Estetinis plombavimas

ESTETINIS PLOMBAVIMAS. KAINA VOS NUO € 160!

Nebijokite būti gražūs. Neleiskite dantų defektams žaloti Jūsų patrauklumo. Estetiškai nepriekaištingi, sveiki dantys pakeis Jūsų savijautą ir aplinkinių požiūrį į Jus. Vertinant šypsenos estetiką, svarbi kiekviena detalė: dantų spalva, tiesumas, danties forma, dantų linijos simetrija, užkamšyti dantų tarpai ir kt.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Registruokitės estetinio plombavimo konsultacijai

Siūlome nemokamą pirminę konsultaciją ir galimybę greitam vizitui! 869-999-911
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Estetinį dantų plombavimą papadent klinikoje atlieka:

MŪSŲ NAUJAUSI DARBAI

Kokios problemos kamuoja jūsų šypseną?

Dantų estetinis plombavimas gali būti atliekamas pacientui ir tada, jei dantis pažeidė ėduonis, pasikeitė jų spalva, jie nudilo ar nuskilo. Taip pat labai dažnai estetinis plombavimas pasirenkamas, kai norima panaikinti tarpą tarp dantų arba tiesiog danties padėtis ar spalva netenkina. Labai svarbu paminėti, kad estetinio plombavimo negalima atlikti tada, kai yra pažeista danties šaknis, danties vainiko audinių yra praktiškai nelikę, ar dantų pažeidimai yra giliai po dantenomis. Tokiu atveju rekomenduojamas dantų protezavimas. Esant itin sudėtingoms situacijoms gali būti taikomas net viso žandikaulio dantų keitimas atliekant ALL-ON-4 (visi dantys ant 4 implantų) metodiką.

 

 • Dantų spalvos defektai: pageltę dantys, parudavę dantys,
  patamsėję dantys.
 • Kreivas priekinių dantų lankas.
 • Nudilę, nutrupėję, nulūžę dantys.
 • Karieso pažeisti dantys.
 • Neestetiški tarpai tarp dantų.
 • Kitos problemos.

Estetinio plombavimo kaina

Siūlome itin patrauklias estetinio plombavimo kainas, kurios priklauso nuo individualios situacijos: formos, spalvos, audinių būklės, vietos burnoje ir pan. Pavyzdžiui priekiniams dantims reikia skirti kur kas daugiau dėmesio nei krūminiams vien dėl to, kad priekiniams dantis reikalinga nepriekaištinga estetika. Gali būti ir gretutinių problemų, kurios turės įtakos galutinei estetinio plombavimo kainai.
 

Šį mėnesį – kainos nuo 160€!

Kreipkitės dabar tel.: +370 699 99911
Visos PAPADENT odontologijos klinikos kainos pateiktos mūsų kainoraštyje.

Susipažinkite su mūsų estetinio plombavimo darbų pavyzdžiais

KATALOGE

Susipažinkite su mūsų estetinio

Plombavimo darbų pavyzdžiais

KAIP DIRBAME?

 • Taikome minimaliai invazyvias ir maksimaliai danties audinius tausojančias estetinio plombavimo technologijas.
 • Kai tai įmanoma, siekiame laikytis principo: „viskas – vienu prisėdimu”.
 • Garantuojame precizinės kokybės estetinio plombavimo medžiagas
  Gaenial“, „Estelite“ ir kt
 • Esame lankstūs: dirbame Jums patogiu laiku už
  lengviausiai įkandamas kainas
 • Padedame pacientui atsipalaiduoti: kad procedūra neprailgtų
  galėsite plombavimo metu žiūrėti video ar filmus.

 

Šį mėnesį – kainos nuo 160!

Kreipkitės dabar tel.: 8 699 999911

PAPILDOMA INFORMACIJA IR PATARIMAI

Užduok klausimą gydytojui

Estetinio plombavimo darbai – ne tik grožio reikalas.

 • Pažeisti ir negydomi dantys pradeda irti. Jei pažeistų dantų emalis tampa neapsaugotas, stimuliuojami nervų kanalai ir dantys pasidaro jautrūs bei skausmingi.
 • Pažeistų dantų jautrumas neleidžia be skausmo vartoti šalto, karšto, saldaus, rūgštaus maisto ir gėrimų.
 • Pažeisti ir negydomi dantys yra neatsparūs ir lengvai paveikiami bakterijų, sukeliančių įvairias ligas.
 • Neatkurtuose dantų audiniuose daug greičiau vystosi ertmės („skylės“), tampančios dantų skausmų ir ligų priežastimi.

PAPADENT estetinio plombavimo ekspertai per trumpiausią įmanomą laiką ištaiso Jūsų dantų defektus ir pasirūpina visuma – nepriekaištingai atrodančia šypsena.

Personalas

Kiek laiko truks estetinis plombavimas?

Trukmė estetiniam plombavimui priklauso nuo to, kiek dantų bus plombuojama. Pavyzdžiui, jei bus plombuojami 4-6 dantys, tai gali užtrukti nuo penkių iki septynių valandų. Estetinio plombavimo trukmę lemia tai, kaip stipriai pažeisti yra dantys – kartais prireikia ir dviejų vizitų klinikoje.
Praėjus 2-4 savaitėms po atlikto estetinio plombavimo rekomenduojama pakartotina gydytojo konsultacija pas odontologą, kad jis galėtų atlikti apžiūrą, įvertinti plombuotų dantų forma, spalvą, plombinės medžiagos sukibimą. Norint užtikrinti estetinio plombavimo ilgalaikį rezultatą, rekomenduojama vieną kartą į metus apsilankyti pas gydytoją – odontologą estetinio plombavimo poliravimui ir minimalioms korekcijoms.

Tokiu būdu plombuoti dantys nepraranda savo estetinės išvaizdos nuo 8 iki 10 metų. Paskutiniu metu vis daugiau pacientų renkasi estetinį plombavimą dėl kainos ir kokybės santykio, nes plomba atrodo natūraliai, tik 1 – 2 vizitai, o estetinio plombavimo kaina yra išties nedidelė.
Po estetinio plombavimo džiaukitės nauja šypsena, bet svarbu žinoti: jei plombuojamas buvo tarpas tarp dantų, kurį laiką gali būti sunkiau tarti tam tikrus garsus, tačiau per kelias dienas įprasite ir kalbėsite vėl įprastai. Po atlikto estetinio plombavimo gali būti jaučiamas dantų jautrumas, dantenų maudimas, tačiau per kelias dienas šie danties plombos simptomai išnyksta. Dažniausiai, plombos adaptacinis periodas trunka iki poros savaičių, labai retai – ilgiau.

Estetinis plombavimas: ką dar reikia žinoti

Norint įvertinti, ar Jūsų dantų kosmetinės problemos gali būti išspręstos estetiniu plombavimu, būtina gydytojo konsultacija. Tais atvejais, kai dantys pažeisti per stipriai, gali būti reikalingas estetinis dantų protezavimas keramikiniais laminatais arba pilnais bemetalės keramikos vainikėliais. Norint pasiekti geresnį estetinį rezultatą, prieš gydymą kartais rekomenduojamas dantų balinimas. Po šios procedūros būtina 10-14 dienų pertrauka. Tais atvejais, kai dantis reikia pailginti ir iš esmės pakeisti formą, kartais prieš estetinį plombavimą nuimami ir dantų atspaudai ir ant gipsinio modelio vašku atkuriamas būsimos restauracijos vaizdas. Taip galima iš anksto matyti būsimą rezultatą.

Estetiškai restauruotų dantų priežiūra. Tiesioginės estetinės dantų restauracijos gali Jus daugybę metų džiuginti sveika ir gražia šypsena, bet būtina laikytis gydytojo nurodymų dėl asmeninės burnos higienos, vengti ekstremaliai kieto maisto, blogų įpročių: nagų kramtymo, rašiklių, pieštukų, vinių laikymo tarp restauruotų dantų. Kad atstatyti dantys ir danties audiniai išlaikytų ilgalaikį blizgesį, rekomenduojama nenaudoti agresyvių balinančių danties pastų ir bent kartą per metus atlikti perpoliravimą, konsultacija. Estetiškai plombuotų dantų priežiūra, profesionali burnos higiena yra tokia pati, kaip ir natūralių dantų, svarbu juos kruopščiai valyti dantų šepetėliu, pasta, tarpdančių siūlu ir skalavimo skysčiu. Svarbu paminėti, kad profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kartą per 6 mėnesius, tuomet džiaugsitės gražia ir estetine šypsena išties ilgai.

Jei norite džiaugtis ilgalaikiu rezultatu – dantų laminatės, plonos keramikinės plokštelės gali pakeisti, atstatyti forma, spalvą, dydį, paslėpti nelygumus.

Jei norite džiaugtis ilgalaikiu rezultatu

Dantų laminatės, plonos keramikinės plokštelės gali pakeisti dantų formą, spalvą, dydį, paslėpti nelygumus. DANTŲ LAMINATĖS NUO 397 EUR

Dažnai užduodami klausimai apie estetinį plombavimą

Estetinio plombavimo procedūros metu yra atkuriama anatominė danties struktūra, parenkama idealiai tinkanti forma, spalva, kryptis, dydis. Šį dantų atkūrimo metodą galima taikyti įvairiais atvejais: kai dėl tam tikrų priežasčių yra prarasti danties audiniai, paciento netenkina spalva, siekiama panaikinti tarpus tarp dantų ir pan. Procedūra gali būti atliekama bet kokio amžiaus pacientui. Labai svarbu, kad procesas būtų atliktas kaip įmanoma anksčiau, t.y., tada, kai danties audinių yra prarasta nedaug. Dėl šios priežasties užkertamas kelias kitoms problemoms.

 • Estetiškas ir natūralus vaizdas

Galite būti tikri, kad atlikus estetinį plombavimą, norėsite šypsotis kuo dažniau ir plačiau, kadangi vaizdas bus ypač estetiškas, o svarbiausia – natūralus. Peržiūrėkite estetinio plombavimo prieš ir po galeriją ir įsitikinkite, kokie puikūs rezultatai yra pasiekiami: https://www.dantugydytojas.lt/pries-ir-po/estetinis-plombavimo-galerija/

 • Labiausiai danties audinius tausojanti procedūra

Dar viena gera žinia yra ta, kad plombavimas – labiausiai danties audinius tausojanti procedūra.

 • Saugumas

Proceso metu naudojamos saugios, žmogaus organizmo puikiai toleruojamos medžiagos.

 • Greitis

Idealus sprendimas nenorintiems daug laiko praleisti gydytojo – odontologo kabinete. Vieno danties plombavimas truks maždaug valandą.

 • Komfortas procedūros metu ir po jos

Dar vienas svarbus pastebėjimas – estetinio plombavimo metu ir po jo pacientas nejus jokių nemalonių pojūčių.

UŽDUOK KLAUSIMĄ GYDYTOJUI

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Mantas M.
Sveiki, Norejau paklausti, kiek kainuotu 6 arba 8 virsutiniu dantu estetinis plombavimas? Pagr problema, dantys sutrumpeje ir nudile.
Gyd. Sigutė Vitkūnienė
Gyd. Sigutė Vitkūnienė

Vieno danties estetinis plombavimas kainuotų maksimum iki 200 eurų priklausomai nuo danties situacijos. Nuotrauką atsiųsti galite el. paštu info@dantugydytojas.lt, tuomet galėtume pakonsultuoti plačiau.