Nobel Biocare implantai – aukštos kokybės sprendimai odontologijoje

Nobel Biocare yra vienas pasaulinių lyderių dantų implantologijos srityje. Daugiau nei 50 metų veikianti kompanija yra dažniausiai rekomenduojama profesionalų, kuomet reikia rinktis dantų implantus. Nobel Biocare siūlo kelis skirtingų tipų implantus, pradedant nuo standartinių titano implantų ir baigiant keramikiniais, tad tikrai nėra situacijos ar dantų būklės, kuriai nebūtų galima rasti sprendimo.

Tuo labiau, jog kompanija daug investuoja į tyrimus ir technologijų vystymą, tad Nobel Biocare dantų implantai nuolat tobulėja, siūlomi nauji, vis modernesni implantai.

Šio mėnesio pasiūlymas Nobel implantams:

Nobel  IMPLANTAS SU CIRKONIO VAINIKĖLIU

BUVO €1280,
DABAR €1190,

Sriegiant 3 ir daugiau
TIK €1120 už 1 vnt.

PROCEDŪRAS ATLIEKA:

Aukšta gydytojo kvalifikacija

Dirbti su Nobel Biocare implantų sistema gali tik kompetentingi, pakankamai patirties ir žinių dantų implantavimo srityje turintys gydytojai. Todėl teisė naudoti Nobel Biocare implantus suteikiama tik minėtus kriterijus atitinkantiems gydytojams, kurie išklausė specialų paskaitų kursą bei išlaikė teorinį bei praktinį egzaminą.

Kodėl verta rinktis Nobel Biocare implantus?

Nuo ko priklauso implantacijos sėkmė? Yra daugybė faktorių, lemiančių bet kurios chirurginės procedūros sėkmę. Odontologijoje svarbų vaidmenį vaidina pačio paciento sveikatos būklė, dantų ir burnos sveikata, higiena bei žandikaulio tankis. Kitas svarbus elementas – gydytojo protezuotojo patirtis, gebėjimas efektyviai vertinti situaciją ir priimti geriausius sprendimus. O tuo pačiu, dantų implantai parinkti specialisto prisideda prie to, kaip sėkmingai pavyks implantavimo ir protezavimo procedūra, kaip ilgai tarnaus implantai ir ar estetiškai jie atrodys.

Taigi, nors procedūros sėkmė priklauso nuo kelių sudedamųjų dalių, tačiau implantai vaidina tikrai ne paskutinį vaidmenį.  Todėl specialistai, norėdami geriausių rezultatų savo pacientams turi taip pat atsakingai rinktis ir implantų gamintoją, kuriuo tiki ir pasitiki.

Nobel Biocare siūlo platų katalogą dantų implantų, kurie industrijoje laikomi atraminiais arba auksiniais standartais, į kuriuos lygiuojasi kitos įmonės. Platus pasirinkimas leidžia specialistams tinkamai parinkti implantus konkrečioje situacijoje, kas itin palengvina ir pagreitina gijimo procesą. Nobel Biocare leidžia visada tikėtis geriausių dantų implantų, kurie yra pagaminai itin tiksliai ir efektyviai, laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Be siūlomos implantų įvairovės ir aukštos kokybės, ilga novatoriškų tyrimų istorija taip pat leidžia pasitikėti  Nobel Biocare. Įmonė ir toliau investuoja milijonus dolerių į aukšto lygio mokslinius tyrimus, siekdama nuolat kurti naujausius, novatoriškus produktus, kurie pakeis odontologijos pramonės veidą. Įmonė, kuri nestovi vietoje ir tobulėja automatiškai sulaukia pasitikėjimo taškų.

Nobel Biocare implantams suteikiama viso gyvenimo garantija, tad pacientai gali būti ramūs, jog jų implantai tarnaus tikrai ir ilgai ir palengvins kasdieninį gyvenimą.