Vienmomentė implantacija

Odontologijos klinika Vilniuje PAPADENT

Vienmomentė implantacija

„Vienmomentė implantacija“ tai terminas, itin dažnai naudojamas stomatologijoje, ypač dantų implantologijos srityje. Tai vienas iš pažangiausių gydymo metodų, kurį pasitelkus, vos vieno vizito metu galima atlikti dvi chirurgines procedūras – dantų šalinimą ir implantaciją. Šis dantų implantavimo būdas efektyvus tuo, kad jo metu dantenose neatliekami pjūviai, dantų implantai yra isriegiami tiesiai į prieš tai buvusių dantų vietas, todėl sumažėja chirurginių procedūrų kiekis, išvengiama nemalonių pooperacinių simptomų ir, suprantama, sutaupomas pacientų laikas.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Kokie yra vienmomentės implantacijos privalumai?

Pagrindiniai vienmomentės implantacijos privalumai yra šie:

 • sumažėjęs chirurginių procedūrų kiekis – dantis pašalinimas ir implantas įsriegiamas vieno vizito metu;
 • lengvesnis pooperacinis laikotarpis – patinimas, kraujavimas, skausmas, kurie paprastai pasireiškia po tradicinės implantacijos procedūros, po vienmomentės implantacijos yra linkę iš vis arba labai nežymiai pasireikšti, būtent dėl sumažėjusio chirurginių procedūrų kiekio;
 • sutaupomas laikas, nes po danties rovimo nebereikia laukti 3 – 4 mėnesių, kad būtų įsriegti dantų implantai – viskas atliekama vieno vizito metu;
 • estetinis rezultatas išlieka geresnis – vieno apsilankymo metu pašalinant dantį ir įsriegiant implantą, paprasčiau išsaugoti natūralų dantenų konturą – tai didina bendrą rezultato estetiką.

Kada gali būti taikoma vienmomentė implantacija?

Vienmomentė implantacija dažniausiai taikoma pacientams, turintiems pakankamai kaulo masės ir kokybės. Tai leidžia implantą stabiliai įsriegti į vietą, kas yra būtina jei norime, kad jis galėtų sėkmingai atlikti buvusio danties funkcijas. Ši procedūra taip pat gali būti naudojama situacijose, kai pacientui būtina greitai atkurti vieno ar kelių dantų funkciją, pavyzdžiui, po traumos ar neseniai pašalinus sugedusius dantis.

Įprastai vienmomentė dantų implantacija rekomenduojama pacientams:

 • kurie patyrė traumą arba neteko danties / -ų priekinėje dantų zonoje;
 • kurių priekinės dantų zonos dantys stipriai pažeisti;
 • kuriems pažeistus dantis reikia atkurti kuo skubiau ir kiek įmanoma sutrumpinti gijimo laikotarpį po dantų implantacijos.

Kokiais atvejais vienmomentė implantacija nerekomenduojama?

Nors daugeliu atveju vienmomentė implantacija yra galima, vis tik kai kuriems pacientams ji nerekomenduojama:

 • jeigu pažeisti aplink dantį esantys audiniai;
 • esant žandikaulio audinių uždegimui;
 • kai nepakanka žandikaulio audinių tankio;
 • kai aplinkiniai dantys yra kritinės būklės.

Itin svarbu konsultuotis su atitinkamu specialistu, kad būtų nustatyta pati optimaliausia gydymo strategija, atsižvelgiant į individualius paciento poreikius.

Jei jus domina vienmomentė implantacija ar visi dantys ant 4 implantų (kaina), susisiekite su PAPADENT specialistais ir gaukite atsakymus į kilusius klausimus.

PAPADENT – Jūsų dantų grožiui ir estetikai.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.