DUK

Dantų implantai pagaminti iš biologiškai suderinamo titano. Titanas pasižymi ypatingu lengvumu, tvirtumu, subtiliu blizgesiu, atsparumu korozijai, o jo spalva panaši į daugelio įprastų metalų. Ši medžiaga dažnai lyginima su plienu dėl savo tvirtumo, tačiau titanas yra apytikriai du kartus lengvesnis, o tai itin svarbu, kai kalbame apie dantų estetikos procedūras. Taip pat labai svarbu paminėti, kad titanas nesukelia jokių alerginių reakcijų žmogaus kūnui bei implantų pavidalu puikiai priimamas ir suauga su kaulu (osteointegracijos procesas).

Šiuo metu dantų implantai pradėti gaminti iš cirkonio oksido keramikos. Tai ypač tvirta medžiaga, kuri savo tvirtumu pranoksta ir kai kuriuos metalus. Taip pat ji pasižymi puikiu biosuderinamumu ir gerai prigyja žandikaulyje. Cirkonio implantai atsirado visai neseniai, tačiau per tą trumpą laiką užsigarantavo visų geriausių implantologų vertinimus, nes tai šiuo metu viena populiariausių medžiagų implantams.

Dantų implantai yra vieni iš geriausiai besiadaptuojančių implantų ir siekia net 97 proc. sėkmės, tačiau komplikacijų tikimybė egzistuoja. Dauguma jų gali būti išgydytos nesukeliant didelių problemų, vis dėlto, kai kuriais atvejais dėl jų galima netekti dantų implantų. Norint sumažinti implantų sukeliamas komplikacijas iki minimumo, reikėtų pasirinkti patyrusį odontologą, tikslų gydymo planą bei deramą priežiūrą po operacijos ir burnos higieną.

Pirmiausiai reikėtų nedelsiant susisiekti su savo gydytoju – ondotologu, kad jis galėtų jus apžiūrėti ir įvertinti esamą būklę. Toliau būtų paskiriamas gydymas.

Procedūra neskausminga. Atliekant implantavimo procedūrą jums bus atliktas nuskausminimas, todėl procedūros metu nebus jokių nemalonių pojūčių. Po operacijos, nustojus veikti nuskausminimui, jums bus suteikti vaistai, kurie taip pat padės sušvelninti galimus atsiradusius nemalonius pojūčius.

Dažniausiai atostogų neprireikia po pavienių dantų implantacijos, nes diskomfortas būna minimalus, skiriami medikamentai. Po viso žandikaulio operacijos kartais atsiranda patinimų, tačiau tai labai individualu. Geriausia tai aptarti konsultacijos metu.

Vainikėlis (dantis), kuris dedasi ant implanto, visiškai nesiskirs nuo jūsų turimų dantų, nes laboratorijos technikai gali pagaminti identišką dantį jūsų buvusiam arba pritaikyti prie esamų tiek spalva, dydžiu, forma.

Pirmiausiai yra atliekama implantacija, kurios metu pašalinamas dantis ir įsriegiamas implantas. Po procedūros galima pagaminti laikiną vainikėlį (dantį), jei implantas įsriegtas estetinėje zonoje, kur matosi šypsantis. Praėjus 4 – 6 mėnesiams po implantacijos, laikinas dantis keičiamas nuolatiniu. Jis dažniausiai pagaminamas per 1 - 2 savaites.

Kainoraštyje visos kainos pateiktos jau su implanto ir darbo kaina. Atskirai mokėti nereikės.

Dantų implantų ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kaip jie prižiūrimi. Labai svarbu reguliariai lankytis pas odontologą. Privalomas kasdienis dantų ir tarpdančių valymas. Taip pat yra papildomų priemonių, skirtų implantų valymui.

Mes dirbame su SB LIZINGAS, todėl tokią galimybę turime. Galime sudaryti sutartį itin operatyviai – tiesiog klinikoje. Kai kurie pacientai tuo pasinaudoja, nes tai puikus būdas šiai dienai neturintiems reikiamos sumos. Metinės palūkanos tik nuo 6 procentų.