Forumas

Kokie, Jūsų manymu, dantų implantų pliusai ir minusai?

Gydytojas atsako:

Pats didžiausiais pliusas yra tai, kad nepažeidžiami sveiki dantys kaip kad statant tiltus ant savų dantų, nes tai ankščiau ar vėliau baigiasi atraminių dantų gedimu ir pašalinimu. Didžiausiais minusas – kaina, bet ilgainiui pradinė didesnė investicija atsiperka, nes implantai tarnauja ilgiau ir dar nepadidina esamos problemos.

galima gydytis išsimokėtinai?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip. Mes dirbame su SB lizingo programa ETALIZINGAS ir MEDlizingas programa, todėl tokią galimybę turime. Galime sudaryti sutartį itin operatyviai – tiesiog klinikoje. Kai kurie pacientai tuo pasinaudoja, nes tai puikus būdas šiai dienai neturintiems reikiamos sumos.

Sveiki, Norejau paklausti, kiek kainuotu 6 arba 8 virsutiniu dantu estetinis plombavimas? Pagr problema, dantys sutrumpeje ir nudile.

Gydytojas atsako:

Vieno danties estetinis plombavimas kainuotų maksimum iki 150 eurų priklausomai nuo situacijos. Nuotrauką atsiųsti galite el. paštu info@dantugydytojas.lt, tuomet galėtume pakonsultuoti plačiau.

Laba diena, lužo 4 kairinis dantys, jis buvo pasleptas po koronelė 10 metų, liko uždarytas šaknys . Noriu paklausti , ar galima…

Gydytojas atsako:

Viskas priklauso nuo to, kiek ten jo dar liko. Jei virš dantenos liko 1,5 - 2 mm danties, galbūt dar galima jį išgelbėti. Jei ne, tuomet reikės implanto. Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911 ir būtinai jums padėsime.

Sveikas, gerb gydytojau. Man 20 metų, bet labai stipriai apleidau savo dantis. Turiu bėdą planuoju tvarkytis dešinės pusės nuotraukos dantis.

Gydytojas atsako:

Laba diena, dėkojame už užklausą. Matome, kad panoraminė nuotrauka buvo daryta 2015m., nuo to laiko, tikėtina, yra pasikeitimų. Jei 17 dantis dar gali būti gydomas, rekomenduotume daryti endodontinį (kanalų) gydymą ir tada protezavimą. Jei to nepavyktų padaryti, tada reikėtų šalinti. Dėl 47 danties, jei liko tik šaknys, gali būti, kad reikės dantį šalinti, tuomet reikėtų protezuoti 45 dantį ir 46 danties vietoje dėti implantą, kaip Jūs ir rašėte užklausoje. Geriausias ir tiksliausias variantas būtų, jei atvyktumėte pas mus į konsultaciją ir galėtume Jus gyvai apžiūrėti bei, įvertinę dantų bei kaulo būklę, sudaryti tikslų gydymo planą. Su mumis galite susisiekti telefonu +370 699 99911 arba el.paštu info@dantugydytojas.lt.

Kiek kainuoja sedacija? Ir ar jos metu galima tvarkyti kelis dantis iškart?

Gydytojas atsako:

Sedacijos kaina - 150 eurų. Galima tvarkyti ir kelis dantis bei atlikti daugiau reikiamų procedūrų.

Laba diena. Noreciau paklaus kokia suteikta garantija ALL-ON-4 dantims?

Gydytojas atsako:

Dantų implantacijai suteikiama 1 metų Klinikos garantija ir viso gyvenimo gamintojo garantija. Jei pacientas reguliariai lankosi klinikoje ir dalyvauja Burnos higienos programoje, dantų implantams suteikiama 5 metų klinikos garantija. Rūkantiems pacientams klinika suteikia 1 metų garantiją dantų implantams. Nuolatiniams fiksuotiems dantų protezams su keramine, metaline, cirkonio apdaila suteikia 2 metų techninę garantiją, su plastikine apdaila – 6 mėnesių garantiją. Reguliariai lankantis klinikoje ir dalyvaujant Burnos higienos programoje, garantija pratęsima iki 3 metų dantų protezams su keramikine, metaline, cirkonio apdaila.

Kiek tureti reikia pinigeliu atvykstant pas jus?

Gydytojas atsako:

Pirmiausia reikai atvykti į konsultaciją, nes nežinome esamos burnos būklės. Kol jūsų nematėme, tol sunku pasakyti, kokią metodiką bus galima taikyti jūsų atveju. Konsultacija dėl implantacijos ir protezavimo yra nemokama, jos metu sudarome gydymo planą, o registruotis galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

Laba diena nesioju protezus noreciau susideti inplantus kada galeciau kreiptis konsultacijos ir mazdaug kokia kaina apytiksliai. Aciu

Gydytojas atsako:

Konsultacija dėl implantacijos ir protezavimo yra nemokama, jos metu sudarome gydymo planą, o registruotis galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

Kiek supratau jus istatote mini implantus i apatini zandikauli O kaip su virsutiniu ar neistatot i ji aciu

Gydytojas atsako:

Mini implantacija yra taikoma nesilaikančio protezo stabilizavimui. Tokia metodika yra taikoma tik apatiniame žandikaulyje. Viršutiniame žandikaulyje implantaciją atlikti taip pat galima, tačiau reikia taikyti kitą metodiką, o prieš tai įvertinti paciento kaulo būklę.

Laba diena. Kokia taikoma nejautra taikant protezo ant 4 implantų metodiką?

Gydytojas atsako:

Implantacijos metu yra taikoma vietinė nejautra. Jei pacientas jaučia įtampą ar labai bijo, yra galimybė procedūras atlikti taikant intraveninę sedaciją (tokiu atveju procedūrų metu pacientas snaudžia).

Sveiki,ar uzsienyje gyvenantys irgi gali issimoketinai gauti paslaugas (All on 4) virsutiniam zandikauliui? Ir kiek laiko reiktu uzsibuti Lietuvoje? Aciu uz atsakymus.

Gydytojas atsako:

Jei iš anksto gerai suplanuosime procedūras, tai Lietuvoje viešėti reikėtų apie dvi savaites. Paslaugas išsimokėtinai suteikti galime, jei pacientas pasirašo sutartį su lizingo įmone, o tokiu atveju pacientas turi būti dirbantis ir pajamas gaunantis Lietuvoje.

noreciau susideti bei susitvarkyti likusius dantis ar butu galima ar reikia kokiosiuntimo kad butu pigiau

Gydytojas atsako:

Siuntimas nereikalingas, bet reikia užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją, kurios metu apžiūrėtume jūsų burnos būklę ir sudarytume gydymo planą.

Mano sūnui 17 metų, jis neturi dviejų krūminių dantų. Nuo kelių metų galima daryti implantaciją?

Gydytojas atsako:

Implantacija atliekama nuo 18 metų, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus. Gydymą galima pradėti ir anksčiau, jei žmogaus žandikaulis yra susiformavęs, tad amžiaus riba gali keistis. Šiuo atveju geriausia, jei Jūsų sūnui būtų atlikta nemokama konsultacija ir apžiūra. Įvertinę dantų ir žandikaulio būklę, galėtume tiksliai suplanuoti gydymą. Svarbu paminėti, kad Lietuvoje Teritorinės Ligonių kasos vaikams iki 18 metų skiria nemokamą protezavimą, kurio vertė iki 1222,20 Eur. Detalesnę informaciją galėsime suteikti konsultacijos metu arba galite rasti internetinėje svetainėje www.dantugydytojas.lt

Man 65 metai ir bijau gydytis dantis, gyvenu Londone. Galiu per metus parskristi tik du kartus, kai gaunu atostogas. Ką man galite pasiūlyti?

Gydytojas atsako:

Jei turite baimę gydytis dantis, galime šiuo atveju Jums pasiūlyti visą gydymą atlikti su sedacija, t.y. lengvu primigdymu. Ji padeda nugalėti baimę, stresą, atpalaiduoja, o po procedūros jausitės gerai pailsėjęs. Viso gydymo trukmė priklauso nuo dantų būklės, jei Jums būtų reikalinga implantacija, tai galima padaryti per vieną vizitą, pašalinant likusius dantis, įsriegiant po 4 implantus į abu žandikaulius ir per 24 valandas pagaminant fiksuotus dantų protezus. Tačiau, jei būtų reikalingas dantų endodontinis gydymas, protezavimas, plombavimai ir t.t., tai gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūsų atostogų metu suplanuotume kuo daugiau vizitų, kad gydymas būtų atliktas laiku.

Prieš vestuves noriu pasigražinti ir pasidaryti estetinį plombavimą ir balinimą, kurį pirma daryti, kiek tas kainuos ir užtruks?

Gydytojas atsako:

Pirmiausia reikėtų atlikti balinimą, jį galima daryti klinikoje arba pagal Jūsų dantų forma pagaminamos individualios kapos ir jų pagalba galite dantis balintis ir namuose. Dantų balinimo kaina yra nuo 60 iki 180 eurų, ji priklauso nuo pasirinkto balinimo būdo. Po balinimo atliekamas estetinis plombavimas, šiuo metu jo kaina tik nuo 79 eur. Jei estetinis plombavimas negali padėti Jūsų konkrečiu atveju, tada kitas žingsnis – laminatė, kuri klijuojama prie danties, ji pakeičia danties spalvą, forma, dydį.

Kai yra sriegiamas implantas, jo kaina yra jau su gydytojo darbu ar reikia mokėti atskirai?

Gydytojas atsako:

Visose internetinėje svetainėje www.dantugydytojas.lt pateikiamose implantacijos kainose jau yra įskaičiuotas gydytojo – odontologo darbas. Į šią kainą nėra įskaičiuotas danties pašalinimas ir, jei reikės, laikino danties vainikėlio gamyba.

Ar jausiu, jei implantas man iškris?

Gydytojas atsako:

Implanto atmetimo rizika yra 1 proc., implantų gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją implantui, tad jei jis būtų atmestas, implantacija antrą kartą Jums nieko nekainuos. Jei implantas būtų atmestas, jaustumėte maudimą jo vietoje, būtų sunku sukąsti dantis. Implantas neturėtų iškristi, gali atsilaisvinti gijimo galvutė, kuri dedama, kad apsaugotų implantą gimimo procese. Jei pajustumėte tokius ar panašius simptomus, iškart kreipkitės į kliniką, kur Jums suteiks visą išsamią informaciją.

Du priekiniai dantukai kreivi, tačiau kiti tiesūs ir nenoriu nešioti breketų, ar laminatės galėtų juos ištiesinti?

Gydytojas atsako:

Laminatės yra plonos keramikinės plokštelės, kurios klijuojamos prie danties. Dantis yra labai minimaliai nušlifuojamas ir paruošiamas laminačių klijavimui. Jos gali padėti pakeisti dantų formą, spalvą, dydį, todėl tai viena efektyviausių, greičiausių procedūrų, kai vos po dviejų vizitų jau yra matomas rezultatas. Laminatės išsiskiria tuo, kad tai ilgalaikis rezultatas, kurio nereikia nuolatos atnaujinti kaip estetinio plombavimo.

Domina Protezas ant 4 implantų, turiu 5 savus dantis viršutiniame žandikaulyje, nešioju plokštelę. Ar visus dantis iš karto pašalinsite ir sudėsite implantus, ar reikės laukti po dantų pašalinimo?

Gydytojas atsako:

Taikant protezo ant 4 implantų metodiką yra pašalinami likę dantys, netinkami protezavimui, ir to paties vizito metu įsriegiami 4 implantai. Per 24 valandas pagaminamas pirmasis fiksuotas dantų protezas. Ši metodika yra tuo gera, kad nereikia laukti, kol sugis dantenos po dantų pašalinimo, viskas atliekama vieno vizito metu ir iškart uždedami neišimami dantys, jokio diskomforto Dažnai pacientai bijo, kad po implantacijos negalės valgyti, kalbėti ir skaudės. Protezas yra fiksuojamas prie implantų, tad dantenos kuo puikiausiai gali gyti, per 1 – 2 savaites viskas sugyja ir tuomet galima išimti siūlus. Mažesnė invazija, greitesnis rezultatas.

Dirbu Anglijoje jau 15 metų, esu 72 metų, ar galiu naudotis tomis lengvatomis, kurios buvo aprašytos straipsnyje apie dantų gydymo finansavimą?

Gydytojas atsako:

Visi Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai gali gauti kompensaciją, jei priklauso grupei, t.y. socialiai remtini žmonės, vaikai, senjorai virš 60 metų, besilaukiančios mamos ir t.t. Jūs pagal savo amžių šiai grupei priklausote ir galite pasinaudoti lengvatomis ir gauti iki £300 dantų gydymui ir protezavimui, daugiau informacijos gali suteikti Gydymo Lietuvoje Kompensavimo Biuro atstovai, o „Papadent“ klinikos darbuotojai padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Sergu diabetu, tačiau jis kontroliuojamas. Buvau pas gydytojus Londone, jie nesiryžo man statyti implanto. Kokia būtų Jūsų nuomonė?

Gydytojas atsako:

Jei bendrinės ligos, tokios kaip diabetas, yra kontroliuojamos, implantaciją galima atlikti. Pirmiausia reikia atvykti į konsultaciją, atsivežti tyrimų duomenis ir turint visą informaciją – priimamas sprendimas dėl implantacijos. Dažnai pacientams po onkologinių susirgimų, sergant diabetu ar kitomis bendrinėmis ligomis, jei jos yra kontroliuojamos, galima atlikti implantaciją ir pacientai džiaugiasi ilgalaikiais rezultatais.

Mano vyras nė karto nėra buvęs pas odontologą, tačiau jis sako, kad dantų neskauda. Ar reikėtų atvykti į apžiūrą?

Gydytojas atsako:

Rekomenduojame, kad pacientai į apžiūras ir burnos higienos procedūras atvyktų kas 6 mėnesius. Apsilankymo metu gydytojas – odontologas nusprendžia, kaip dažnai reikėtų lankytis, kad būtų užtikrinama visapusiška dantų priežiūra. Jūsų vyrui patariame apsilankyti apžiūroje, kad būtų galima įvertinti dantų būklę, užkirsti kelią gresiančioms problemoms. Jei vyras labai bijo, gydymo metu taikome sedaciją, t.y. lengvai primigdome, kad pacientas atsipalaiduotų ir nieko neatsimintų iš procedūros.

Mano dvynukams dabar 17 metų, jiems reikia rauti po 1 krūminį dantį ir sriegti implantą. Ar galime naudotis lengvatomis?

Gydytojas atsako:

Jei esate deklaravę gyvenamą vietą Lietuvoje, Jūs galite gauti kompensaciją iš Teritorinių Ligonių kasų iki 1222,20 eur sumos. Jei gyvenate Didžiojoje Birtanijoje, Jums taip pat priklauso lengvata dantų gydymui iki £300. Pirmiausia reikėtų atlikti apžiūrą, įvertinti dantų būklę ir tuomet „Papadent“ specialistai Jums suteiks išsamią informaciją dėl lengvatų.

Noriu gydytis dantis Lietuvoje, reikia kanalų gydymo ir protezavimo, ar galiu naudotis lengvatomis dantų gydymui?

Gydytojas atsako:

Lietuviai, gyvenantys Didžiojoje Britanijoje, kurie yra socialiai remtini žmonės, vaikai, senjorai virš 60 metų, besilaukiančios mamos ir t.t., jie gali gauti kompensaciją. Kanalų gydymas ir protezavimas priskiriamas 3 grupei, kompensacija gali siekti iki £300. Prieš gydymą geriausia susisiekti su Gydymo Lietuvoje Kompensavimo Biuro atstovais, jie suteiks išsamią informaciją, o „Papadent“ klinikos darbuotojai padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Esu 65 metų moteris, gyvenu Londone, pernai stačiausi implantus, šiemet noriu susiprotezuoti. Kiek laiko tai užtruks?

Gydytojas atsako:

Praėjus 4 – 6 mėnesiams po implantacijos jau galima pradėti protezavimą nuolatiniais dantų vainikėliais. Protezavimo trukmė priklauso nuo implantų skaičiaus, pasirinktos konstrukcijos. Geriausia būtų, jei susisiektumėte dėl savo konkrečios situacijos su klinikos „Papadent“ darbuotojais, jie suplanuos Jums gydymą ir paskirs vizitus. Dažniausiai užtenka 2 savaičių, kad laikini dantų vainikėliai būtų pakeisti nuolatiniais.

Laukiuosi vaikelio ir norėčiau susiplombuoti dantis, ar tai nepakenks nėštumui?

Gydytojas atsako:

Jei laukiatės, tuomet gydymą galima pradėti nuo 2 semestro ir reikėtų nevartoti vaistų, kurių sudėtyje yra adrenalino. Jei Jūsų atvejis nebus sudėtingas, plombavimą „Papadent“ specialistai atliks greitai, tikėtina, 1 vizito metu.

Po burnos higienos jaučiu jautrumą, ar tai normalu?

Gydytojas atsako:

Po dantų burnos higienos tą pačią dieną patariama nevalgyti pieno produktų, negerti spalvą turinčių gėrimų ir gali jaustis šioks toks jautrumas, jis per 1 – 2 dienas turėtų praeiti. Jei vis tiek jaučiate jautrumą, reikėtų susisiekti su klinika, kurioje Jums buvo atlikta procedūra arba galite kreiptis į „Papadent“ specialistus, jie suteiks išsamią konsultaciją.

Ar galima pas Jus per savaitę laiko 4 asmenų šeimai pasitikrinti dantis ir atlikti visus reikalingus plombavimus?

Gydytojas atsako:

Jei visus Jūsų vizitus suplanuosime iš anksto, žinodami tikslią dantų būklę, tuomet tiek profilaktiką, tiek ir gydymą atliksime savaitės eigoje. Geriausia, jei susisiektumėte su mumis, atsiųstumėte savo panoramines nuotraukas arba aprašytumėte dantų būklę, tuomet galėtume sudaryti tikslius gydymo planus.

Nusiskėliau du dantis kąsdama riešutą, jie jautrūs, skauda, per kiek laiko sutvarkytumėte ir kokia būtų kaina?

Gydytojas atsako:

Jei Jūsų dantys yra nuskelti ir jautrūs, labai svarbu išsiaiškinti, ar bus reikalingas kanalų gydymas. Jei taip – gydymas gali užtrukti ilgiau, kol bus išvalyti kanalai, užplombuoti. Tuomet, jei danties formos nebus galima atkurti plomba, bus gaminamas vainikėlis iš cirkonio keramikos. Jo gamyba gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Ar galima užsisakyti balinimo kapas internetu, ar būtina atvykti pas Jus į vietą?

Gydytojas atsako:

Balinimo kapos yra gaminamos kiekvienam pacientui individualiai pagal jo dantų formą. Reikėtų atvykti į vizitą, jo metu bus nuimamas atspaudas ir pagaminamos kapos.

Planuojame tvarkytis visą burną, trūksta kelių dantų, reikia higieną pasidaryti, nuo ko viską reikėtų pradėti?

Gydytojas atsako:

Norint susiplanuoti iš anksto gydymą, reikėtų pasidaryti panoraminę arba kompiuterinę tomografiją, ją atsiųsti mums elektroniniu paštu info@dantugydytojas.lt arba atvykti į nemokamą konsultaciją klinikoje. Kai tiksliai matysime kaulo būklę, galėsime suplanuoti gydymą. Pirmiausia bus atliekama profesionali burnos higiena, tuomet terapinis gydymas, dantų šalinimas ir implantacija, po 4-6 mėnesių protezavimas. Gydymo trukmė priklausys nuo dantų būklės. Internetinėje svetainėje www.dantugydytojas.lt pateikiame daug informacijos apie dantų implantaciją ir kitas procedūras.

Mano vyras yra britas, jis norėtų kartu su manimi atvykti plombuotis ir protezuotis dantis. Ar Jūsų personalas kalba angliškai?

Gydytojas atsako:

„Papadent“ personalas kalba lietuviškai, angliškai ir rusiškai. Jūsų vyrui bus paaiškintas visas gydymas, suteikta informacija anglų kalba. Lauksime Jūsų atvykstant.

Šiuo metu neturiu pakankamai pinigų gydymui, tačiau krenta paskutiniai dantys. Ar geriau palaukti ir pasitaupyti, ar galima gydytis ir išsimokėtinai?

Gydytojas atsako:

Laba diena. Noreciau paklausti ar jusu klinika atlieka paslaugas išsimokėtinai su programma All on 4?Ar galima pasinaudoti jusu paslaugomis išsimokėtinai jei jau 15 metu gyvenam ir dirbam Airijoe? Laukiu atsakymo. Dekoju Irina.

Kiekvieną vakarą valausi dantis, naudoju siūlą ir skalavimo skystį. Ar man būtina lankytis kasmet burnos apžiūros vizituose?

Gydytojas atsako:

Vieną kartą per metus visiems žmonėms patariama apsilankyti pas gydytoją – odontologą profilaktinėms apžiūroms, nes nors ir prižiūrint dantis, gali atsirasti pakitimų dėl genetikos, neatidumo valant šepetėliu ar siūlu. Geriau anksčiau pastebėti problemą ir ją panaikinti negu vėliau imtis rimtesnio gydymo, t.y. kanalų valymo ir dantų protezavimo.

Po implantacijos atsirado kelios mėlynės, patinimas, jaučiamas maudimas. Ar jau reikėtų kreiptis į gydytoją – odontologą?

Gydytojas atsako:

Po implantacijos, ypač jei buvo atliekama kaulo augmentacija ir sinuso kėlimas, gali atsirasti kraujosruvos, patinimai, tačiau jie praėjus 3 paroms po implantacijos, turėtų atslūgti. Jei jaučiate, kad patinimai yra skausmingi ir jau praėjo ilgesnis laikas nei 3 paros, būtinai kreipkitės į gydytojus – odontologus arba susisiekite su „Papadent“ klinikos darbuotojais.

Planuoju sriegtis vieną implantą Lietuvoje, ar bus galima iškart po procedūros išskristi? Esu girdėjusi, kad einant oro uoste per patikras, implantas gali pypsėti? Ar tai tiesa, kaip reikėtų elgtis?

Gydytojas atsako:

Implantacija atliekama vieno vizito metu, pirmiausia reikėtų pasidaryti kompiuterinę tomografiją, kuri parodytų Jūsų žandikaulio kaulo tankį, storį. Kai turime šiuos duomenis galime planuoti, kiek laiko užtruks gydymas, kokia bus jo kaina. Jei kaulo yra pakankamai, tuomet vieno vizito metu galima atlikti momentinę implantaciją, kai pašalinama danties šaknis, įsriegiamas implantas ir tą pačią arba kitą dieną uždedamas laikinas dantis. Jei kaulo trūksta, tada pirmiausia bus atliekama kaulo augmentacija ir tik po kurio laiko implantacija. Pats implantas yra pagamintas iš titano, jis geriausiai suderintas su žmogaus organizmu, kad būtų sumažinta atmetimo reakcija. Po implantacijos iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimą, skristi ir keliauti. Einant per metalo patikras, implantas yra nepastebimas ir jokių papildomų trukdžių Jums neturėtų sukelti.

Ekonomiškas sprendimas?

Gydytojas atsako:

Sve

Kaip pasiruošti implantacijos procedūrai? Ar būtina gerti antibiotikus iki implantacijos?

Gydytojas atsako:

Jei pacientas neserga jokiomis ligomis ir yra nealergiškas, tuomet jokio ypatingo pasiruošimo nereikia. Visą informaciją suteikiame konsultacijos metu, pacientui nereikia niekuo papildomai rūpintis.

Laba diena noriu paklaust kiek kainuotu susideti visus virsutinius dantis ir gal yra kokiu issimokejimo salygu.Laukiu atsakymo pagarbiai Zydrone.

Gydytojas atsako:

Sveiki, Teritorinės Ligonių kasos skiria kompensacijas dantų protezavimui, kviečiame pasidomėti galimybe gauti kompensaciją, daugiau informacijos nuorodoje: https://www.dantugydytojas.lt/kainos/ligoniu-kasos/

Man nuskilo priekinio danties dalis, dabar nesišypsau, nes labai matosi. Ar dantį reikės šalinti? Ar yra kitų būdų jam sutvarkyti?

Gydytojas atsako:

Reikėtų apžiūrėti ir įvertinti situaciją gyvai, nes tik tada bus aišku, ar dantį bus galima sutvarkyti tik priplombuojant, ar jau reikės danties protezavimo.

Sveiki.ar galima jusu klinikoj lizinga dantu gydimui kad paimtu kas nors dirbantis is seimos,nes pati kolkas i savo saskaita negaunu pajamu?

Gydytojas atsako:

Sveiki. Noriu suzinoti ar su verslo liudijimu galima pas jus gauti issimoketinai uz dantu sutvarkima? Siuo metu turiu sudares sutarti su Mogo Lizingu issimoketinai uz automobili, pateikes individulios veiklos pazymejima.

ar galima suplombuoti 4 priekinius dantis per vieną vizitą? ar reikės atvykti daugiau kartų?

Gydytojas atsako:

Taip, galima suplombuoti vieno - ilgesnio - vizito metu.

Laba diena.Ar imanoma butu padaryti abeju zandikauliu implantacija ir protezavima all on 1 metodika per 2 savaites?

Gydytojas atsako:

Sveiki, taip. Tačiau pirmiausia turime jus apžiūrėti, įvertinti kaulo būklę ir nustatyti, kokią metodiką reikėtų taikyti jūsų atveju. Užsiregistruoti į konsultaciją galite telefonu +370 699 99911.

laba diena skaiciau londonieteje kad padarote dantis per diena. ko reikia pirmam kartui kad galeciau pas jus apsilankyti?

Gydytojas atsako:

Pirmiausia reikia atvykti į konsultaciją, kurios metu gydytojas, apžiūrėjęs jūsų burnos būklę, sudarys jums gydymo planą ir pasiūlys galimus gydymo variantus. Registruotis galite telefonu +370 699 99911.

Laba diena, neturiu danties jau daugiau nei 5 metus, buvo daryta panoraminė nuotrauka, joje matosi, kad reikės kaulo priauginimo. Ar pas jus atlieka kaulo priauginimą ir implantaciją vienu metu? Ar reikia laukti?

Gydytojas atsako:

Reikėtų pamatyti nuotrauką ir jus apžiūrėti. Dažnai situacija leidžia atlikti tai vienu metu, tačiau negalime įvertinti jūsų nematę. Į nemokamą konsultaciją galite registruotis telefonu +370 699 99911.

iškrito viršutinių dantų tiltai, nebeliko nė vieno danties, implantai netiks, nes ištirpęs kaulas, ką galite pasiūlyti? Kaip ta Valplast laksti plokštelė.

Gydytojas atsako:

Dažnu atveju galima atlikti kaulo augmentaciją (priauginimas) ir sriegti implantus. Reikėtų apsilankyti konsultacijoje, kad gydytojas galėtų įvertinti esamą situaciją ir sudaryti gydymo planą. Konsultacijai galite registruotis telefonu +370 699 99911.

šliftas į dantį

Gydytojas atsako:

man reikia įstatyti štiftą į dantį, kiek kainuotų?

Ptotezavimo kaina

Gydytojas atsako:

Sveiki, norėjau pasiklausti dėl protezavimo. Man atskilo maždaug trečdalis danties, dantistas sakė, jog reikės nušlifuoti dantį tik ir prie jo pridėti (dalinį/fiksuotą) protezą. Kaip tiksliai tai vadinasi nežinau. Norėčiau sužinoti, kokia maždaug tokios procedūros kaina?

turiu tris dantis ir ant ju dedu ploksteles, bet gydytojas sake reikes rauti. radau pas jus internete, kad galite istatyti mini implantus ir ant ju prideti plokstele. ar galite tas pacias ploksteles pritvirtint ar reikia nauja daryti? turiu 1 laiska is ligoniu kasu

Gydytojas atsako:

Jei plokštelės yra nesenos, smarkiai nesudėvėtos, tai galbūt galima pritaikyti ir tas pačias. Kitu atveju reikėtų pagaminti naujas plokšteles.

Ar galima atvesti pas jus protezavimui mama ,3metai ji po insulto blogai vaiksto.

Gydytojas atsako:

Taip, žinoma! Užsiregistruokite į konsultaciją telefonu +370 699 99911, apžiūrėsime jūsų mamos burnos būklę ir sudarysime gydymo planą.

ar galima daryti mini implantus jei dar burnoje yra keli like savi dantys? juos reiketu istraukti ir tada pas jus etiti? aciu

Gydytojas atsako:

Taip, prieš atliekant mini implantaciją, visi dantys turėtų būti pašalinti.

Laba diena, gyvenu uzsienyje. Vasara grysiu i Lietuva menesiui. Noreciau susitvarkyti savo sypsena. Turiu daug sugedusiu dantu po ligos.. Esu labai pozityvus zmogus bet sypsotis placiai ir nuosirdziai man geda nes dantys mano tragis

Gydytojas atsako:

Būtų puiku, jei adresu info@dantugydytojas.lt galėtumėte atsiųsti savo burnos panoraminę nuotrauką ir bent šiek tiek aprašyti savo lūkesčius, tuomet galėtume pakonsultuoti jus nuotoliniu būdu ir sudaryti gydymo planą. Jei iš anksto gerai suplanuotume laiką ir aptartume procedūras, jūsų vizito Lietuvoje metu tikrai pavyktų išspręsti bent didžiąją dalį dantų problemų. Linkime išlikti tokiu pat pozityviu!

noriu rauti protinį danti, nes jau sugedes. kokia kaina ir ar įsi menesi butu galima israuti?

Gydytojas atsako:

Protinio danties pašalinimas kainuoja nuo 30 eurų priklausomai nuo sudėtingumo. Registruotis skambinkite į kliniką telefonu +370 699 99911.

avarijoj netekau dantų trijų priekinių viršuje. ar galima su draudimu pas jus juos susitvarkyti?

Gydytojas atsako:

Taip, mes bendradarbiaujame su šiais draudimais: SEB, Ergo, IF, Compensa, Gjensidige.

Danties priauginimas

Gydytojas atsako:

t:encoded>

laba diena, ar mini implantus komensuoja ligonių kasos?

Gydytojas atsako:

Sveiki, ligonių kasos kompensuoja dantų protezavimo paslaugų išlaidas.

šiandien buvau pas gydytoją ir sakė, kad skilo šaknis. ar dar galima gydyti? ar reikia dėti implantą? kiek tai kainuotų?

Gydytojas atsako:

Implantacijos kaina priklauso nuo to, kokį implantą rinksitės. Implantacija (Straumann implantas) + cirkonio vainikėlis mūsų klinikoje kainuoja 1020 EUR jau su viskuo. Implantacija (Alpha Bio implantas) + cirkonio vainikėlis - 810 EUR. Implantacija (Megagen implantas) + cirkonio vainikėlis – 930 EUR. Implantacija (Neo Biotech implantas) + cirkonio vainikėlis – 930 EUR. Kaina gali keistis tik tuo atveju, jei implantacijai nepakaks turimo kaulo pločio. Tuomet bus reikalinga kaulo augmentacija (priauginimas), o ši procedūra kainuoja papildomai. Greičiausiai šaknį reikės pašalinti, todėl reikėtų užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911, kurios metu gydytojas, įvertinęs jūsų burnos ertmę ir kaulo būklę, sudarytų jums gydymo planą ir pasiūlytų visus galimus variantus. Kol nematėme jūsų ar jūsų burnos nuotraukos, tol nežinome, kokia konkreti situacija ir kokią metodiką galime taikyti.

Sveiki, ar taikant allon4 metoda būtinai išraunami visi dantys? Jei, sakykim, tiek viršuje, tiek apačioje yra sveikų dantų priekyje, ar galimas minėtas protezavimas? Jei taip, ar savi dantys apvelkami? Jei taip, kaip apsaugoma nuo jų gedimo? Ar duodama garantija?

Gydytojas atsako:

Raunami visi dantys, kurių išgelbėti nebeįmanoma ir kurie nebeatlieka savo funkcijų. Jei geri dantys yra likę šoninių dantų srityje, tuomet juos galima išsaugoti. Klinika dantų implantams suteikia 1 metų garantiją ir viso gyvenimo gamintojo garantiją. Jei pacientas reguliariai lankosi klinikoje ir dalyvauja burnos higienos programoje, dantų implantams suteikiama 5 metų klinikos garantija. Rūkantiems pacientams Klinika suteikia 1 metų garantiją dantų implantams. Bet kokiu atveju turime pamatyti jūsų burnos nuotrauką, nes tik tada galėsime įvertinti ir sudaryti gydymo planą bei pasiūlyti galimus gydymo metodus. Registruotis galite telefonu +370 699 99911.

laba diena, domina implantas su karūnėle už 810 eur. ar tai galutinė kaina, ar dar reikės primokėti?

Gydytojas atsako:

Kaina gali keistis tik tuo atveju, jei implantacijai nepakaks turimo kaulo pločio. Tuomet bus reikalinga kaulo augmentacija (priauginimas), o ši procedūra kainuoja papildomai. Reikėtų užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911, kurios metu gydytojas, įvertinęs jūsų burnos ertmę ir kaulo būklę, sudarytų jums gydymo planą ir pasiūlytų visus galimus variantus. Kol nematėme jūsų, tol nežinome, kokia konkreti situacija ir kokią metodiką galime taikyti.

turiu savus 5 dantis ant ju kabinu ploktele virsuje. skaiciau kad per 24 valandas galite padaryti nesimimama proteza. ar vienu kartu pasalinate dantis ir idedate implantus?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip, jei situacija leidžia, taikome metodiką "visi ant keturių". Vienos procedūros metu yra pašalinami likę dantys ir sriegiami implantai, o kitą dieną būna pagamintas ir uždedamas protezas. Galite užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911 ir tuomet bus aišku, ar jūsų atveju bus galima taikyti tokią metodiką.

noriu mamą užregistruoti pas jus į seminarą, kaip galėčiau tai padaryti?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Rašykite el.paštu irena@dantugydytojas.lt arba skambinkite +370 620 69722 ir būtinai užregistruosime.

mano sūnui jau kartą protezavo du krūminius dantis iš ligonių kasų. vėl galiu kreiptis?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip, galite kreiptis.

skaičiau apie jus internete kad dedate implsntus. man reikėtų tris dantis israuti ir ideti implantus. kiek tai kainuotu?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Implantacijos kaina svyruoja nuo 810 iki 1040 EUR (implantas + cirkonio vainikėlis) priklausomai nuo to, kokį implantą rinksitės. Registruotis nemokamai konsultacijai galite telefonu +370 699 99911 ir sudarysime jums gydymo planą bei pasiūlysime visus galimus gydymo variantus.

labas vakaras. skaiciau,kad dedate mini implantus. mano ploksteles abi nesilaiko. labai noreciau pas jus gydytis, esu is panevezio, pensininke. kada galeciau atvykti i vizita.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Malonu, kad domitės. Konsultacijai registruotis skambinkite telefonu +370 699 99911 darbo dienomis nuo 8 val. ir 20 val. ir mes rasime jums patogų laiką.

Reikalinga įvertinti 3 dantų problema apatiniame zandikaulyje, kairėje pusėje. Ar reikalinga šaknų gydymas, ar implantai?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Ačiū, daktare. Aš bandysiu ryt gauti panoramine mano dantų nuotrauka ir pasiusti Jums per internetą. Tada bus viskas aiškiau. Dar turiu nusipirkti lėktuvo bilietą i Vilnių ir atgal. Kai žinosiu tiksliai datas, tada skambinsiu užsiregistruoti konsultacijai pas Jus. Pagarbiai, Dalia Juskaite

Gerb.gydytojau,noreciau paklausti sedacijos metu yra tik primigdoma ,ar zmogus miega isvis nieko nejausdamas ,ar po sedacijos labai miegusita busena

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Intraveninė sedacija - tai saugus, medikamentinis sąmonės slopinimas procedūros metu, kuris padeda įveikti nerimą, baimės jausmą. Tai atlieka kvalifikuotas anesteziologas. Pradėjus procedūrą, raminamieji vaistai leidžiami į veną, todėl žmogus atsipalaiduoja, jaučiasi patogiai bei ramiai. Dėl vartojamų medikamentų savybių pacientas gali iš dalies arba visiškai neatsiminti vykusios procedūros. Procedūros metu pacientas nejaučia jokio skausmo, nes kartu su sedacija atliekamas ir vietinis nuskausminimas. Apie savo sprendimą reikia iš anksto informuoti šeimos narius ar artimuosius, nes reikės asmens, kuris palydėtų, o po procedūros pasitiktų, nes pacientai paprastai būna mieguisti.

Laba diena, turiu sūnų, jam 17 metų ir jis neturi dviejų krūminių dantų ir keletą plombų reikia keisti. ar jis galėtu pasinaudoti teritorinių kasų kompensacija? lauksiu atskaymo.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip, galėtų. Vyksta toks procesas - poliklinikoje turite atlikti patikrą, gauti dokumentus, tuomet juos siunčiate į teritorinę ligonių kasą, gaunate atsakymą ir registruojatės procedūroms odontologijos klinikoje.

y menia net vsex verxnix i vnizu tolko 4 ne ochen xoroshix chto mozno sdelat?

Gydytojas atsako:

y menia net vsex verxnix i vnizu tolko 4 ne ochen xoroshix chto mozno sdelat?

man reikia rauti vieną dantį, ar galima iškart išrovus įsriegti implantą? kokia kaina?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Dažniausiai momentinė implantacija (kai pašaliname dantį ir iškart sriegiame implantą) yra galima, tačiau pirmiausia reikia pamatyti jūsų burnos nuotrauką ir įvertinti jūsų kaulo būklę. Implantacijos kaina priklauso nuo to, kokį implantą rinksitės. Vieno implanto kaina su cirkonio vainikėliu (jau su pačiu dantimi bendrai) svyruoja nuo 810 EUR iki 1040 EUR.

ar galima sudėti breketus, jei turiu implantą?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Galima, tiesiog ten, kur įsriegtas implantas, dantys negalės pasislinkti. Reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju ortodontu.

Laba diena as turiu pries 14 metu deta metalo pagrindu tilta ant 5 -kiu priekiniu virsutiniu dantu. Noreciau pakeisti i nauja cirkonio keramikos tilta. Kiek man tai kainuotu be

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Sveiki, pirmiausia reikėtų nuimti senąjį tiltą - 50 EUR, tada reikia penkių laikinų dantų 5 vnt. po 35 EUR - 175 EUR ir po to pagaminti naują 5 cirkoninių dantų tiltą. Priklausomai nuo situacijos, jo kaina būtų apie 350 - 400 EUR. Daugiau apie cirkonio keramiką skaitykite : https://www.dantugydytojas.lt/cirkonis/

per kiek laiko pastatytumet vieno danties inplanta.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Sveiki, Jei danties jau nebėra, trumpiausiais periodas nuo implantavimo iki nuolatinio danties uzdejimo yra 1,5 mėnesio.

Laba diena kiek kainuotų 4implantai prilaikantys apatinio žandikaulio protezus

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Sveiki, Jums galima pasiūlyti protezą ant 4 implantų, kuris būtų fiksuotas ir neišimamas, kaina nuo 3299 eur arba kitas variantas yra Mini implantai, kurie sriegiami į apatinį žandikaulį ir prilaiko Jūsų dantų protezą, tačiau pats protezas yra išimamas. Mini implantai skirti protezui prilaikyti, tačiau protezas vistik yra išimamas. Kaina 869 eur.

Laba diena, noriu jusu paklaust, kiek man kainuotu uz 3 dantu nuskelimus?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Sveiki, pirmiausia reikėtų atvykti į apžiūrą ir konsultaciją, kad galėtume įvertinti dantų būklę. Jei dantys yra nuskilę, juos galima atstatyti plombomis arba dantų vainikėliais. Kitas variantas - implantacija. Tikslus gydymo planas bus aiškus po konsultacijos. Užsiregistruoti galite telefonu +370 699 99911 arba el.paštu info@dantugydytojas.lt.

Sveiki, ar taikote sedaciją dantų taisymui bei protezavimui, ar turite priemonių pacientams, kuriems dantų gydymo procedūros sukelia pykinimą.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip, mūsų klinikoje galima atlikti procedūras taikant intraveninę sedaciją (kai pacientas gydomas jam snaudžiant). Turime ir kitų priemonių nuo pykinimo.

kokia kaina protezavimo 1 danciui jai protezuoti apie 9 ar 10 dantu ?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Jei protezavimas ant nuosavu dantų, tai metalo keramikos vainikėlis kainuotų 199 EUR, o cirkonio keramika - nuo 299 EUR iki 400 EUR. Visas kainas galite rasti mūsų svetainėje https://www.dantugydytojas.lt/kainos/

Laba diena. Nuo 3497 € all on 4 dantu implantavimas su laikinais dantimis, o kiek dar paskui kainuoja pastovus? Ir cia kaina vieno zandikaulio, ar taip? Aciū!

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Sveiki. Nurodyta kaina yra vienam žandikauliui. Į kainą įskaičiuota implantacija ir kitą dieną uždedamas laikinas fiksuotas protezas. Nuolatinis protezas praėjus gijimo laikotarpiui kainuoja 1650 EUR vienam žandikauliui. Registruotis į nemokamą konsultaciją galite telefonu +370 699 99911.

Ar atliekat toki protezavima,ant 2ju krastyniu dantu pritvirtint 3 dantis su sarnyru ir kojyte?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Jeigu turite omenyje lanko atraminį protezą (biugelį), tuomet taip, tokį protezavimą atliekame.

Du priekiniai dantys yra negyvi, ištraukri nervai. ar galima juos dar estetiškai plombuoti? ar geriau kažką kitką daryti?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Kadangi dantys yra negyvi, atlikus estetinį plombavimą jie gali lūžti. Spalvos atstatymas taip pat yra negarantuotas, jei jie negyvi. Geriausia būtų matyti situciją "gyvai". Jei jie labai pažeisti, tuomet jau reikėtų protezuoti.

labai norėčiau nemokamai susiimplantuoti, skaičiau svetainėje, kad galima. man reikia dviejų implantų.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Dalyvaukite programoje "Papadent ambasadorius" https://www.dantugydytojas.lt/apie-mus/lojalumo-programa/papadent-ambasadorius/ Parašykite el.paštu irena@dantugydytojas.lt ir užsiregistruokite į nemokamą gydytojo konsultaciją.

esu jonas, man 69m, esu is jonavos. nesioju ploksteles, bet jos trina ir nepatogu, noriu implantu. ar galetumete man ideti nors jau esu amziuje. kokia kaina? aciu jums ir sekmes.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Malonu, kad domitės. Implantacija - tiesiausias kelias iš bedantystės ir jūsų amžiuje tikrai įmanomas. Implantacijos kaina priklauso nuo to, kokį implantą rinksitės ir kokia metodiką įmanoma pritaikyti jūsų atveju. Kviečiame užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją (tel. nr. +370 699 99911), kurios metu gydytojas, apžiūrėjęs jūsų burnos ertmę, sudarys gydymo planą ir pasiūlys visus galimus gydymo variantus.

Sveiki, su šeima gyvenama Norvegijoje, planuojame atvykti pas Jus gydytis. Prieš kiek laiko reikėtų užsiregistruoti? Ir per kiek laiko atliktumėte gydymą? Dukrai plombavimai, vyrui 2 implantai ir plombavimai, man estetinis plombavimas ir protinių dantų šalinimas. Ačiū už atsakymą :)

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Gerai suplanavus, viską galima atlikti per savaitę, tačiau labai svarbu žinoti konkrečias situacijas. Registruotis reikėtų prieš tris savaites iki atvykimo. Galbūt turite kokių dantų nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti el. paštu info@dantugydytojas.lt ? Tuomet galėtume pakonsultuoti jus plačiau iki jūsų atvykimo.

noriu paklausti del protezavimo. mama stovi ligonių kasoj ir turi 1 laiska, kada jai reiketu pas jus atvaziuoti? antras laiskas bus 2016m pabaigoje.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Pas mus kreiptis reikėtų tuomet, kai gausite antrąjį laišką su klinikų, kuriose galite gydytis, sąrašu. Tada registruosime jus TLK programoje ir pradėsime darbus. Jei norite kreiptis dabar, gavę tik pirmąjį laišką, tai tokiu atveju reikės atsiskaityti mūsų klinikai už atliktas procedūras. Baigę gydymą ir pateikę sąskaitą už suteiktas paslaugas mūsų klinikoje ligonių kasai, galėsite susigrąžinti pinigus.

Laba diena, noriu pas jus isideti mini implantus. Nesioju plokstele, ar ji bus tinkama prie tu implantu? Kaunas, Juozas

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Labai retai, tačiau kartais galima pritaikyti ir turimą plokštelę ant mini implantų, bet dažniausiai tenka gaminti naują. Priklauso nuo situacijos. Reikėtų registruotis pas gydytoją nemokamai konsultacijai ir sudaryti gydymo planą. Registruotis galite telefonu +370 699 99911.

Estetinis plombavimas

Gydytojas atsako:

ntent:encoded>

Labas vakaras, noriu grįžti iš Anglijos ir įsisukti vieną implantą. Kiek laiko man reikėtų būti Lietuvoje?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Priklausomai nuo situacijos. Reikėtų atvykti bent septynioms darbo dienoms. Pirmiausia atliekame implantaciją, o po 5-7 dienų reikia atvykti antram vizitui, kai būna išimami siūlai. Kartais po procedūros užsiūnama nebūna, tokiu atveju siūlų traukti nereikia.

Ar yra galimybė pradžioj balintis pas Jus, o paskui namie? Gyvenu ne Lietuvoje.

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip. Namuose galite balinti dantis balinimo kapų pagalba, naudotis yra labai paprasta. Balinimo kapas galima pagaminti mūsų klinikoje, o komplekte taip pat yra ir balinimo gelis.

O ką daryti, jei atmestų implantą?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Reikia kreiptis į kliniką, kurioje buvo atliktos procedūros. Prieš procedūras pacientas pasirašo sutartį su klinika, kurios vienas iš punktų yra apie garantijas. Atmetimo atveju klinika įsipareigoja įsriegti naujus danties implantus nemokamai.

Ar man skaudės implantacijos metu?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Implantacijos metu skausmo nejausite, nes procedūra atliekama su nuskausminamaisiais. Jei pacientas jaučia didelę baimę ir stresą, procedūrą galime atlikti taikydami intraveninę sedaciją (kai implantacija atliekama pacientui snaudžiant).

Ar į implanto kainą įeina ir darbas? Ar reikės dar papildomai mokėti?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Papildomai už darbą mokėti nereikia, į kainą tai įskaičiuota.

Sveiki. Ar suteikiat implantams garantiją? Ką reiškia, kai sako, kad pvz. po 10 ar 15 metų gali tekti pakeist implantą? Tai reiškia, kad reikės pakeisti tą viršų (dantį) ar viską ir implantą ir dantį? Nežinau ar aiškiai išsireiškiau……

Gydytojas atsako:

Sveiki. Ar suteikiat implantams garantiją? Ką reiškia, kai sako, kad pvz. po 10 ar 15 metų gali tekti pakeist implantą? Tai reiškia, kad reikės pakeisti tą viršų (dantį) ar viską ir implantą ir dantį? Nežinau ar aiškiai išsireiškiau......

Nurodyta kaina dantų protezavimui kaip suprantu yra minimali, bet kiekvienam atvėjui skirtinga? Ir nurodyta kaina vieno žandikauliui ar abiejų?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Jei kalbate apie All on 4 metodiką, tai nurodyta kaina yra vienam žandikauliui. Chirurginės procedūros metu sriegiami keturi implantai (kalbame apie vieno žandikaulio procedūrą). Kitą dieną po implantacijos reikia ateiti antram vizitui, kai jau būna pagamintas ir uždedamas laikinas fiksuotas, estetiškas ir funkcionalus protezas. . Viso to kaina yra nuo 3299 EUR vienam žandikauliui. Praėjus pusmečio gijimo laikotarpiui (kai kurie pacientai su laikinu protezu vaikšto metus ir daugiau, nes jis yra visiškai funkcionalus ir estetiškas) nuimamas laikinas protezas ir pagaminamas nuolatinis protezas visam gyvenimui. Jo kaina vienam žandikauliui yra 1530 EUR. Tai sumoje vieno žandikaulio implantacija + laikinas protezas + nuolatinis protezas yra nuo 4829 EUR.

Ar implantuotas dantis labai skirsis nuo kitų?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Nesiskirs, todėl, kad dantų implantai atrodo ir yra juntami kaip naturalūs savi dantys.

lizingas

Gydytojas atsako:

galima gydytis išsimokėtinai?

Ar turite sutartį su ligoniu kasa?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip, turime sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa.

Mane domina all on 4/metodikos protezavimas. Tik įdomu, nelabai suprantu kas yra PMMA ant titaninio karkaso?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

PMMA yra frezuota kompiuterine technologija gamintas specialus plastikas. Konsultuotis nemokamai dėl implantacijos galite atsiuntę mums nuotrauką arba užsiregistravę vizitui pas gydytoją. Registruotis galite telefonu +370 699 99911.

KIEK PAS JUS KAINUOJA VIENAS IMPLANTAS?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Implantacijos kaina priklauso nuo to, kokį implantą rinksitės. Implantacija (Straumann implantas) + cirkonio vainikėlis (pats dantis) mūsų klinikoje kainuoja 1014 EUR jau su viskuo. Implantacija (Alpha Bio implantas) + cirkonio vainikėlis - 810 EUR. Implantacija (Megagen implantas) + cirkonio vainikėlis – 930 EUR. Implantacija (Neo Biotech implantas) + cirkonio vainikėlis – 930 EUR.

ar galima issimoketinsi,stovint darbo birzoje? Aciu

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Ne, išsimokėjimo sutartį gali pasirašyti tik dirbantys pacientai.

Ar po varžto įsukimo lieka patinimas(melynės)?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Jei situacija yra įprasta ir nebuvo reikalinga kaulo augmentacija ir sinuso dugno pakėlimas, tuomet ir didelių tinimų ar kraujosruvų neturėtų būti. Jei po implantacijos yra tinimas, tai didžiausias jis gali būti trečią dieną po chirurginės procedūros, o po to viskas slūgsta ir galiausiai, per keletą dienų, visiškai pranyksta.

Ar esant paradantozei galima iškarto sukti implantus ?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Ne, paradontozę pirmiausia būtina išgydyti. Parodantozė yra viena sunkiausiai pagydomų dantenų ligų. Geriausias ir veiksmingiausias būdas išvengti šios nemalonios ligos yra kruopšti ir reguliari burnos higiena. Prižiūrėkite savo burnos ertmę ir rūpinkitės savo burnos sveikata!

Per kiek laiko įstačius dantų implantą pacientas visiškai pasveiksta? Kokia atmetimo reakcijos tikimybė?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Dėkui Jums už atsakymą :)

Sveiki, norėjau sužinoti kokios kompanijos implantus taikote All-in-4 metodikai?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Šiai procedūrai naudojame Nobel Biocare dantų implantus.

Ar galima už Jūsų paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai? Ar yra pacientų, kurie renkasi tokį atsiskaitymo būdą?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Mes dirbame su SB lizingo programa ETA LIZINGAS bei su programa MEDlizingas, todėl tokią galimybę turime. Galime sudaryti sutartį itin operatyviai – tiesiog klinikoje. Kai kurie pacientai tuo pasinaudoja, nes tai puikus būdas šiai dienai neturintiems reikiamos sumos.

Turbūt kiekvienam pacientui aktuali dantų implantų kaina. Kokia dantų implantavimo kaina Jūsų klinikoje?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Kaune klinikos neturime. Reklamoje pateikiami keli pasiūlymai. Jei kalba eina apie implantą ir cirkonio keramikos vainikėlį, tai nurodyta 810eur kaina jau yra su nuolatiniu vainikėliu. Jei Jus domina viso žandikaulio rekonstrukcija, kaina nurodyta su pirmais laikinais dantimis.

Ar dantų implantai reikalauja specialios priežiūros? Kaip jie palengvina pacientų gyvenimą?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Stay inmtrfaoive, San Diego, yeah boy!

Kaip įtvirtinamas implantas? Ar procedūra skausminga?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Įpjaunama ir pakeliama dantena, o tiksliai toje vietoje, kur numatyta įstatyti dantų implantą, žandikaulyje išgręžiama skylė. Po to iš titano pagamintas implantas tvirtai įstatomas į prieš tai išgręžtą skylę. Ant implanto užsukuma gijimo galvutė, o dantenos aplink siuvamos keliomis mažomis siūlėmis. Procedūra neskausminga. Implantacijos metu yra naudojamas vietinis nuskausminimas, todėl jos metu nejausite jokio diskomforto. Nedidelis diskomfortas gali būti jaučiamas po operacijos, tačiau jį sušvelnina medikamentai, skiriami po procedūros.

Iš kokių medžiagų padaryti dantų implantai? Ar jie saugūs?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Dantų implantai pagaminti iš biologiškai suderinamo titano. Titanas pasižymi ypatingu lengvumu, tvirtumu, subtiliu blizgesiu, atsparumu korozijai, o jo spalva panaši į daugelio įprastų metalų. Titanas dažnai dėl savo savybių ir tvirtumo palyginamas su plienu, taičiau už plieną jis yra maždaug 45 proc. lengvesnis, o tai ypač aktualu konkrečiai kalbant apie dantų implantus. Titanas žmogaus organizme yra bioinertiškas, tai yra nesukialia jokių alerginių reakcijų. Taip pat pasižymi puikiomis osteointegracinėmis savybėmis. Osteointegracija- toks procesas, kurio metu kaulas sukimba ir suauga su titaniniu implanto paviršiumi. Šiuo metu dantų implantai pradėti gaminti iš cirkonio oksido keramikos. Tai baltos spalvos , labai tvirta medžiaga. Jos fizikinės savybės pranoksta kai kurių metalų lydinių savybes. Taip pat ji pasižymi puikiu biosuderinamumu ir gerai prigyja žandikaulyje. Tačiau cirkonio implantai pradėti naudoti praktikoje visai nesenai. Todėl sunku ką nors pasakyti apie jų ilgalaikį patikimumą.

Kuo dantų implantai pranašesni už tiltinius protezus?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Jie yra estetiški – funkcionuoja ir atrodo kaip savi dantys. Implantai tausoja kaulą ir dantenas, taip apsaugodami nuo kaulo irimo ir dantenų atsitraukimo (tai pasitaiko nešiojant tiltelius). Taip pat jie yra patogūs – ant implantų protezuoti dantys nejuda burnoje ir neiškrenta, turint juos atsistato natūralus kramtymas ir kandimas.

Dantų implantavimas mūsų šalyje išpopuliarėjo palyginti neseniai. Ar daug pacientų išdrįsta pasirinkti šią procedūrą mūsų šalyje?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Ligonių kasos kompensuoja protezavimą, ši paslauga taip pat atliekama mūsų klinikoje ir turime sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa.