Skubus dantų protezavimas

22 vasario 2016

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Netikėtai netekus vieno ar keleto dantų, daugeliui žmonių reikalingas skubus dantų protezavimas (angl. emergency dental prosthetics). Įprastai visos procedūros gali užtrukti apie pusę metų. Tačiau šiuolaikinių technologijų tobulėjimas leidžia patenkinti pacientų poreikius ir pagreitinti procedūras, grąžinančias šypseną bei dantų funkcionalumą.

Svarbiausi kriterijai – dantų, burnos ir sveikatos būklė

Norint skubiai atkurti prarastus dantis, viskas priklauso ne tik nuo gydytojų darbo spartos ar paciento finansinių galimybių. Pats svarbiausias kriterijus – dantų, burnos ir apskritai sveikatos būklė. Jei dantys yra labai smarkiai pažeisti, burnoje progresuoja gydymo reikalaujančios ligos, negali būti atliekamas ypač spartus protezavimas. Jam sutrukdyti gali ir bendra paciento sveikatos būklė: ypač ūmios peršalimo ligos, netikėtai užklupę uždegimai, kraujo krešėjimo problemos, moterims – nėštumas, įvairios alergijos, protezavimui naudojamų medžiagų netoleravimas. Todėl nusprendę ieškoti greito protezavimo paslaugų, pirmiausia turėtumėte būti užtikrinti dėl puikios sveikatos būklės ir savijautos.

Skubiai, bet profesionaliai

Skausmas reikalauja skubių sprendimų

Trumpas protezavimo darbų atlikimo terminas nėra tiesiogiai susijęs su paslaugų kokybe. Esant reikalui atliekamas greitas protezavimas leidžia pacientams džiaugtis tokiais pat puikiais rezultatais, kaip ir po ilgų procedūrų.

Deja, ne visi odontologai yra pasiryžę tokiems iššūkiams tiek laiko, tiek sugebėjimų atžvilgiu. Todėl rinkitės atsakingai, remdamiesi pateikiama informacija, gydytojų kompetencija, pacientų atsiliepimais.

Mūsų odontologijos klinikos gydytojai visada pasiruošę padėti bėdos ištiktam pacientui. Šios srities specialistai prisitaiko prie klientų poreikių ir siekia geriausių rezultatų skubiai, bet profesionaliai.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
gienmomentė implantacija;
giso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI
Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!