Forumas

Kokie, Jūsų manymu, dantų implantų pliusai ir minusai?

Gydytojas atsako:

Pats didžiausiais pliusas yra tai, kad nepažeidžiami sveiki dantys kaip kad statant tiltus ant savų dantų, nes tai ankščiau ar vėliau baigiasi atraminių dantų gedimu ir pašalinimu. Didžiausiais minusas – kaina, bet ilgainiui pradinė didesnė investicija atsiperka, nes implantai tarnauja ilgiau ir dar nepadidina esamos problemos.

galima gydytis išsimokėtinai?

Gydytojas atsako:

Gydytojas atsako:

Taip. Mes dirbame su SB lizingo programa ETALIZINGAS ir MEDlizingas programa, todėl tokią galimybę turime. Galime sudaryti sutartį itin operatyviai – tiesiog klinikoje. Kai kurie pacientai tuo pasinaudoja, nes tai puikus būdas šiai dienai neturintiems reikiamos sumos.

Sveiki, Norejau paklausti, kiek kainuotu 6 arba 8 virsutiniu dantu estetinis plombavimas? Pagr problema, dantys sutrumpeje ir nudile.

Gydytojas atsako:

Vieno danties estetinis plombavimas kainuotų maksimum iki 150 eurų priklausomai nuo situacijos. Nuotrauką atsiųsti galite el. paštu info@dantugydytojas.lt, tuomet galėtume pakonsultuoti plačiau.

Laba diena, lužo 4 kairinis dantys, jis buvo pasleptas po koronelė 10 metų, liko uždarytas šaknys . Noriu paklausti , ar galima…

Gydytojas atsako:

Viskas priklauso nuo to, kiek ten jo dar liko. Jei virš dantenos liko 1,5 - 2 mm danties, galbūt dar galima jį išgelbėti. Jei ne, tuomet reikės implanto. Užsiregistruokite į nemokamą konsultaciją telefonu +370 699 99911 ir būtinai jums padėsime.

Sveikas, gerb gydytojau. Man 20 metų, bet labai stipriai apleidau savo dantis. Turiu bėdą planuoju tvarkytis dešinės pusės nuotraukos dantis.

Gydytojas atsako:

Laba diena, dėkojame už užklausą. Matome, kad panoraminė nuotrauka buvo daryta 2015m., nuo to laiko, tikėtina, yra pasikeitimų. Jei 17 dantis dar gali būti gydomas, rekomenduotume daryti endodontinį (kanalų) gydymą ir tada protezavimą. Jei to nepavyktų padaryti, tada reikėtų šalinti. Dėl 47 danties, jei liko tik šaknys, gali būti, kad reikės dantį šalinti, tuomet reikėtų protezuoti 45 dantį ir 46 danties vietoje dėti implantą, kaip Jūs ir rašėte užklausoje. Geriausias ir tiksliausias variantas būtų, jei atvyktumėte pas mus į konsultaciją ir galėtume Jus gyvai apžiūrėti bei, įvertinę dantų bei kaulo būklę, sudaryti tikslų gydymo planą. Su mumis galite susisiekti telefonu +370 699 99911 arba el.paštu info@dantugydytojas.lt.

Kiek kainuoja sedacija? Ir ar jos metu galima tvarkyti kelis dantis iškart?

Gydytojas atsako:

Sedacijos kaina - 150 eurų. Galima tvarkyti ir kelis dantis bei atlikti daugiau reikiamų procedūrų.

Laba diena. Noreciau paklaus kokia suteikta garantija ALL-ON-4 dantims?

Gydytojas atsako:

Dantų implantacijai suteikiama 1 metų Klinikos garantija ir viso gyvenimo gamintojo garantija. Jei pacientas reguliariai lankosi klinikoje ir dalyvauja Burnos higienos programoje, dantų implantams suteikiama 5 metų klinikos garantija. Rūkantiems pacientams klinika suteikia 1 metų garantiją dantų implantams. Nuolatiniams fiksuotiems dantų protezams su keramine, metaline, cirkonio apdaila suteikia 2 metų techninę garantiją, su plastikine apdaila – 6 mėnesių garantiją. Reguliariai lankantis klinikoje ir dalyvaujant Burnos higienos programoje, garantija pratęsima iki 3 metų dantų protezams su keramikine, metaline, cirkonio apdaila.

Kiek tureti reikia pinigeliu atvykstant pas jus?

Gydytojas atsako:

Pirmiausia reikai atvykti į konsultaciją, nes nežinome esamos burnos būklės. Kol jūsų nematėme, tol sunku pasakyti, kokią metodiką bus galima taikyti jūsų atveju. Konsultacija dėl implantacijos ir protezavimo yra nemokama, jos metu sudarome gydymo planą, o registruotis galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

Laba diena nesioju protezus noreciau susideti inplantus kada galeciau kreiptis konsultacijos ir mazdaug kokia kaina apytiksliai. Aciu

Gydytojas atsako:

Konsultacija dėl implantacijos ir protezavimo yra nemokama, jos metu sudarome gydymo planą, o registruotis galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

Kiek supratau jus istatote mini implantus i apatini zandikauli O kaip su virsutiniu ar neistatot i ji aciu

Gydytojas atsako:

Mini implantacija yra taikoma nesilaikančio protezo stabilizavimui. Tokia metodika yra taikoma tik apatiniame žandikaulyje. Viršutiniame žandikaulyje implantaciją atlikti taip pat galima, tačiau reikia taikyti kitą metodiką, o prieš tai įvertinti paciento kaulo būklę.