Atsiliepimai

Diana Mikalauskaitė

Diana Mikalauskaitė

Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui, gydytojui Tomui, Jūratei. Auksinės rankos, optimizmas ir gera nuotaika - tai, kas mane gydė. Ačiū! Dabar galiu šypsotis, dantys kaip savi, ačiū!
Lilija Andrijevskaja

Lilija Andrijevskaja

Auksinės gydytojo Tomo rankos! Aš tokia laiminga, kad vėl galiu plačiai šypsotis! Labai ačiū Tomui ir visam šauniam kolektyvui už tokį puikų rezultatą.
Pasaulio ir Europos irklavimo čempionė Donata Vištartaitė

Pasaulio ir Europos irklavimo čempionė Donata Vištartaitė

Dėkoju gydytojai Jūratei ir visam personalui už suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras. Linkiu sėkmės darbe!
Rimutė Čivilienė

Rimutė Čivilienė

Esu labai patenkinta ir dėkinga visam personalui už mano naują gražią šypseną!! Sėkmės darbe!
Tomas Šeikis

Tomas Šeikis

Ačiū Tomui ir nuostabiai Jolantai už nepriekaištingai atliktas procedūras ir puikius mokymus apie dantų priežiūrą.
Simonas

Simonas

Profesionaliai nuostabus daktaras su nerealiai atmintim!
Tadas Skindzera

Tadas Skindzera

Ačiū, Tomai, už gerą darbą. Jau 12 metų lankausi ir visada išeinu su šypsena. Sėkmės taip ir toliau!
Oleg Valentinovič

Oleg Valentinovič

Ačiū visiems klinikos gydytojams už profesionaliai suteiktas paslaugas ir malonų bendravimą!
Živilė

Živilė

Noriu padėkoti daktarui Dariui už neskausmingą ir greitą atsisveikinimą su 8-tu dantimi. AČIŪ! Būtinai rekomenduosiu ir savo draugams!
Milda K.

Milda K.

Džiaugiuosi jūsų nuoširdžiu darbu ir šiuolaikinėmis technologijomis. Jūsų dėmesys žmogui - didelis indėlis į jūsų pacientų nuotaiką. Sėkmės darbe! Ačiū.
Vincentina Kulaitienė

Vincentina Kulaitienė

Nepaisant mano garbaus amžiaus, man vienmomentiškai buvo pašalinti sugedę dantys, įsriegti 4 implantai ir tą pačią dieną uždėtas protezas, nei vieną dieną neteko būti be dantų, o dabar aš džiaugiuosi naujais cirkonio keramikos dantimis. Maloniai sužavėta klinikos darbuotojų darbu, pagarba pacientui, šiltais darbo santykiais. Linkiu visapusiškos sėkmės kiekvienoje darbo valandoje ir poilsio dienoje.
Aktorius Nerijus Gadliauskas

Aktorius Nerijus Gadliauskas

Pas daktarą Tomą lankausi nuo 2007 m., kiekvienas apsilankymas jo klinikoje palieka maloniai neišdildomą įspūdį. Esu labai patenkintas jo darbu. Prieš 6 metus įdėtas implantas tarnauja be priekaištų, net pamirštu, kad tai ne mano dantis.
Michailas

Michailas

Labai ačiū visiems klinikos darbuotojams, esate tikri profesionalai. Buvo malonu pas jus apsilankyti. Dar kartą ačiū Tomui, Dariui ir maloniausiajai Jolantai. Iki kitų susitikimų!
Michail Gerasimšik

Michail Gerasimšik

Ačiū daktarei Jolantai Ruzgienei už išgydytą parodontozę ir daktarui Tomui Stumbriui už naują tiltą ant mano beviltiškų dantų, aš vėl jaučiuosi kaip jaunystėje! Jūs puikiai atliekate savo darbą
Vida Leleikienė

Vida Leleikienė

Keletą metų kankinausi su nepatogiu išimamu protezu, kuris nesilaikė burnoje. Keliose gydymo įstaigose buvo pasakyta, kad dėl blogos kaulo būklės nebus galima dėti implantų. Tačiau gyd. T. Stumbrys iš naujo grąžino gyvenimo džiaugsmą, tą pačią dieną įdėjo ir implantus ir prikabino seną plokštelę, aš vėl galiu kramtyti, o po triju mėnesių jau turėjau naujus gražius dantis. Atsirado noras vėl šypsotis!
Aktorė Dalia Morozovaitė

Aktorė Dalia Morozovaitė

Savo dantų profesionalią priežiūrą ir gydymą patikėjau gydytojui Tomui Stumbriui. Lankausi pas jį apie dešimt metų. Esu labai patenkinta nuoširdžiu, kokybišku darbu ir džiaugiuosi sveikais ir gražiais dantimis. Apsilankymas odontologijos klinikoje nekelia streso, kiekvienam skiriamas ypatingas dėmesys. Čia pasitinka profesionali gydytojų komanda, malonus aptarnavimas, šilta ir jauki atmosfera. Radau tai, ko ieškojau.
VGTU Mechanikos inžinerijos katedros laboratorijų vedėjas Vladas Vytautas Paplauskas

VGTU Mechanikos inžinerijos katedros laboratorijų vedėjas Vladas Vytautas Paplauskas

Labai dėkingas gydytojui Tomui už kūrybingą mano dantų remontą, atliktą prieš keletą metų. Jis sutvarkė tai, kas buvo padaryta blogai jau nuo 1961 metų. Visi darbo rezultatai stabiliai geri. Siūlau gyd. Tomui Stumbriui suteikti profesijos riterio vardą.
VANDA ŠIMKŪNIENĖ

VANDA ŠIMKŪNIENĖ

Ačiū visam puikiam kolektyvui, turinčiam pašaukimą savo profesijai bei spinduliuojantys šilumą ir ramybę. Ypač dėkinga Tomui Stumbriui už sudėtingą visos burnos implantaciją. Aš vėl galiu šypsotis ir dalinti šypseną aplinkiniams, kurios, ypač Lietuvoje, labai stinga. Labai noriu palinkėti Jums ir visam Jūsų kolektyvui kuo didžiausios sėkmės. Sveikatos Jums ir stiprybės!
VANDA ŠIMKŪNIENĖ
Zita Flugum

Zita Flugum

Atrodau kaip kitas žmogus, nauji dantys taip pakeitė mane! Esu labai dėkinga daktarams Tomui Stumbriui, Dariui Jasiulevič ir puikiai komandai. Ačiū! Ir iki pasimatymo! Zita iš JAV, Minesota
Rita Vasiliauskaitė

Rita Vasiliauskaitė

Labai ačiū už naujus, baltus ir labai gražius dantukus! Ačiū už profesionalumą ir gerai atliktą darbą. Taip pat dėkoju asistentams. Čia norisi grįžti!!
Aleksandras Stefanovičius

Aleksandras Stefanovičius

Labai patenkintas, jokio skausmo, iškart galėjau valgyti, labai džiaugiuosi ir dėkoju. Auksinis personalas, visi labai draugiški. Visi žino, ką daro, visų labai gera nuotaika.
Aleksandras Stefanovičius
Valdas Juškevičius

Valdas Juškevičius

Ačiū visiems klinikos gydytojams ir kolektyvui už puikų ir kultūringą aptarnavimą bei sugrąžintą šypseną. Buvo verta keliauti tuos visus kilometrus, kad vėl galėčiau šypsotis ir savimi pasitikėti!
Danutė ir Česlovas Srėbaliai

Danutė ir Česlovas Srėbaliai

Esame labai laimingi, abu kartu turėdami galimybę vėl šypsotis. Dėkingi už nepriekaištingai atliktą darbą ir kokybišką aptarnavimą. Labai ačiū gyd. T. Stumbriui ir visam jūsų kolektyvui! Danutė ir Česlovas Srėbaliai - Klaipėda
Aldona Čepaitienė

Aldona Čepaitienė

Džiaugiuosi šiuolaikinėmis technologijomis ir esu be galo dėkinga gydytojams Tomui Stumbriui, Jūratei Ilonienei ir visam klinikos kolektyvui! Paslaugos suteiktos nepriekaištingai, o darbo rezultatai puikūs!
Lina Žygienė

Lina Žygienė

Kas atsitiko? Tu taip atjaunėjai! Tokių komentarų susilaukiau po apsilankymo jūsų klinikoje. Štai kokius stebuklus atlieka PAPADENT gydytojas Tomas ir jo komanda. Ačiū!
A. Bagdonas – Lietuvos Senelis Kalėda

A. Bagdonas – Lietuvos Senelis Kalėda

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi gerbiamo gydytojo T. Stumbrio darbais. Jo dėka galiu šypsotis pilna burna dantų ir, žinoma, daug valgyti ne kaip krokodilas rydamas, o gerai sukramtydamas ir pasigardžiuodamas. Bet svarbiausia - galiu dalinti šypseną žmonėms ne tik per šv. Kalėdas, bet kiekvieną dieną, kuri dabar man yra kaip švetė!! Esu labai labai dėkingas visai komandai!
Rima Dubrovskienė

Rima Dubrovskienė

Vos apsilankius klinikoje „Papadent” ir susipažinus su gydytoju - odontologu Tomu Stumbriu supratau, kad pagaliau yra viltis turėti gražią šypseną, kuri pakeis mano gyvenimą ne tik estetine prasme. Vos per 24valandas šypsena pasikeistė kardinaliai. O ką jau kalbėti apie normalaus valgymo ypatumus. Kodėl „Papadent”? Visur ir viską lemia žmogiškumas ir požiūris i mus. Šios klinikos personalas ne tik labai malonus, rūpestingas, lankstus, bet ir profesionalus ne tik darbo, bet ir žmogiškumo prasme. Nuoširdžiai ir su šypsena dėkoju „Papadent”.
Jadvyga Vilkelienė

Jadvyga Vilkelienė

Ačiū už nuoširdų darbą!
Žaneta Matorkienė

Žaneta Matorkienė

Odontologijos klinikoje PAPADENT konsultuoja ir gydo patys profesionaliausi specialistai.
Andrius M.

Andrius M.

Puikus aptarnavimas, kokybiškos paslaugos. Visuomet susisiekia telefonu, pirmena, patikslina vizito detales.
Irina Stefanovičienė

Irina Stefanovičienė

Malonus gydytojas, profesionalus aptarnavimas. Esu patenkinta, ačiū.
Jolanta Kozlovskaja

Jolanta Kozlovskaja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Tomui (auksinės rankos ir profesionaliai nuostabus SUPER daktaras) už sėkmingai atliktą viso žandikaulio implantaciją All-on 4 metodika ir dantų protezavimą. Ačiū visam kolektyvui už profesionalumą, malonų bendravimą, suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras (as net pasiilgau :))). Esu be galo jums dėkinga už mano naują gražią šypseną 🙂 Profesionalus darbas, jokio skausmo ir dantys kaip savo. Rekomenduoju!
Mr. Orion
Inga Sadzevičienė

Inga Sadzevičienė

Labai nuoširdus AČIŪ gyd. Tomui Stumbriui už galimybę dalyvauti šiame projekte, moksliniame tyrime ir susidėti dantis. Puikiai atliktas darbas. Nuostabu! Aš ir vėl galiu šypsotis. Nebereikia prisidengti burnos ranka, be baimės galiu valgyti ir su gera šypsena bendrauti su žmonėmis. VOS per vieną dieną sudėti nauji dantys labai pakeitė mane. AČIŪ LABAI. Esu labai dėkinga JUMS. Dar truputį trūksta iki pilnos laimės dėl viršutinio žandikaulio, bet, tikiuosi, viskas išsispręs su laiku. Labai dėkoju gyd. JŪRATEI UŽ SUTEIKTAS PASLAUGAS ir atliktas procedūras. VISAI JŪSŲ KOMANDAI AČIŪ. Didelis Ačiū AGNEI, KLINIKOS administratorei, už šiltą ir mandagų priėmimą. Sėkmės JUMS VISIEMS JŪSŲ DARBUOSE . AČIŪ.
 Veronika Stankevičienė

Veronika Stankevičienė

Klinikos "Papadent" kolekyvas paliko labai gerą įspūdį: gydytojas Tomas Stumbrys yra labai profesionalus, domisi naujovėmis odontologijos srityje ir sėkmingai jas įgyvendina praktikoje, yra labai šiltas žmogus. Kolektyvas dirba kaip laikrodis - kiekvienas darbuotojas žino savo darbą ir atsakingai jį atlieka. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau šią kliniką. Ačiū "PAPADENT" kolektyvui už padovanotą galimybę šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, nes gyvenimas labai pagerėjo.
Igoris Budiukas

Igoris Budiukas

Gydytojo darbu labai patenkintas. Personalas puikus, taip pat klinika. Rekomenduosiu Jus draugams ir pažįstamiems.
Ana Antonevičienė

Ana Antonevičienė

Vis dar sunku patikėti, kad turiu naujus dantis ir tokią gražią šypseną. Turbūt reikės laiko prie to priprasti. Bet savijauta labai gera. Atrodo, jog išsipildė didžiausia svajonė. Noriu padėkoti gyd. Tomui ir visam personalui, kad vėl sugrąžino norą šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.
Mr. Orion
Bronė Kristutienė

Bronė Kristutienė

Noriu pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius tarti klinikos vadovui gydytojui Tomui Stumbriui ir visai darniai komandai. Jų dėka, jau visi metai jaučiuosi puikiai, galiu plačiai šypsotis ir normaliai valgyti. Čia puikūs specialistai, čia visada gera nuotaika ir šiltas bendravimas. Visokeriopos sėkmės Jums!
Algirdas Gasčiūnas

Algirdas Gasčiūnas

Bene jaukiausia odontologijos klinika kurioje teko lankytis 🙂 Ir didelis ačiū gydytojui Mindaugui Vaičiūnui bei jo asistentei už profesonalumą ir mandagų bendravimą.
Algirdas Gasčiūnas
Valentina Timakova

Valentina Timakova

Esu nuoširdžiai dėkinga visam „Papadent“ kolektyvui, ypač Tomui Stumbriui ir Jolantai Ruzgienei už profesionalų ir idealiai atliktą darbą. Kadangi turėjau daug problemų, tai mano vizitai truko kone metus. Man traukė dantis, šalino nervus iš kanalų, dėjo karūnėles ir t.t. Todėl turėdama tokią patirtį galiu teigti, kad klinikoje dirba tik profesionalūs specialistai, puikiai išmanantys savo darbą ir visuomet malonūs su klientais. Rezultatu esu labai patenkinta. Dantys ant implantų tarnauja tarsi natūralūs dantys, tai emocinis komfortas ir jaunatviška išvaizda, pasitikėjimas savimi, galimybė mėgautis aktyviu, pilnaverčiu gyvenimu. Ačiū labai Jums už kokybišką darbą.
Faustina Skėrė

Faustina Skėrė

Noriu išreikšti dėkingumą Klinikai ir jos darbuotojams, tik labai norėčiau, kad tai nenuskambėtų kaip įprastas ir banalus dėkojimas, nuvalkiojantis to prasmę. Kadangi ši Klinika ir joje dirbantys žmonės iš tikro sugriauna įprastos, privačios klinikos stereotipą, kada prioritetas yra pinigai, įvaizdis ir kiti iš principo šalutiniai momentai, nustelbiantys Klinikos esmę. Kur vis tik yra teikiama medicininė paslauga, ir labai subtilioje srityje. Žinoma, tai nėra labdaros organizacijos ir paslauga yra mokama, tačiau didžiausias malonumas matyti, kuomet mokestis yra pelnytas. Todėl labai nuoširdžiai ir tikrai pagrįstai tariu AČIŪ už profesionalumą, kuris neužgožia žmogiškumo.
Algirdas Gasčiūnas
Pasidalink: