Nemokama Konsultacija

Nemokama Konsultacija dantų implantacijai ir protezavimui

  • Max. file size: 5 MB.

Išnaudokite šansą, užsirašykite konsultacijai pas burnos GYDYTOJUS, kuriuos įvertino ŠIMTAI pacientų iš Lietuvos ir užsienio. Tai neskausminga, nieko nekainuoja ir neužtruks!

Leiskite PAPADENT ekspertams paaiškinti ir išrinkti geriausią, tik Jums tinkamą estetinės odontologijos sprendimą. Jokių įsipareigojimų JUms!

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA?

  • Pirmojo vizito metu yra atliekami išsamūs tyrimai: kompiuterinė tomografija 3D formatu ir žandikaulio skenavimas skaneriu. Implantuojantis gydytojas su specialia gydytojų komanda išanalizuoja gautus duomenis ir sudaro gydymo planą, įvertindamas paciento dantų ir kaulo būklę, finansines galimybes, norimą pasiekti rezultatą.
  • Gydymo plano sudarymas apima planavimą kompiuterinės tomografijos pagalba, kai 3D vaizdu galima dar iki operacijos matyti implantų sriegimo vietas, kampus ir t.t.
  • Implantacijai naudojami chirurginiai gidai sudaromi atsižvelgiant į kompiuterinės tomografijos ir skenavimo rezultatus, tai iki minimumo sumažina traumų tikimybę. Atsižvelgiama į visus ortopedinius ir chirurginius parametrus, užtikrinamas maksimalus tikslumas, tad tai sąlygoja minimalią riziką.

Todėl procedūra yra tiksli, saugi, o komplikacijų tikimybė yra labai maža.

5 TAIP, KODĖL PAPADENT?

DIDELĖ PATIRTIS. PAPADENT gydytojai specializuojasi itin sudėtinguose atvejuose, pavyzdžiui, kai nebelieka beveik nei vieno danties arba atvirkščiai yra likę visi dantys bet nei vieno nebegalima išgelbėti įprastomis priemonėmis. Todėl galime tvirtai teigti, kad mūsų nenustebins Jūsų atvejis ir esame pasiruošę sugrąžinti Jums šypseną.

KAINOS. Mūsų klientai vertina, o konkurentai pyksta, kad skelbiame visas kainas be „paslėptų“ mokesčių, todėl drąsiai jas galite lyginti su kitais. Mes žinome kad devyniais atvejais iš 10 galime pasiūlyti konkurencingiausią implantacijos ir protezavimo kainą aukštame kokybės lygyje. PAPADENT siūlo itin patyrusių specialistų atliekamas procedūras už KASDIENIŠKĄ KAINĄ.

MOMENTINIS implantavimas. Šiais laikais, kai visi skuba ir neturi laiko net sau, PAPADENT siūlo pažangiausiomis technologijomis paremtas dantų implantacijos procedūras, kurių dėka dantų implantacijos procedūra gali būti atlikta itin greitai. Daugiau sužinokite konsultacijos metu.

PACIENTAI pabrėžia, kad dedame dideles pastangas jų komfortui, todėl visą laiką jausite „užnugarį“ ir palaikymą iš PAPADENT personalo.

TECHNOLOGIJOS. Pastoviai keliame kvalifikaciją dantų chirurgijos srityje, naudojame tik aukščiausios klasės įrangą bei medžiagas dantų implantams ir protezams, tad pasirinkę PAPADENT būsite ramūs, kad renkatės, tai kas geriausia.

KELIOS IŠ ŠIMTŲ SUGRĄŽINTŲ LAIMINGŲ ŠYPSENŲ

Juozas V.

Ačiū visiems klinikos gydytojams ir kolektyvui už puikų ir kultūringą aptarnavimą bei sugrąžintą šypseną. Buvo verta keliauti tuos visus kilometrus, kad vėl galėčiau šypsotis ir savimi pasitikėti!

test-quates

Andrėja L.

Auksinės gydytojo Tomo rankos! Aš tokia laiminga, kad vėl galiu plačiai šypsotis! Labai ačiū Tomui ir visam šauniam kolektyvui už tokį puikų rezultatą.

test-quates

Maja D.

Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui, gydytojui Tomui, Jūratei. Auksinės rankos, optimizmas ir gera nuotaika – tai, kas mane gydė. Ačiū! Dabar galiu šypsotis, dantys kaip savi, ačiū!

test-quates

Vaida D.

Dėkoju gydytojai Jūratei ir visam personalui už suteiktas paslaugas ir atliktas procedūras. Linkiu sėkmės darbe!

test-quates

3 NE, KURIAIS VADOVAUJASI PAPADENT

  • Nesiūlome pigių medžiagų. Mums rūpi, kad dantų implantai Jums tarnautų dešimtis metų.
  • Nesiūlome skubių, neapgalvotų sprendimų. Po konsultacijos bus sudarytas labai aiškus, individualus, Jūsų situacijai pritaikytas gydymo planas.
  • Nesiūlome neaiškios kainodaros. Viso plano kainas konsultacijos metu sužinosite iš karto.

MŪSŲ PASKUTINIAI DARBAI

KAD IR KOKIA BŪTŲ DANTŲ PROBLEMA, PAPADENT TURI ATSAKYMĄ!

JŪSŲ NAUJĄ ŠYPSENĄ SKIRIA VIENA ŽINUTĖ ARBA SKAMBUTIS.

SUSISIEKITE SU MUMIS ARBA PASKAMBINKITE MUMS IR SUŽINOKITE DAUGIAU +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.