Gyventi Svetur, Dantis Gydyti Lietuvoje Sklandžiai Ir Patogiai – Misija Įmanoma

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Emigracija – viena aktualiausių temų mūsų šalyje. Nors nemaža dalis lietuvių pasirenka gyvenimą svetur, tačiau į Lietuvą grįžta dėl kokybiškų medicininių paslaugų. Didžioji dalis išvykusių lietuvių pirmenybę yra linkę teikti toms sveikatos priežiūros paslaugoms, kurios teikiamos mūsų šalyje. Ne išimtis yra ir Neringa – užsienyje gyvenanti bei dirbanti moteris, prireikus dantų atkūrimo paslaugų, nusprendė jomis pasinaudoti Lietuvoje.

Tiesa, priimti tokį sprendimą Neringai nebuvo ypač lengva: moteris dvejojo, ar pavyks suderinti vizitų laiką ir, ar esant būtinybei, pavyks laiku grįžti į gimtąją šalį; ar pakaks laiko viešnagei Lietuvoje; kas nutiks tuo atveju, jei kils netikėtų komplikacijų bei gydymas užsitęs. Šios ir kitos dvejonės privertė užsienyje gyvenančią moterį leistis į informacijos paieškas ir ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus. Nors šis procesas užtruko, atsakymus surasti bei geriausią sprendimą priimti pavyko. Palyginus, dantų gydymo paslaugas Lietuvoje bei šalyje, kurioje šiuo metu Neringa dirba ir gyvena, paaiškėjo tam tikri aspektai, vienareikšmiškai privertę teikti pirmenybę gydymui Lietuvoje.

Aukšta gydytojų kompetencija; puikūs klientų atsiliepimai; patrauklios kainos; išsamiai bei suprantamai pateikta informacija apie paslaugos bei gydymo etapus; galimybė lanksčiai planuoti vizitų laiką tapo priežastimis, dėl kurių priimti galutinį sprendimą nebuvo sunku. Kaip vėliau pripažino Neringa, tokį sprendimą priėmė ir dėl dar vienos priežasties, primindama posakį apie tai, kad namuose ir sienos padeda.

Įvertinus dantų būklę, buvo sudarytas kompleksinio gydymo planas, kurį vykdant keliais etapais, atliktas dantų gydymas; implantacija; protezavimas vainikėliais bei laminatėmis. Kaip tvirtina gydytojas – odontologas  Tomas Stumbrys, laiko prireikė daugiau nei jo būtų pareikalavusi All – on – 4 metodika, tačiau rezultatai pranoko pacientės lūkesčius.

Gydymo metu trūkstami dantys atkurti implantais, o dalinai prarasti – atstatyti vainikėliais bei laminatėmis. Dantys atkurti tiksliai įvertinus buvusiųjų dantų formą, dydį, spalvą, tad atrodo ypač natūraliai, o svarbiausia – grąžina visavertį gyvenimą.

Kaip matyti, atkuriant šypseną, panaudoti įvairūs sprendimai, tačiau nei vieno iš jų įgyvendinimas nesukėlė nepatogumų – vizitų laikas buvo suplanuotas iš anksto, o jų trukmė – neviršijo numatytosios, tad Neringa turėjo galimybę patogiai planuoti keliones. Tačiau moteris džiaugiasi, kad dažnesni nei įprasta vizitai į Lietuvą, jai padovanojo ne tik naują šypseną, bet ir galimybę pabūti gimtinėje.

Neringa pastebi, kad gyvenant svečioje šalyje ir siekiant kuo geresnių rezultatų darbo srityje, o taip pat norint sukurti kuo platesnį socialinį ratą, labai svarbų vaidmenį suvaidina bendravimas, o šypsena gali atverti daug naujų galimybių. Vis dėlto, moters teigimu, tai padaryti nėra lengva, kai nuotaiką temdo pasikartojančios dantų problemos ir prasta jų būklė.

Šiandien – visa tai jau praeityje, o moteris ne tik dėkoja Papadent kolektyvui už atsakomybę, darbą, kruopštumą, profesionalumą, kantrybę ir organizuotumą, kurio prireikė derinant susitikimų laiką, bet ir jau kuria naujus planus, sakydama, kad nauja šypsena taps puikia paskata dar neišpildytoms svajonėms įgyvendinti. Moteris taip pat savo pavyzdžiu paneigė mitą, kuris tvirtina, kad gyvenant bei dirbant svečioje šalyje bus sudėtinga atlikti dantų gydymą Lietuvoje. Neringa sako, kad viską galima įgyvendinti, jei tik labai norisi, o kai tenka bendradarbiauti su tokiais profesionalais, kaip Papadent gydytojų komanda, tai net pačios netikėčiausios situacijos išsprendžiamos greitai ir paprastai.

Ne paslaptis, kad didelę dalį žmonių, kuriems yra reikalingas dantų gydymas, tačiau gyvenančių bei dirbančių svečiose šalyse, nuo galimybės naudotis šiomis paslaugomis Lietuvoje sulaiko mintis apie keliones. Dauguma įsitikinę, kad jos pareikalaus daug laiko bei pinigų, tad ženkliai padidins šypsenos atkūrimui skirtas išlaidas. Vis dėlto, Neringa patikina, kad dantų gydymas Vilniuje yra ekonomiškas sprendimas, kadangi užtikrinamas aukščiausios kokybės rezultatas bei ilgalaikiai rezultatai. Na, o galimybė lanksčiai planuoti vizitų laiką lėmė tai, kad Papadent bei Palmos draugystė tęsiasi iki šiol – moteris reguliariai lankosi tam, kad būtų atlikta dantų patikra bei profesionali burnos higiena.

Registruokitės nemokamai konsultacijai jau dabar!

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.