Pacientų Atsiliepimai

Aleksandr V.

Geras ir profesionalus kolektyvas. Visi padaryti darbai buvo atlikti kaip ir žadėta - aukščiausios kokybės.

test-quates

Valerijus V.

Labai gera klinika, visi darbai buvo atlikti kokybiškai – 10 balų iš 10. Personalas yra tikri profesionalai. Likau labai patenkintas kaina ir kokybe.

test-quates

Rita N.

Labai noriu pasidžiaugti, kad atradau ,,Papadent“ odontologijos kliniką, kurioje lankausi jau daug metų, per tiek laiko atlikau įvairias procedūras nuo dantų implantavimo, dantų taisymo iki burnos higienos. Ateini į šią kliniką ir žinai, kad nejausi jokio skausmo. Ačiū ,,Papadent“ gydytojams, ypatingai Sigutei Vitkūnieneiuž jų profesionalumą, atsakingumą, rūpestingumą už kokybiškas konsultacijas - visada yra atsakoma į pateiktus klausimus, susijusius su jų kompetencija. Labai malonu ir gera žinoti, kad jų įmonė dirba su moderniausia įranga, tai palengvina išsiaiškinti išsamiau apie iškilusias problemas, kurios yra sprendžiamos greitai, kokybiškai, profesionaliai, pasiūlomi keli gydymo keliai. Ši klinika pateisino visusmano lūkesčius. Dėkoju Jums, kad esate!

test-quates

Valdemara M.

Viskas labai gerai. Neturiu jokių pretenzijų. Malonu lankytis pas tokius specialistus.

test-quates
Susigrąžink šypseną, pasitikėjimą savimi! Paskambink mums dabar, neatidėliok! Arba užsiregistruok į nemokamą konsultaciją.

Julius K.

Paslauga suteikta profesionaliai – gydytoja dirba atsakingai, savo darbą išmano. Už gražią šypseną didelis jai ačiū. Personalas paslaugus ir suprantantis. Kainos galėtų būti šiek tiek mažesnės, bet tai jau rinkos dėsniai.

test-quates

Vida M.

Esu labai dėkinga visam klinikos personalui už nuoširdų rūpestį manimi.

Didelis ačiū gyd. Od. Tomui Stumbriui, mano gydančiai gydytojai Juditai Karužienei už profesionaliai švelnų, atidų gydymą.

test-quates

Justina G.

Puiki gydytoja, malonus bendravimas, viską aiškiai paaiškino. Gydytoja labai dėmesinga, kruopšti ir labai švelniai dirbo. Plombavopriekinį dantį, plomba atrodo labai natūraliai. Būtinai sugrįšiu į šią kliniką pas gydytoją Sigutę!

test-quates

Augustas V.

Didelis ačiū šiai klinikai už naują gyvenimą, už galimybę šypsotis, super jausmas turėti dantis.

test-quates

Natalija T.

Esu patenkinta gydytojų darbu. Ačiū už gražią šypseną.

test-quates

Anton S.

Klinika dirba gerai. Visada perspėja dėl atvykimo. Gydytojas dirba išties profesionaliai ir viską paaiškina suprantamais terminais. Darbų kokybė labai gera, aptarnavimas puikus. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į šią kliniką.

test-quates

Raminta P.

Galutiniu rezultatu esu labai patenkinta. Gerbiama gydytoja viršijo mano lūkesčius. Vizitai labai malonūs, nuoširdūs, darbą atlieka itin kruopščiai. Dėkoju už kantrumą dirbant su manimi.

test-quates

Adolfa O.

Labai džiaugiuosi būdama šios klinikos pacientė, nes čia tiesiog ateini ten, kur Tavęs laukia, kur operacija visai neskausminga, o pooperacinis laikotarpis tiesiog sunkiai įsivaizduojamas – nereikia net nuskausminančiųjų po implanto įstatymo. Tai kažkas nepaprasto. Tolimesni santykiai su personalu nuostabūs, o klinikos vadovas Tomas Stumbrys pats ir įstato tuos implantus neįtikėtinai profesionaliai, o santykis su pacientu toks, kad jautiesi į pasibuvimą atėjęs – esi atsipalaidavęs ir gerai nusiteikęs. Sėkmės visam kolektyvui ir begalinis ačiū.

test-quates

Germantas L.

Po ilgų paieškų pasirinkome šią kliniką ir esame labai patenkinti. Nuostabus kolektyvas, visi labai paslaugūs ir malonūs, kiekvienam pacentui skiriamas ypatingas dėmesys. Gydytojo Tomo Stumbrio darbas pranoko visus lūkesčius, šis gydytojas yra tikras savo srities profesionalas.

test-quates

Elzbieta J.

Didelis ačiū nuostabiam ir maloniam klinikos personalui už nuoširdumą, meilę savo darbui, profesionalumą, aukšto lygio teikiamas paslaugas!!! Jūs fantastiški!!!

Ačiū klinikos vadovui ir tikram gydytojui profesionalui Tomui Stumbriui už sugrąžintą šypseną!!!

Puikiai „sustyguotas“ darbas, kur kiekvieno iš Jūsų judesys, žodis nuramina ir leidžia jaustis jaukiai ir saugiai. Ačiū.

test-quates

Andrius G.

Nuo pat 2016m. gruodžio 14d. (implantavimas, traukimas, protezų nuėmimas) jokių priekaištų nei gydytojams, nei personalui. Patinka ir jie, ir klinika apskritai.

test-quates

Ieva D.

Mano nuostabi šypsena dabar visur keliauja su manimi, iki šiol negaliu atsidžiaugti! Ačiū be galo visam nuostabiam Papadent kolektyvui, ypatingai gydytojams Tomui Stumbriui ir Juditai Karužienei, už be galo kruopštų, atsakingą, itin kokybišką darbą. Nors ir sveiki, mano keli priekiniai dantys buvo nuskilę, pakeitę spalvą. Gydytoja Judita per porą dienų visiškai transformavo šypseną: sudėtos aštuonios laminatės. Ji ne tik techniškai atliko darbą bet ir patarė, parinko geriausią variantą. Papadent, kurių paslaugomis naudojuosi jau kelis metus, mane išgydė ir nuo odontologinių kabinetų baimės: visuomet esu tikra, kad savo dantų sveikatą patikiu geriausiems ir sąžiningiausiems specialistams.

Laminatėmis susitvarkyti priekinius dantis – vienas geriausių sprendimų gyvenime. Tai investicija, kurios rezultatus matau kur bebūčiau, kiekvieną dieną. Tai daugiau nei tik estetika bei grožis: pasitikėjimas, gera savijauta ir noras šypsotis visur ir visada. Šiandien gailiuosi tik vieno – kad tam nesiryžau anksčiau.


test-quates

Andrėja L.

Auksinės gydytojo Tomo rankos! Aš tokia laiminga, kad vėl galiu plačiai šypsotis! Labai ačiū Tomui ir visam šauniam kolektyvui už tokį puikų rezultatą.

test-quates

Juozas V.

Ačiū visiems klinikos gydytojams ir kolektyvui už puikų ir kultūringą aptarnavimą bei sugrąžintą šypseną. Buvo verta keliauti tuos visus kilometrus, kad vėl galėčiau šypsotis ir savimi pasitikėti!

test-quates

Maja D.

Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui, gydytojui Tomui, Jūratei. Auksinės rankos, optimizmas ir gera nuotaika - tai, kas mane gydė. Ačiū! Dabar galiu šypsotis, dantys kaip savi, ačiū!

test-quates

Vaida D.

Dėkoju gydytojai Jūratei ir visam personalui už suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras. Linkiu sėkmės darbe!

test-quates

Šarūnas T.

Ačiū Tomui ir nuostabiai Jolantai už nepriekaištingai atliktas procedūras ir puikius mokymus apie dantų priežiūrą.

test-quates

Valerijus O.

Ačiū visiems klinikos gydytojams už profesionaliai suteiktas paslaugas ir malonų bendravimą!

test-quates

Edgaras

Profesionaliai nuostabus daktaras su nerealiai atmintim!

test-quates

Saulius T.

Ačiū, Tomai, už gerą darbą. Jau 12 metų lankausi ir visada išeinu su šypsena. Sėkmės taip ir toliau!

test-quates

Milda K.

Džiaugiuosi jūsų nuoširdžiu darbu ir šiuolaikinėmis technologijomis. Jūsų dėmesys žmogui - didelis indėlis į jūsų pacientų nuotaiką. Sėkmės darbe! Ačiū.

test-quates

Birutė

Noriu padėkoti daktarui Dariui už neskausmingą ir greitą atsisveikinimą su 8-tu dantimi. AČIŪ! Būtinai rekomenduosiu ir savo draugams!

test-quates

Giedrius N.

Pas daktarą Tomą lankausi nuo 2007 m., kiekvienas apsilankymas jo klinikoje palieka maloniai neišdildomą įspūdį. Esu labai patenkintas jo darbu. Prieš 6 metus įdėtas implantas tarnauja be priekaištų, net pamirštu, kad tai ne mano dantis.

test-quates

Kajetana V.

Nepaisant mano garbaus amžiaus, man vienmomentiškai buvo pašalinti sugedę dantys, įsriegti 4 implantai ir tą pačią dieną uždėtas protezas, nei vieną dieną neteko būti be dantų, o dabar aš džiaugiuosi naujais cirkonio keramikos dantimis. Maloniai sužavėta klinikos darbuotojų darbu, pagarba pacientui, šiltais darbo santykiais. Linkiu visapusiškos sėkmės kiekvienoje darbo valandoje ir poilsio dienoje.

test-quates

Mykolas

Labai ačiū visiems klinikos darbuotojams, esate tikri profesionalai. Buvo malonu pas jus apsilankyti. Dar kartą ačiū Tomui, Dariui ir maloniausiajai Jolantai. Iki kitų susitikimų!

test-quates

Genadij M.

Ačiū daktarei Jolantai Ruzgienei už išgydytą parodontozę ir daktarui Tomui Stumbriui už naują tiltą ant mano beviltiškų dantų, aš vėl jaučiuosi kaip jaunystėje! Jūs puikiai atliekate savo darbą

test-quates

Laima V.

Keletą metų kankinausi su nepatogiu išimamu protezu, kuris nesilaikė burnoje. Keliose gydymo įstaigose buvo pasakyta, kad dėl blogos kaulo būklės nebus galima dėti implantų. Tačiau gyd. T. Stumbrys iš naujo grąžino gyvenimo džiaugsmą, tą pačią dieną įdėjo ir implantus ir prikabino seną plokštelę, aš vėl galiu kramtyti, o po triju mėnesių jau turėjau naujus gražius dantis. Atsirado noras vėl šypsotis!

test-quates

Petras V.

Labai dėkingas gydytojui Tomui už kūrybingą mano dantų remontą, atliktą prieš keletą metų. Jis sutvarkė tai, kas buvo padaryta blogai jau nuo 1961 metų. Visi darbo rezultatai stabiliai geri. Siūlau gyd. Tomui Stumbriui suteikti profesijos riterio vardą.

test-quates

Valė S.

Ačiū visam puikiam kolektyvui, turinčiam pašaukimą savo profesijai bei spinduliuojantys šilumą ir ramybę. Ypač dėkinga Tomui Stumbriui už sudėtingą visos burnos implantaciją. Aš vėl galiu šypsotis ir dalinti šypseną aplinkiniams, kurios, ypač Lietuvoje, labai stinga. Labai noriu palinkėti Jums ir visam Jūsų kolektyvui kuo didžiausios sėkmės. Sveikatos Jums ir stiprybės!

test-quates

Adelija Č.

Džiaugiuosi šiuolaikinėmis technologijomis ir esu be galo dėkinga gydytojams Tomui Stumbriui, Jūratei Ilonienei ir visam klinikos kolektyvui! Paslaugos suteiktos nepriekaištingai, o darbo rezultatai puikūs!

test-quates

Fausta Z.

Atrodau kaip kitas žmogus, nauji dantys taip pakeitė mane! Esu labai dėkinga daktarams Tomui Stumbriui, Dariui Jasiulevič ir puikiai komandai. Ačiū! Ir iki pasimatymo! Zita iš JAV, Minesota

test-quates

Oleg S.

Labai patenkintas, jokio skausmo, iškart galėjau valgyti, labai džiaugiuosi ir dėkoju. Auksinis personalas, visi labai draugiški. Visi žino, ką daro, visų labai gera nuotaika.

test-quates

Česlava S.

Esame labai laimingi, abu kartu turėdami galimybę vėl šypsotis. Dėkingi už nepriekaištingai atliktą darbą ir kokybišką aptarnavimą. Labai ačiū gyd. T. Stumbriui ir visam jūsų kolektyvui! Danutė ir Česlovas Srėbaliai - Klaipėda

test-quates

Benas A.

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi gerbiamo gydytojo T. Stumbrio darbais. Jo dėka galiu šypsotis pilna burna dantų ir, žinoma, daug valgyti ne kaip krokodilas rydamas, o gerai sukramtydamas ir pasigardžiuodamas. Bet svarbiausia - galiu dalinti šypseną žmonėms ne tik per šv. Kalėdas, bet kiekvieną dieną, kuri dabar man yra kaip švetė!! Esu labai labai dėkingas visai komandai!

test-quates

Vilija J.

Ačiū už nuoširdų darbą!

test-quates

Andrius M.

Puikus aptarnavimas, kokybiškos paslaugos. Visuomet susisiekia telefonu, pirmena, patikslina vizito detales.

test-quates

Marija Ž.

Odontologijos klinikoje PAPADENT konsultuoja ir gydo patys profesionaliausi specialistai.

test-quates

Simona V.

Klinikos "Papadent" kolekyvas paliko labai gerą įspūdį: gydytojas Tomas Stumbrys yra labai profesionalus, domisi naujovėmis odontologijos srityje ir sėkmingai jas įgyvendina praktikoje, yra labai šiltas žmogus. Kolektyvas dirba kaip laikrodis - kiekvienas darbuotojas žino savo darbą ir atsakingai jį atlieka. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau šią kliniką. Ačiū "PAPADENT" kolektyvui už padovanotą galimybę šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, nes gyvenimas labai pagerėjo.

test-quates

Stefanija I.

Malonus gydytojas, profesionalus aptarnavimas. Esu patenkinta, ačiū.

test-quates

Bronislav G.

Gydytojo darbu labai patenkintas. Personalas puikus, taip pat klinika. Rekomenduosiu Jus draugams ir pažįstamiems.

test-quates

Katerina J.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Tomui (auksinės rankos ir profesionaliai nuostabus SUPER daktaras) už sėkmingai atliktą viso žandikaulio implantaciją All-on 4 metodika ir dantų protezavimą. Ačiū visam kolektyvui už profesionalumą, malonų bendravimą, suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras (as net pasiilgau :))). Esu be galo jums dėkinga už mano naują gražią šypseną ? Profesionalus darbas, jokio skausmo ir dantys kaip savo. Rekomenduoju!

test-quates

Anelė A.

Vis dar sunku patikėti, kad turiu naujus dantis ir tokią gražią šypseną. Turbūt reikės laiko prie to priprasti. Bet savijauta labai gera. Atrodo, jog išsipildė didžiausia svajonė. Noriu padėkoti gyd. Tomui ir visam personalui, kad vėl sugrąžino norą šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.

test-quates

Tatjana V.

Esu nuoširdžiai dėkinga visam „Papadent“ kolektyvui, ypač Tomui Stumbriui ir Jolantai Ruzgienei už profesionalų ir idealiai atliktą darbą. Kadangi turėjau daug problemų, tai mano vizitai truko kone metus. Man traukė dantis, šalino nervus iš kanalų, dėjo karūnėles ir t.t. Todėl turėdama tokią patirtį galiu teigti, kad klinikoje dirba tik profesionalūs specialistai, puikiai išmanantys savo darbą ir visuomet malonūs su klientais. Rezultatu esu labai patenkinta. Dantys ant implantų tarnauja tarsi natūralūs dantys, tai emocinis komfortas ir jaunatviška išvaizda, pasitikėjimas savimi, galimybė mėgautis aktyviu, pilnaverčiu gyvenimu. Ačiū labai Jums už kokybišką darbą.

test-quates

Saulė I.

Labai nuoširdus AČIŪ gyd. Tomui Stumbriui už galimybę dalyvauti šiame projekte, moksliniame tyrime ir susidėti dantis. Puikiai atliktas darbas. Nuostabu! Aš ir vėl galiu šypsotis. Nebereikia prisidengti burnos ranka, be baimės galiu valgyti ir su gera šypsena bendrauti su žmonėmis. VOS per vieną dieną sudėti nauji dantys labai pakeitė mane. AČIŪ LABAI. Esu labai dėkinga JUMS. Dar truputį trūksta iki pilnos laimės dėl viršutinio žandikaulio, bet, tikiuosi, viskas išsispręs su laiku. Labai dėkoju gyd. JŪRATEI UŽ SUTEIKTAS PASLAUGAS ir atliktas procedūras. VISAI JŪSŲ KOMANDAI AČIŪ. Didelis Ačiū AGNEI, KLINIKOS administratorei, už šiltą ir mandagų priėmimą. Sėkmės JUMS VISIEMS JŪSŲ DARBUOSE . AČIŪ.

test-quates

Germantas M.

Bene jaukiausia odontologijos klinika kurioje teko lankytis ? Ir didelis ačiū gydytojui Mindaugui Vaičiūnui bei jo asistentei už profesonalumą ir mandagų bendravimą.

test-quates

Artūras B.

Daugybę metų vaikščiojau su daliniu išimamu protezu, dantys palaipsniui judėjo, kol pradėjo kristi ir galiausiai liko tik keli. Esu be galo dėkingas gydytojui Tomui Stumbriui už išsvajotą šypseną ir atgaivintą pasitikėjimą savimi. Dantys buvo pašalinti, įsriegti implantai ir netikėtai greitai sudėti dantys. Labai džiuagiuosi rezultatais. Ačiū už operatyvumą, ačiū už suteiktą progą vėl šypsotis!

test-quates

Kornelija B.

Noriu pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius tarti klinikos vadovui gydytojui Tomui Stumbriui ir visai darniai komandai. Jų dėka, jau visi metai jaučiuosi puikiai, galiu plačiai šypsotis ir normaliai valgyti. Čia puikūs specialistai, čia visada gera nuotaika ir šiltas bendravimas. Visokeriopos sėkmės Jums!

test-quates

Karina F.

Noriu išreikšti dėkingumą Klinikai ir jos darbuotojams, tik labai norėčiau, kad tai nenuskambėtų kaip įprastas ir banalus dėkojimas, nuvalkiojantis to prasmę. Kadangi ši Klinika ir joje dirbantys žmonės iš tikro sugriauna įprastos, privačios klinikos stereotipą, kada prioritetas yra pinigai, įvaizdis ir kiti iš principo šalutiniai momentai, nustelbiantys Klinikos esmę. Kur vis tik yra teikiama medicininė paslauga, ir labai subtilioje srityje. Žinoma, tai nėra labdaros organizacijos ir paslauga yra mokama, tačiau didžiausias malonumas matyti, kuomet mokestis yra pelnytas. Todėl labai nuoširdžiai ir tikrai pagrįstai tariu AČIŪ už profesionalumą, kuris neužgožia žmogiškumo.

test-quates

Gerda D.

Tomai! Ačiū jums ir kolektyvui už puikiai atliktą darbą. Nuostabu!! Aš ir vėl galiu šypsotis. Vos per vieną dieną mano dantys buvo pakeisti implantais ir suprotezuoti. Ačiū dar kartą už įkvėptą pasitikėjimą savimi!

test-quates

Jeronimas K.

Nuoširdžiai dėkoju „Papadent“ odontologijos klinikai ir personalui už itin kokybiškai ir kruopščiai atliktą darbą bei gerą ir jaukią klinikos atmosferą. Dėl ligos netekus dantų klinikoje „Papadent“ gavau skubią ir nepriekaištingą pagalbą. Man buvo sudėti visų dantų implantai, o procedūra nesukėlė jokio diskomforto ar skausmo. Džiaugiuosi, kad gijimo procesas neatitraukė nuo kasdienės veiklos ir darbo, tad visiems skubantiems rekomenduoju šypseną patikėti į „Papadent“ odontologų rankas. Dabar vėl galiu džiaugtis sveika ir natūralia šypsena. Ačiū.

test-quates

Valentina R.

Labai ačiū už naujus, baltus ir labai gražius dantukus! Ačiū už profesionalumą ir gerai atliktą darbą. Taip pat dėkoju asistentams. Čia norisi grįžti!!

test-quates

Žana L.

Kas atsitiko? Tu taip atjaunėjai! Tokių komentarų susilaukiau po apsilankymo jūsų klinikoje. Štai kokius stebuklus atlieka PAPADENT gydytojas Tomas ir jo komanda. Ačiū!

test-quates

Tadas A.

Noriu padėkoti visiems Papadent klinikos gydytojams už kvalifikuotą pagalbą. Man buvo kokybiškai įstatyti implantai ir protezai. Visi darbuotojai labai malonūs ir paslaugūs, visuomet suteikia reikalingą informaciją. Ypač dėkingas chirurgui ir klinikos vadovui Tomui Stumbriui. Jis ne tik geras specialistas, bet ir puikus vadybininkas - jo vadovaujamoje klinikoje suteikiamos labai kokybiškos paslaugos už priimtiną kainą. Ačiū.

test-quates

`

Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui už mano naują gražią šypseną!! Sėkmės darbe!

test-quates

Deimantė M.

Savo dantų profesionalią priežiūrą ir gydymą patikėjau gydytojui Tomui Stumbriui. Lankausi pas jį apie dešimt metų. Esu labai patenkinta nuoširdžiu, kokybišku darbu ir džiaugiuosi sveikais ir gražiais dantimis. Apsilankymas odontologijos klinikoje nekelia streso, kiekvienam skiriamas ypatingas dėmesys. Čia pasitinka profesionali gydytojų komanda, malonus aptarnavimas, šilta ir jauki atmosfera. Radau tai, ko ieškojau.

test-quates

Džiaugiatės nauja šypsena?