Akcija

Šį mėnesį:

Nauji dantys tik per 24 valandas!

Ar nauja šypsena galima džiaugtis vos po 24 valandų? Taip, jei nusprendžiama atkurti prarastus dantis pasitelkiant All – on – 4 (iš angl. k. – visi ant keturių) metodiką. Ji puikiai tinka pacientams, turintiems ypač prastos būklės, praradusiems dalį ar net visus dantis. Visi žandikaulio dantys yra atkuriami tik ant 4 implantų. Šios procedūros rezultatas užtikrina komfortą bei puikų vaizdą: dantys yra tvirti, stabilūs, jų nereikia išimti, atrodo estetiškai ir natūraliai. Metodas išpildo ir dar vieną, ypač svarbų bei aktualų lūkestį – atkurtais dantimis skonis, šaltis bei karštis yra jaučiami lygiai taip pat, kaip ir turint savus dantis. Pakanka vos vienos chirurginės procedūros (dantų šalinimas bei implantų įsriegimas vyksta to paties vizito metu). Šiuo būdu atkurtų dantų priežiūra – tokia pat, kaip ir savų: būtina užtikrinti tinkamą kasdienę burnos higieną, reguliariai lankytis pas odontologą, 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną. Džiugiai nuteikia ir sėkmės koeficientas, siekiantis net 97 procentus.

Tai – pažangus šypsenos atkūrimo metodas, užtikrinantis minimalias laiko sąnaudas (procedūros trukmė yra 2 – 3 val.). Tačiau taupomas ne tik laikas, bet ir išvengiama papildomų procedūrų (dažniausiai nereikalingas ilgai trunkantis ir diskomfortą keliantis kaulo priauginimas), be to, taupomi pinigai (lyginant su įprastais dantų implantais ar kaulo priauginimo procedūra, pacientas gali sutaupyti net iki 50 procentų lėšų). All – on – 4 šiandien noriai renkasi įvairaus amžiaus pacientai.

Šiuo metu turite puikią galimybę atkurti šypseną All – on – 4 metodu už ypač patrauklią kainą.

All on 4 metodika atliekama implantacija – 3697 EUR.

Alpha Bio (Izraelis) implantas su cirkonio vainikėliu tik 980 EUR

Ieškote atsakymo į klausimą, kaip ir kuo atkurti prarastus dantis? Jūsų laukia įvairūs pasirinkimai, tačiau, jei ieškote sprendimo, turinčio daugybę privalumų, atkreipkite dėmesį į dantų atkūrimą implantais. Šypsenos atkūrimas Alpha Bio implantais su cirkonio vainikėliu – vienas iš galimų sprendimų. Alpha Bio – antras pagal dydį Izraelio implantų gamintojas, 30 metų gaminantis implantus, pasižyminčius puikiu kainos bei kokybės santykiu, populiarius daugiau nei 40 – yje pasaulio šalių.

Implantai su cirkonio vainikėliu – efektyvus sprendimas netekusiems dantų. Pasižymi puikiu biosuderinamumu, todėl puikiai toleruojami organizmo ir tinka alergiškiems žmonėms. Apsaugo žandikaulio kaulą nuo atrofijos, yra stiprūs ir stabilūs, todėl pacientas gali mėgautis įvairiu maistu. Yra pralaidūs šviesai, tad užtikrina nepriekaištingą ir natūralią šypseną. Tačiau ir tai dar ne viskas: dantų implantai apsaugo gretimus dantis nuo deformacijų, užkerta kelią tarpų susidarymui, nesukelia fonetikos problemų. Idealus sprendimas norintiems ilgaamžiškumo – užtikrinus tinkamą priežiūrą, tarnaus visą gyvenimą. Implantais su cirkonio vainikėliu atkurti dantys yra prižiūrimi taip pat, kaip ir savi.

Užtikrinama aukščiausia kokybė, saugumas, maksimalus tarnavimo laikas, visapusiškas saugumas, komfortas, patrauklus galutinis rezultatas, nesudėtinga priežiūra.

Dantų atkūrimas implantais su cirkonio vainikėliu – pažangiausias bei patikimiausias odontologinis sprendimas. Šis šypsenos atstatymo būdas yra kur kas pranašesnis už protezavimą tiltais, kadangi išvengiama atraminių dantų pažeidimo, be to, užtikrinamas ilgaamžiškumas.

Alpha bio implantai su cirkonio vainikėliu

 

MegaGen (p. Korėja) implantas su cirkonio vainikėliu tik 1100 EUR

Domina šypsenos atkūrimo sprendimai? Pageidaujate aukščiausios kokybės, patrauklaus estetinio vaizdo, ilgaamžiškumo? Rinkitės dantų atstatymą MegaGen implantais su cirkonio vainikėliu.

MegaGen vardas šiandien visame pasaulyje asocijuojasi su aukščiausia kokybe, patikimumu bei ilgaamžiškumu. Šiuos implantus sukūrė ir ištobulino medicinos mokslų daktaras K. B. Parkas.  Išskirtinis šios asmenybės talentas, asmeninės savybės bei pasiekti laimėjimai leido atrasti naujus gydymo sprendimus ir pakeitė specialistų požiūrį į implantaciją.

Už kokybės ir inovacijų suderinamumą MegaGen jau pelnė pasaulinį pripažinimą, o šalių, kuriose naudojami šie implantai, skaičius išaugo iki 91. MegaGen dantų implantai yra gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei.

Pacientai, kuriems reikalingas dantų atkūrimas, turi įvairių poreikių, lūkesčių ar baimių. Viena iš jų yra susijusi su diskomfortu – daugelis galvoja, kad dantų atkūrimas implantais gali būti skausmingas. Tačiau tik ne tuo atveju, kai pasirenkami MegaGen gaminiai – 99 % žmonių, kuriems buvo atkurti dantys šios kompanijos implantais, tvirtina, kad procedūra buvo neskausminga. MegaGen išpildo ir lūkestį, susijusį su ilgaamžiškumu – implantai atsparūs nusidėvėjimui, todėl išsaugoma pirminė paslaugos kokybė. Be to, taupomas pacientų laikas – implantologai, naudojantys MegaGen gaminius, vieno vizito metu atlieka net 3 procedūras: pašalina nesveiką dantį, įsriegia implantą ir pritvirtina laikinį vainikėlį, kuris gijimo laikotarpiu tarnauja lyg savas dantis, kitaip tariant, atliekama vienmomentė implantacija. Pagalvota ir apie natūralumą – implantai gaminami iš šviesai pralaidžių medžiagų, todėl atkurti dantys atrodo tarsi savi.

Atkurkite šypseną MegaGen implantais

 

Straumann (Šveicarija) implantas su cirkonio vainikėliu tik 1190 EUR

Straumann – jau ne vienerius metus yra populiariausi dantų implantai pasaulyje. Straumann istorija tęsiasi jau daugiau nei 60 metų, o atstovybės įkurtos daugiau nei 70 šalių. Šveicariška kokybė, nuolatinis technologijų tobulinimas bei esamo asortimento didinimas – tai tik kelios priežastys, kodėl šio gamintojo vardas šiandien yra tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Implantų gamybai naudojamas patentuoto titano / cirkonio lydinys – Roxolid. Ši medžiaga už įprastą titaną pranašesnė tuo, jog iš jos pagaminti implantai pasižymi aukštesniu prigijimo procentu (palyginimui – iš titano pagamintų implantų prigijimas siekia 96,8 %, o iš Roxolid98,4 %.

Labai dažnai titanas yra įvardijimas kaip ypač tvirta ir įvairiam poveikiui atspari medžiaga, tačiau tik nedaugelis žino, kad Roxolid yra už jį stipresnis daugiau nei 35 %. Tačiau ir tai dar ne visi pranašumai: ne paslaptis, kad didelei daliai pacientų trūksta žandikaulio kaulo, tad reikalinga gydymo trukmė, ilginanti ir jos kainą didinanti žandikaulio kaulo atkūrimo procedūra. Tačiau iš Roxolid lydinys suteikia galimybę naudoti 1 diametru mažesnį implantą. Dėl šios priežasties būtinybė atlikti kaulo priauginimo procedūrą sumažėja net 54 %. Dar vienas šio implanto privalumas – mažesnė intervencija į paciento organizmą.

Cirkonio keramika – pralaidi šviesai, todėl atkurti dantys atrodo ne tik estetiškai, bet ir ypač natūraliai.

Nepraleiskite puikios galimybės atkurti dantis Straumann implantais