Papadent“ darbuotojais, jie suplanuos Jums gydymą ir paskirs vizitus. Dažniausiai užtenka 2 savaičių, kad laikini dantų vainikėliai būtų pakeisti nuolatiniais.

Laura P.
Nusiskėliau du dantis kąsdama riešutą, jie jautrūs, skauda, per kiek laiko sutvarkytumėte ir kokia būtų kaina?
Gyd. Tomas Stumbrys
Gyd. Tomas Stumbrys

Jei Jūsų dantys yra nuskelti ir jautrūs, labai svarbu išsiaiškinti, ar bus reikalingas kanalų gydymas. Jei taip – gydymas gali užtrukti ilgiau, kol bus išvalyti kanalai, užplombuoti. Tuomet, jei danties formos nebus galima atkurti plomba, bus gaminamas vainikėlis iš cirkonio keramikos. Jo gamyba gali užtrukti iki dviejų savaičių.