Pacientams iš užsienio

Jei planuojate atvykti į Lietuvą gydytis iš užsienio,

IŠ ANKSTO SUPLANUOSIME JŪSŲ VIZITUS „PAPADENT“ KLINIKOJE.

Vos 3 etapai idealios šypsenos link

Užklausa

Susisiekite su mumis telefonu, el.paštu ar per Skype, Viber, Whatsapp programėles. Kuo tiksliau apibūdinkite savo dantų būklę, atsiųskite dantų rentgeno nuotraukas ar kompiuterinės tomografijos tyrimą ir surašykite, kokio gydymo pageidautumėte. Rentgeno nuotrauka yra būtina konsultacijai.

Atsakymas

Per artimiausias 2 – 3 darbo dienas sulauksite gydytojo atsakymo.

Konsultacija

Jos metu gydytojas sudarys išsamų gydymo planą, aptarsite galimus gydymo variantus ir susidėliosite galutinį planą gydymui Lietuvoje. Konsultuojame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Konsultacijos trukmė iki 30 min.

Tolimesni vizitai pagal planuojamą gydymą:

Implantacija

Atliekama vieno vizito metu. Prieš implantaciją rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Vieno implanto įsriegimas trunka iki 45 min. Po klasikinės implantacijos galite grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą,  procedūra nesukels papildomų nepatogumų, galite skristi lėktuvu iškart po procedūros. Gleivinė yra susiuvama tirpstančiais siūlais, jie ištirpsta per  2 – 3 savaites.

Protezavimas

Nuolatiniai dantų vainikėliai yra pradedami gaminti praėjus 4 – 6 mėnesiams po implantacijos, jei gydytojas – odontologas nenurodė kitaip. Pavieniai dantų vainikėliai „Papadent“ klinikoje gali būti pagaminti per 7 darbo dienas. Lietuvoje reikėtų būti mažiausiai 1,5 savaitės.

Kontroliniai vizitai

Po implantacijos kartą per metus būtina apsilankyti kontroliniuose vizituose „Papadent“ klinikoje.

Implantacija

Dantų ir šaknų šalinimas, implantacija yra atliekama vieno vizito metu, kitą dieną prie implantų prifiksuojami nauji dantys. Gleivinė susiuvama tirpstančiais siūlais, jie per 2 – 3 savaites ištirpsta. Praėjus 2 mėnesiams po implantacijos rekomenduojame atvykti į kontrolinį vizitą, jei nėra galimybės atvykti į Lietuvą, reikėtų pasidaryti kontrolinę žandikaulio panoraminę nuotrauką ir atsiųsti ją elektroniniu paštu.

Protezavimas

Nuolatiniai dantų vainikėliai visam žandikauliui yra pradedami gaminti praėjus 6 – 9 mėnesiams po implantacijos, jei gydytojas – odontologas nenurodė kitaip. Nuolatiniai dantų vainikėliai yra gaminami dviem etapais. Per 1 savaitę „Papadent“ protezuojantys gydytojai atlieka naujų dantų matavimus, o antras vizitas uždėjimui būtų ne anksčiau nei po 3 savaičių. Į Lietuvą reikėtų atvykti du kartus. Svarbu paminėti, kad viso protezavimo etapo metu nėra būtinas buvimas Lietuvoje, galimas atvykimas ir išvykimas.

Kontroliniai vizitai

Po implantacijos kartą per metus būtina apsilankyti kontroliniuose vizituose „Papadent“ klinikoje.

Laminačių gamyba

Prieš procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną ir esant poreikiui – dantų balinimą, taip bus pasiekiamas maksimalus efektas. Laminačių gamyba ir uždėjimas trunka 7 darbo dienas. Lietuvoje reikėtų būti 1,5 savaitės. Trukmė gali ilgėti atsižvelgiant į darbų apimtis, tai bus aptariama konsultacijos metu.

Kontroliniai vizitai

Po laminačių uždėjimo praėjus 6 mėnesiams būtina atvykti į kontrolinį vizitą.

Susisiekite su klinika iš anksto dėl vizitų rezervacijos, kad buvimo Lietuvoje metu Jums būtų atliktas visas suplanuotas gydymas.

Svarbi informacija:

  • Garantija: dantų implantams gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją. Klinika suteikia papildomą 5 metų garantiją. Po procedūros yra išrašomas implantų pasas, kuris įrodo garantijos tikrumą.
  • Sedacija: jei gydytojo – odontologo kabinetas Jums kelia stresą, rekomenduojame gydymą atlikti su sedacija. Jos metu atsipalaiduosite, snausite, o atsikėlę neprisiminsite procedūros eigos.
  • Gydymas išsimokėtinai: teikiame gydymą išsimokėtinai pacientams, kurie turi pastovias pajamas Lietuvoje.
  • Suteikiami visi dokumentai sveikatos draudimui: išrašomos sąskaitos faktūros, išrašai iš kortelės. Tereikia juos išversti į pageidaujamą kalbą ir pristatyti Jūsų sveikatos draudimo atstovams.
  • Personalas kalba lietuviškai, angliškai ir rusiškai.

MŪSŲ PASKUTINIAI DARBAI