Viskas ką reikia žinoti apie dantų implantus

Pasiūlymai dantų implantacijai

Ypatingi pasiūlymai tik šį mėnesį!

Šiandien dantų implantai yra populiarus pasirinkimas tarp tų žmonių, kurie nori pakeisti prarastus ar sugedusius dantis.  Gyvenimas be prarastų dantų gali turėti įtakos asmens išvaizdai ir gali paveikti maitinimąsi. Kietesnio maisto kramtymas tampa iššūkiu, todėl pasikeičia žmogaus valgymo įpročiai, o dėl tokio pasikeitimo tai gali turėti šalutinį poveikį žmogaus sveikatai. Kad to išvengti, odontologai siūlo pasinaudoti dantų atkūrimo technologija. Dantų implantai – tai natūralaus danties šaknies pakaitalas. Titaninis varžtelis chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje iškritusio ar pašalinto danties šaknies.

MŪSŲ SIŪLOMOS KAINOS

Pagrindiniai dantų implantų privalumai

Išsaugota išvaizda. Jeigu trūksta dantų, per tam tikrą laiką kaulai pradeda mažėti. Kenksmingas kaulų praradimas gali padėti žandikauliui atsitraukti ir pakeisti veido struktūrą (atsikišęs žandikaulis, netaisyklinga veido forma ir pnš.) . Dantų šaknų įsodinimas gali padėti išvengti žandikaulio būklės pablogėjimo, todėl jūsų veidas išlieka natūralus ir taisyklingas.

Sveiki dantys. Įstatant dantų implantus, nėra pakeičiami ar išlyginami gretimi dantys pagal implantą. Visada yra atsižvelgiama į dantų formą bei jų liniją. Jūsų natūralūs ir sveiki dantys nėra pažeidžiami.

Saugumas. Saugiai pritvirtintos dirbtinės dantų šaknys neslysta ir nejuda. Tai pašalina kai kurias pagrindines protezų problemas, įskaitant blogą tinkamumą, dantenų dirginimą ir skausmą, kuris atsiranda kai yra veikiami nervai. Galutinis rezultatas toks, kad yra jaučiamas komfortas, patikimumas ir laisvė nuo nepatogumų.

Kas sudaro dantų implantą?

Kaip ir prieš tai buvo minėta, pirmiausia į žandikaulį yra įtvirtinamas titaninis varžtelis, jis pakeičia buvusio danties šaknį. Kodėl būtent iš titano gaminamas varžtelis? Jis nesukelia organizmo priešingos, atmetimo reakcijos, todėl jis suauga su žandikauliu. Toliau ant varžtelio tvirtinamas dirbtinis dantis. Jis labai panašus į natūralų dantį, todėl praktiškai niekas neatskirs ar tai tikras dantis, ar implantas.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš implantaciją?

Burnos, veido ir žandikaulių chirurgai pataria pirmiausia apsilankyti pas gydytoją odontologą. Jis nustato, ar jums tikrai yra reikalinga ši dantų atkūrimo technologija, galbūt galimi kiti dantų atstatymo būdai. Jeigu nusprendžiama implantuoti dantis, toliau yra įvertinama kliento būklė, sudaromas individualus gydymo planas. Didelę reikšmę turi kaulo kokybė ir storis. Jeigu šios savybės pilnai atitinka reikalavimus, tada implantas prigis gerai ir ilgam. Taip pat implantų ilgaamžiškumui turi įtakos dantenos, jų storis, bet visa tai įvertina kvalifikuoti specialistai. Gydytojų patirtis labai svarbi implantavimo procedūra. Todėl reikėtų rinktis geriausius atsiliepimus turinčius šios srities specialistus.

Paslaugos Kainos Kontaktai

Dantų implantų priežiūra

Dirbtinius dantis labai svarbu tinkamai prižiūrėti, kad jie ilgai tarnautų. Jeigu jų neprižiūrėsite, apnašos gali pažeisti dantenas ir tada gali prasidėti dantenų uždegimas. Dantenos ima kraujuoti ir tas uždegimas pradeda plisti. Išplitęs gyliau pažeidžia audinį aplink implantą ir išauga tikimybė prarasti titaninį varžtelį. Kaip ir kiekvienas odontologas pasakytų, dantis svarbu kruopščiai išvalyti. Į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį, tai labai svarbu tinkamai ir švariai išvalyti tarpdančius. Taip pat svarbu išvalyti tas vietas, kuriose implantai liečiasi su dantenomis. Gan pavojinga dantis valyti su dantų siūlais, nes galite būti pažeisti dirbtinio danties ir varžtelio jungtį, todėl reikėtų tai daryti labai švelniai.

Daugeliui žmonių tai gali pasirodyti brangus malonumas, tačiau yra klinikų, kurios siūlo gana patrauklias kainas. Pavyzdžiu odontologijos klinika PAPADENT Vilniuje siūlo puikias sąlygas ir kiekvienam įkandamas kainas, nes nebūtinai iš karto atsiskaityti, galima dalimis. Žinoma, ne tik į kainą reikia žiūrėti, bet būtų pravartu ir paskaityti atsiliepimus.

[bb-ratings-big]

GAUKITE INDIVIDUALŲ GYDYMO PLANĄ VISIŠKAI NEMOKAMAI UŽSIREGISTRAVĘ KONSULTACIJAI!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.