Cirkonio implantai

CIRKONIO IMPLANTAI-
AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ!

100% BALTAS
100% BEMETALIS
100% BIOSUDERINAMUMAS

Įprastai dantų implantai gaminami iš titano ir yra tamsios spalvos. Priešingai nei titaniniai, cirkonio implantai yra visiškai balti. Cirkonio dioksidas, iš kurio gaminami cirkonio implantai, tarpusavyje suderina geriausias metalo (tvirtumas, atsparumas) ir keramikos (inertiškumas, spalva) savybes. Cirkonis yra ideali medžiaga dantų implantams gaminti, nes šis mineralas yra bioinertiškas, t.y. chemiškai nereaguoja su audiniais, o taip pat, cirkonio neveikia oksidacija. Tad cirkonio dantų implantai yra puiki alternatyva metaliniams (titano) dantų implantams.

IŠSKIRTINIS IMPLANTACIJOS SPRENDIMAS
SIEKIANTIEMS MAKSIMALAUS BIOSUDERINAMUMO IR HARMONIJOS!
NEMOKAMA KONSULTACIJA

CIRKONIO DANTŲ IMPLANTŲ PRIVALUMAI

Nuo 1960-ųjų dantų implantai yra gaminami iš titano ir jo lydinių. Titano implantų patikimumas 10 metų laikotarpyje viršija 90 procentų. Nepaisant to, titaniniai implantai turi savo trūkumų (nors ir retai pasitaikančios alergijos, korozija, šiurkštus paviršius kaupia bakterijas ir kita), todėl buvo ieškoma alternatyvų.

Taip odontologijos praktikoje 2005 metais atsirado cirkonio dantų implantai.

APIE GAMINTOJĄ

BREDENT – tai vokiečių gamintojas, itin didelį dėmesį skiriantis dantų implantacijos inovacijoms. Papadent klinikoje siūlomi 100% cirkonio implantai „WhiteSKY“ pasižymi 100% biosuderinamumu bei yra visiškai balti, tad tiks net ir itin jautrios fiziologijos žmonėms.

KODĖL VERTA RINKTIS CIRKONINIUS IMPLANTUS?

1. Kaip jau buvo minėta anksčiau, cirkonis yra baltas, tad vienareikšmiškai labiau panašus į natūralius dantis savo spalva negu titanas, o tai labai svarbu pacientams, kuriems reikalinga nepriekaištinga estetika.

2. Cirkonis nereaguoja su jokiais biologiniais audiniais, todėl yra išvengiama alerginių reakcijų, dėl kurių kartais įvyksta implanto atmetimas. Taip pat, cirkonis nesioksiduoja, tad yra ilgalaikio naudojimo implantas.

3. Cirkonis yra labai patvari ir spaudimui atspari medžiaga, tad vienatūriai cirkonio dantų implantai atsparūs kramtymo jėgai ir be problemų tarnaus net kiečiausio maisto mėgėjų žandikauliuose.

4. Cirkonis, kaip ir titanas, puikiai suauga su kaulu, bet dantenos aplink cirkonio implantus bus daug sveikesnės nei aplink titaninius. Jei aplink implantą vystosi uždegimas ir tirpsta kaulas, šis procesas aplink cirkonio implantus vyksta daug lėčiau, todėl potencialiai cirkonio implantai yra ilgaamžiškesni.

5. Cirkonis yra keramikinė (mineralinė, ne metalinė) medžiaga. Tai reiškia, jog cirkonio dantų implantų paviršius yra lygus, ne grublėtas, kokie paprastai būna dantys. Dėl tokio lygaus pagrindo, bakterijos sunkiau išsilaiko paviršiuje, todėl higiena aplink cirkonio implantus pastebimai lengvesnė.

6. Retai, tačiau titano implantą galima ne tik pajausti, bet ir paragauti. Taip gali nutikti dėl titaninio dantų implanto oksidacijos. Kaip jau minėta anksčiau, cirkonis nepaveikus oksidacijai – taigi niekada nejausite ir jokio pašalinio skonio.

7. Cirkonio implantų taip stipriai neveikia temperatūra kaip titano, todėl jūsų dantenos ir kaulas labiau apsaugoti nuo šalto ir karšto maisto poveikio, kas ypatingai svarbu gijimo metu. Titano implantai, veikiami kiek stipresnio šalčio, susitraukia, o veikiami karščio – išsiplečia. Ir nors tokie apimčių pokyčiai nėra pastebimi akimis, juos tikrai pajus jūsų žandikaulis ir dantenos. Tuo tarpu, turint cirkonio dantų implantus, pokyčiai esant skirtingai temperatūrai nejaučiami.

8. Cirkonio dantų implantai, priešingai negu titaniniai, yra balti ir maksimaliai estetiški, kas yra didžiulis privalumas implantuojant priekinių dantų srityje. Jie neperšviečia per plonas dantenas ir nesugadina estetinio vaizdo.

Taigi, be jokių abejonių, cirkonio implantai yra ženkliai modernesnis, aukštesnės klasės ir kokybės pasirinkimas renkantis trūkstamų dantų atstatymą.

GAUKITE NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ IR SPECIALŲ PASIŪLYMĄ PASKAMBINĘ Į ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ “PAPADENT” VILNIUJE

Pacientu atsauksmes

Dalia Gaivelytė

Tomai! Ačiū jums ir kolektyvui už puikiai atliktą darbą. Nuostabu!! Aš ir vėl galiu šypsotis. Vos per vieną dieną mano dantys buvo pakeisti implantais ir suprotezuoti. Ačiū dar kartą už įkvėptą pasitikėjimą savimi!

test-quates

Franc Subač

Klinika dirba gerai. Visada perspėja dėl atvykimo. Gydytojas dirba išties profesionaliai ir viską paaiškina suprantamais terminais. Darbų kokybė labai gera, aptarnavimas puikus. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į šią kliniką.

test-quates