Ar man gali būti atliekama dantų implantacijos procedūra?

90 procentų visų pacientų, kurie manė, kad jiems negali būti atlikta implantacija, šiuo metu yra jau suimplantuoti ir vėl gali šypsotis.

Daugiau nei 10 metų patirtį turintis gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys yra atlikęs šimtus implantacijų per visą darbo praktiką, kurios metu buvo tobulinama Protezo ant 4 implantų technika. Ir šiai dienai viso žandikaulio atkūrimui pas Tomą Stumbrį atvyksta pacientai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio. Jis yra ekspertas, kuris sukaupta patirtimi dalinasi su kitais gydytojais – odontologais ir juos moko atkurti žandikaulio funkcionalumą implantų pagalba.

Jums daugiau niekada nebereikės išsiimti dantų protezo

Dantų praradimai, dantenų skausmai, kaulo nykimas paliečia daugybę žmonių visoje Lietuvoje ir pasaulyje, kiekvienoje šalyje, kiekvienoje amžiaus grupėje. Globaliai žiūrint, šimtai milijonų žmonių neturi vieno ar daugiau dantų. Perkopus 44 metų amžių jau 45 proc. žmonių nešioja išimamą dantų protezą. Visiška bedantystė yra kur kas labiau paplitusi nei galime įsivaizduoti. Didžiausios kliūtys vėl plačiai šypsotis yra nesikeičiančios technologijos ir aukšta paslaugų kaina. Su naujausiomis technologijomis tai jau yra seniai įmanoma – įkandama kaina ir patikrintas sprendimas, kuris jau pritaikytas daugeliui žmonių.

Įsitikinkite, kad Jūsų šypsena gali pasikeisti neatpažįstamai per 24 valandas. Dalinamės implantacijos atvejų galerija.

Ar Jums galima atlikti implantacijos procedūrą?

Atsakykite į keletą klausimų ir sužinosite, ar Jums gali būti pritaikomas šis dantų atkūrimo sprendimas.

Tikras pacientas – realūs rezultatai

Ar galima vienu metu pašalinti 7 ir daugiau dantų? Taip nutiko Veronikai Stankevičienei, kuriai buvo atkurti abiejų žandikaulių dantys ant implantų. Ilgai delsusi pakeisti nusidėvėjusias dantų plokšteles, šiandien garbaus amžiaus moteris drąsiai sako, jog sėkmingas dantų gydymas jai grąžino norą šypsotis, bendrauti ir net puoštis. Maždaug prieš 10 metų pradėjusi nešioti dantų plokšteles, ji nesitikėjo, kad jos išjudins šalia esančius dantis. Liko vos septyni sveiki dantys, tuomet moteris pradėjo galvoti apie dantų implantaciją. Ir dabar ji sako, kad gyvenimas pasikeitė iš esmės, ji laiminga ir kiekvieną rytą keliasi su šypsena.

Rima Dubrovskienė

Ar galima vienu kartu pašalinti iš viso 20 dantų? Pasirodo, galima. Rima Dubrovskienė apsilankė „Papadent“ klinikoje norėdama gražesnės ir sveikesnės šypsenos, tačiau atlikus kompiuterinės tomografijos tyrimą paaiškėjo, kad visi jos dantys netinkami protezavimui, teko juos šalinti. Vieno vizito metu Rima Dubrovskienė neteko savo dantų, tačiau jai buvo įsriegti implantai ir pagaminti nauji dantų protezai, tai užtruko 24 valandas. Po procedūros ji negalėjo patikėti, kad tai jos nauja šypsena, dabar ji šypsosi visai gausiai šeimai, o į kiekvieną vizitą ją lydėjo vyras ir trys jos suaugę vaikai.

 

Jeigų Jūs ieškote kvalifikuoto gydytojo – odontologo atlikti dantų implantaciją, “Papadent” komanda gali pasiūlyti greitą sprendimą – per 24 valandas atkuriami visi dantys. Gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys daugiau nei 10 metų kasdien atlieka implantaciją savo pacientams. Nešvaistykite savo laiko ir lėšų paieškoms, neišpildytiems pažadams, mes atsakome už kiekvieną savo pacientą ir garantuojame maksimalų efektą implantacijos metu.

Vincentina Kulaitienė

Nepaisant mano garbaus amžiaus, man vienmomentiškai buvo pašalinti sugedę dantys, įsriegti 4 implantai ir tą pačią dieną uždėtas protezas, nei vieną dieną neteko būti be dantų, o dabar aš džiaugiuosi naujais cirkonio keramikos dantimis. Maloniai sužavėta klinikos darbuotojų darbu, pagarba pacientui, šiltais darbo santykiais. Linkiu visapusiškos sėkmės kiekvienoje darbo valandoje ir poilsio dienoje.

test-quates

Vida Leleikienė

Keletą metų kankinausi su nepatogiu išimamu protezu, kuris nesilaikė burnoje. Keliose gydymo įstaigose buvo pasakyta, kad dėl blogos kaulo būklės nebus galima dėti implantų. Tačiau gyd. T. Stumbrys iš naujo grąžino gyvenimo džiaugsmą, tą pačią dieną įdėjo ir implantus ir prikabino seną plokštelę, aš vėl galiu kramtyti, o po triju mėnesių jau turėjau naujus gražius dantis. Atsirado noras vėl šypsotis!

test-quates

Aktorė Dalia Morozovaitė

Savo dantų profesionalią priežiūrą ir gydymą patikėjau gydytojui Tomui Stumbriui. Lankausi pas jį apie dešimt metų. Esu labai patenkinta nuoširdžiu, kokybišku darbu ir džiaugiuosi sveikais ir gražiais dantimis. Apsilankymas odontologijos klinikoje nekelia streso, kiekvienam skiriamas ypatingas dėmesys. Čia pasitinka profesionali gydytojų komanda, malonus aptarnavimas, šilta ir jauki atmosfera. Radau tai, ko ieškojau.

test-quates

Lilija Andrijevskaja

Auksinės gydytojo Tomo rankos! Aš tokia laiminga, kad vėl galiu plačiai šypsotis! Labai ačiū Tomui ir visam šauniam kolektyvui už tokį puikų rezultatą.

test-quates