Klausimai - AtsakymaiKiek kainuoja sedacija? Ir ar jos metu galima tvarkyti kelis dantis iškart?

Gydytojas atsako:

Sedacijos kaina - 150 eurų. Galima tvarkyti ir kelis dantis bei atlikti daugiau reikiamų procedūrų.

Laba diena. Noreciau paklaus kokia suteikta garantija ALL-ON-4 dantims?

Gydytojas atsako:

Dantų implantacijai suteikiama 1 metų Klinikos garantija ir viso gyvenimo gamintojo garantija. Jei pacientas reguliariai lankosi klinikoje ir dalyvauja Burnos higienos programoje, dantų implantams suteikiama 5 metų klinikos garantija. Rūkantiems pacientams klinika suteikia 1 metų garantiją dantų implantams. Nuolatiniams fiksuotiems dantų protezams su keramine, metaline, cirkonio apdaila suteikia 2 metų techninę garantiją, su plastikine apdaila – 6 mėnesių garantiją. Reguliariai lankantis klinikoje ir dalyvaujant Burnos higienos programoje, garantija pratęsima iki 3 metų dantų protezams su keramikine, metaline, cirkonio apdaila.

Kiek tureti reikia pinigeliu atvykstant pas jus?

Gydytojas atsako:

Pirmiausia reikai atvykti į konsultaciją, nes nežinome esamos burnos būklės. Kol jūsų nematėme, tol sunku pasakyti, kokią metodiką bus galima taikyti jūsų atveju. Konsultacija dėl implantacijos ir protezavimo yra nemokama, jos metu sudarome gydymo planą, o registruotis galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

Laba diena nesioju protezus noreciau susideti inplantus kada galeciau kreiptis konsultacijos ir mazdaug kokia kaina apytiksliai. Aciu

Gydytojas atsako:

Konsultacija dėl implantacijos ir protezavimo yra nemokama, jos metu sudarome gydymo planą, o registruotis galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

Kiek supratau jus istatote mini implantus i apatini zandikauli O kaip su virsutiniu ar neistatot i ji aciu

Gydytojas atsako:

Mini implantacija yra taikoma nesilaikančio protezo stabilizavimui. Tokia metodika yra taikoma tik apatiniame žandikaulyje. Viršutiniame žandikaulyje implantaciją atlikti taip pat galima, tačiau reikia taikyti kitą metodiką, o prieš tai įvertinti paciento kaulo būklę.

Laba diena. Kokia taikoma nejautra taikant protezo ant 4 implantų metodiką?

Gydytojas atsako:

Implantacijos metu yra taikoma vietinė nejautra. Jei pacientas jaučia įtampą ar labai bijo, yra galimybė procedūras atlikti taikant intraveninę sedaciją (tokiu atveju procedūrų metu pacientas snaudžia).

Sveiki,ar uzsienyje gyvenantys irgi gali issimoketinai gauti paslaugas (All on 4) virsutiniam zandikauliui? Ir kiek laiko reiktu uzsibuti Lietuvoje? Aciu uz atsakymus.

Gydytojas atsako:

Jei iš anksto gerai suplanuosime procedūras, tai Lietuvoje viešėti reikėtų apie dvi savaites. Paslaugas išsimokėtinai suteikti galime, jei pacientas pasirašo sutartį su lizingo įmone, o tokiu atveju pacientas turi būti dirbantis ir pajamas gaunantis Lietuvoje.

noreciau susideti bei susitvarkyti likusius dantis ar butu galima ar reikia kokiosiuntimo kad butu pigiau

Gydytojas atsako:

Siuntimas nereikalingas, bet reikia užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją, kurios metu apžiūrėtume jūsų burnos būklę ir sudarytume gydymo planą.

Po implantacijos atsirado kelios mėlynės, patinimas, jaučiamas maudimas. Ar jau reikėtų kreiptis į gydytoją – odontologą?

Gydytojas atsako:

Po implantacijos, ypač jei buvo atliekama kaulo augmentacija ir sinuso kėlimas, gali atsirasti kraujosruvos, patinimai, tačiau jie praėjus 3 paroms po implantacijos, turėtų atslūgti. Jei jaučiate, kad patinimai yra skausmingi ir jau praėjo ilgesnis laikas nei 3 paros, būtinai kreipkitės į gydytojus – odontologus arba susisiekite su „Papadent“ klinikos darbuotojais.

Kiekvieną vakarą valausi dantis, naudoju siūlą ir skalavimo skystį. Ar man būtina lankytis kasmet burnos apžiūros vizituose?

Gydytojas atsako:

Vieną kartą per metus visiems žmonėms patariama apsilankyti pas gydytoją – odontologą profilaktinėms apžiūroms, nes nors ir prižiūrint dantis, gali atsirasti pakitimų dėl genetikos, neatidumo valant šepetėliu ar siūlu. Geriau anksčiau pastebėti problemą ir ją panaikinti negu vėliau imtis rimtesnio gydymo, t.y. kanalų valymo ir dantų protezavimo.

Šiuo metu neturiu pakankamai pinigų gydymui, tačiau krenta paskutiniai dantys. Ar geriau palaukti ir pasitaupyti, ar galima gydytis ir išsimokėtinai?

Gydytojas atsako:

Laba diena. Noreciau paklausti ar jusu klinika atlieka paslaugas išsimokėtinai su programma All on 4?Ar galima pasinaudoti jusu paslaugomis išsimokėtinai jei jau 15 metu gyvenam ir dirbam Airijoe? Laukiu atsakymo. Dekoju Irina.

Mano vyras yra britas, jis norėtų kartu su manimi atvykti plombuotis ir protezuotis dantis. Ar Jūsų personalas kalba angliškai?

Gydytojas atsako:

„Papadent“ personalas kalba lietuviškai, angliškai ir rusiškai. Jūsų vyrui bus paaiškintas visas gydymas, suteikta informacija anglų kalba. Lauksime Jūsų atvykstant.

Planuojame tvarkytis visą burną, trūksta kelių dantų, reikia higieną pasidaryti, nuo ko viską reikėtų pradėti?

Gydytojas atsako:

Norint susiplanuoti iš anksto gydymą, reikėtų pasidaryti panoraminę arba kompiuterinę tomografiją, ją atsiųsti mums elektroniniu paštu info@dantugydytojas.lt arba atvykti į nemokamą konsultaciją klinikoje. Kai tiksliai matysime kaulo būklę, galėsime suplanuoti gydymą. Pirmiausia bus atliekama profesionali burnos higiena, tuomet terapinis gydymas, dantų šalinimas ir implantacija, po 4-6 mėnesių protezavimas. Gydymo trukmė priklausys nuo dantų būklės. Internetinėje svetainėje www.dantugydytojas.lt pateikiame daug informacijos apie dantų implantaciją ir kitas procedūras.

Ar galima užsisakyti balinimo kapas internetu, ar būtina atvykti pas Jus į vietą?

Gydytojas atsako:

Balinimo kapos yra gaminamos kiekvienam pacientui individualiai pagal jo dantų formą. Reikėtų atvykti į vizitą, jo metu bus nuimamas atspaudas ir pagaminamos kapos.

Nusiskėliau du dantis kąsdama riešutą, jie jautrūs, skauda, per kiek laiko sutvarkytumėte ir kokia būtų kaina?

Gydytojas atsako:

Jei Jūsų dantys yra nuskelti ir jautrūs, labai svarbu išsiaiškinti, ar bus reikalingas kanalų gydymas. Jei taip – gydymas gali užtrukti ilgiau, kol bus išvalyti kanalai, užplombuoti. Tuomet, jei danties formos nebus galima atkurti plomba, bus gaminamas vainikėlis iš cirkonio keramikos. Jo gamyba gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Ar galima pas Jus per savaitę laiko 4 asmenų šeimai pasitikrinti dantis ir atlikti visus reikalingus plombavimus?

Gydytojas atsako:

Jei visus Jūsų vizitus suplanuosime iš anksto, žinodami tikslią dantų būklę, tuomet tiek profilaktiką, tiek ir gydymą atliksime savaitės eigoje. Geriausia, jei susisiektumėte su mumis, atsiųstumėte savo panoramines nuotraukas arba aprašytumėte dantų būklę, tuomet galėtume sudaryti tikslius gydymo planus.

Po burnos higienos jaučiu jautrumą, ar tai normalu?

Gydytojas atsako:

Po dantų burnos higienos tą pačią dieną patariama nevalgyti pieno produktų, negerti spalvą turinčių gėrimų ir gali jaustis šioks toks jautrumas, jis per 1 – 2 dienas turėtų praeiti. Jei vis tiek jaučiate jautrumą, reikėtų susisiekti su klinika, kurioje Jums buvo atlikta procedūra arba galite kreiptis į „Papadent“ specialistus, jie suteiks išsamią konsultaciją.

Laukiuosi vaikelio ir norėčiau susiplombuoti dantis, ar tai nepakenks nėštumui?

Gydytojas atsako:

Jei laukiatės, tuomet gydymą galima pradėti nuo 2 semestro ir reikėtų nevartoti vaistų, kurių sudėtyje yra adrenalino. Jei Jūsų atvejis nebus sudėtingas, plombavimą „Papadent“ specialistai atliks greitai, tikėtina, 1 vizito metu.

Esu 65 metų moteris, gyvenu Londone, pernai stačiausi implantus, šiemet noriu susiprotezuoti. Kiek laiko tai užtruks?

Gydytojas atsako:

Praėjus 4 – 6 mėnesiams po implantacijos jau galima pradėti protezavimą nuolatiniais dantų vainikėliais. Protezavimo trukmė priklauso nuo implantų skaičiaus, pasirinktos konstrukcijos. Geriausia būtų, jei susisiektumėte dėl savo konkrečios situacijos su klinikos „Papadent“ darbuotojais, jie suplanuos Jums gydymą ir paskirs vizitus. Dažniausiai užtenka 2 savaičių, kad laikini dantų vainikėliai būtų pakeisti nuolatiniais.

Noriu gydytis dantis Lietuvoje, reikia kanalų gydymo ir protezavimo, ar galiu naudotis lengvatomis dantų gydymui?

Gydytojas atsako:

Lietuviai, gyvenantys Didžiojoje Britanijoje, kurie yra socialiai remtini žmonės, vaikai, senjorai virš 60 metų, besilaukiančios mamos ir t.t., jie gali gauti kompensaciją. Kanalų gydymas ir protezavimas priskiriamas 3 grupei, kompensacija gali siekti iki £300. Prieš gydymą geriausia susisiekti su Gydymo Lietuvoje Kompensavimo Biuro atstovais, jie suteiks išsamią informaciją, o „Papadent“ klinikos darbuotojai padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Mano dvynukams dabar 17 metų, jiems reikia rauti po 1 krūminį dantį ir sriegti implantą. Ar galime naudotis lengvatomis?

Gydytojas atsako:

Jei esate deklaravę gyvenamą vietą Lietuvoje, Jūs galite gauti kompensaciją iš Teritorinių Ligonių kasų iki 1222,20 eur sumos. Jei gyvenate Didžiojoje Birtanijoje, Jums taip pat priklauso lengvata dantų gydymui iki £300. Pirmiausia reikėtų atlikti apžiūrą, įvertinti dantų būklę ir tuomet „Papadent“ specialistai Jums suteiks išsamią informaciją dėl lengvatų.

Mano vyras nė karto nėra buvęs pas odontologą, tačiau jis sako, kad dantų neskauda. Ar reikėtų atvykti į apžiūrą?

Gydytojas atsako:

Rekomenduojame, kad pacientai į apžiūras ir burnos higienos procedūras atvyktų kas 6 mėnesius. Apsilankymo metu gydytojas – odontologas nusprendžia, kaip dažnai reikėtų lankytis, kad būtų užtikrinama visapusiška dantų priežiūra. Jūsų vyrui patariame apsilankyti apžiūroje, kad būtų galima įvertinti dantų būklę, užkirsti kelią gresiančioms problemoms. Jei vyras labai bijo, gydymo metu taikome sedaciją, t.y. lengvai primigdome, kad pacientas atsipalaiduotų ir nieko neatsimintų iš procedūros.

Sergu diabetu, tačiau jis kontroliuojamas. Buvau pas gydytojus Londone, jie nesiryžo man statyti implanto. Kokia būtų Jūsų nuomonė?

Gydytojas atsako:

Jei bendrinės ligos, tokios kaip diabetas, yra kontroliuojamos, implantaciją galima atlikti. Pirmiausia reikia atvykti į konsultaciją, atsivežti tyrimų duomenis ir turint visą informaciją – priimamas sprendimas dėl implantacijos. Dažnai pacientams po onkologinių susirgimų, sergant diabetu ar kitomis bendrinėmis ligomis, jei jos yra kontroliuojamos, galima atlikti implantaciją ir pacientai džiaugiasi ilgalaikiais rezultatais.

Dirbu Anglijoje jau 15 metų, esu 72 metų, ar galiu naudotis tomis lengvatomis, kurios buvo aprašytos straipsnyje apie dantų gydymo finansavimą?

Gydytojas atsako:

Visi Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai gali gauti kompensaciją, jei priklauso grupei, t.y. socialiai remtini žmonės, vaikai, senjorai virš 60 metų, besilaukiančios mamos ir t.t. Jūs pagal savo amžių šiai grupei priklausote ir galite pasinaudoti lengvatomis ir gauti iki £300 dantų gydymui ir protezavimui, daugiau informacijos gali suteikti Gydymo Lietuvoje Kompensavimo Biuro atstovai, o „Papadent“ klinikos darbuotojai padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Domina Protezas ant 4 implantų, turiu 5 savus dantis viršutiniame žandikaulyje, nešioju plokštelę. Ar visus dantis iš karto pašalinsite ir sudėsite implantus,…

Gydytojas atsako:

Taikant protezo ant 4 implantų metodiką yra pašalinami likę dantys, netinkami protezavimui, ir to paties vizito metu įsriegiami 4 implantai. Per 24 valandas pagaminamas pirmasis fiksuotas dantų protezas. Ši metodika yra tuo gera, kad nereikia laukti, kol sugis dantenos po dantų pašalinimo, viskas atliekama vieno vizito metu ir iškart uždedami neišimami dantys, jokio diskomforto Dažnai pacientai bijo, kad po implantacijos negalės valgyti, kalbėti ir skaudės. Protezas yra fiksuojamas prie implantų, tad dantenos kuo puikiausiai gali gyti, per 1 – 2 savaites viskas sugyja ir tuomet galima išimti siūlus. Mažesnė invazija, greitesnis rezultatas.

Du priekiniai dantukai kreivi, tačiau kiti tiesūs ir nenoriu nešioti breketų, ar laminatės galėtų juos ištiesinti?

Gydytojas atsako:

Laminatės yra plonos keramikinės plokštelės, kurios klijuojamos prie danties. Dantis yra labai minimaliai nušlifuojamas ir paruošiamas laminačių klijavimui. Jos gali padėti pakeisti dantų formą, spalvą, dydį, todėl tai viena efektyviausių, greičiausių procedūrų, kai vos po dviejų vizitų jau yra matomas rezultatas. Laminatės išsiskiria tuo, kad tai ilgalaikis rezultatas, kurio nereikia nuolatos atnaujinti kaip estetinio plombavimo.

Ar jausiu, jei implantas man iškris?

Gydytojas atsako:

Implanto atmetimo rizika yra 1 proc., implantų gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją implantui, tad jei jis būtų atmestas, implantacija antrą kartą Jums nieko nekainuos. Jei implantas būtų atmestas, jaustumėte maudimą jo vietoje, būtų sunku sukąsti dantis. Implantas neturėtų iškristi, gali atsilaisvinti gijimo galvutė, kuri dedama, kad apsaugotų implantą gimimo procese. Jei pajustumėte tokius ar panašius simptomus, iškart kreipkitės į kliniką, kur Jums suteiks visą išsamią informaciją.

Kai yra sriegiamas implantas, jo kaina yra jau su gydytojo darbu ar reikia mokėti atskirai?

Gydytojas atsako:

Visose internetinėje svetainėje www.dantugydytojas.lt pateikiamose implantacijos kainose jau yra įskaičiuotas gydytojo – odontologo darbas. Į šią kainą nėra įskaičiuotas danties pašalinimas ir, jei reikės, laikino danties vainikėlio gamyba.

Prieš vestuves noriu pasigražinti ir pasidaryti estetinį plombavimą ir balinimą, kurį pirma daryti, kiek tas kainuos ir užtruks?

Gydytojas atsako:

Pirmiausia reikėtų atlikti balinimą, jį galima daryti klinikoje arba pagal Jūsų dantų forma pagaminamos individualios kapos ir jų pagalba galite dantis balintis ir namuose. Dantų balinimo kaina yra nuo 60 iki 180 eurų, ji priklauso nuo pasirinkto balinimo būdo. Po balinimo atliekamas estetinis plombavimas, šiuo metu jo kaina tik nuo 79 eur. Jei estetinis plombavimas negali padėti Jūsų konkrečiu atveju, tada kitas žingsnis – laminatė, kuri klijuojama prie danties, ji pakeičia danties spalvą, forma, dydį.

Man 65 metai ir bijau gydytis dantis, gyvenu Londone. Galiu per metus parskristi tik du kartus, kai gaunu atostogas. Ką man galite…

Gydytojas atsako:

Jei turite baimę gydytis dantis, galime šiuo atveju Jums pasiūlyti visą gydymą atlikti su sedacija, t.y. lengvu primigdymu. Ji padeda nugalėti baimę, stresą, atpalaiduoja, o po procedūros jausitės gerai pailsėjęs. Viso gydymo trukmė priklauso nuo dantų būklės, jei Jums būtų reikalinga implantacija, tai galima padaryti per vieną vizitą, pašalinant likusius dantis, įsriegiant po 4 implantus į abu žandikaulius ir per 24 valandas pagaminant fiksuotus dantų protezus. Tačiau, jei būtų reikalingas dantų endodontinis gydymas, protezavimas, plombavimai ir t.t., tai gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūsų atostogų metu suplanuotume kuo daugiau vizitų, kad gydymas būtų atliktas laiku.