Šypsena – dėl savęs ar dėl kitų?

Iki pilnos laimės trūksta tik dantų?

Papadent išspręs šią problemą!
Aldona - Visi dantys ant keturių implantų sėkmės istorija

Virėja Aldona ilgai save apgaudinėjo kartodama, „kam ta holivudinė šypsena, jei ją mažas kas mato?“. Prastėjant dantų būklei moteris pradėjo pastebėti vis dažniau pasikartojančius virškinimo sutrikimus, dantenų uždegimus. Kartą pasiskundė Amerikoje gyvenančiai dukrai ir ši mamą subarė, kad taip ilgai delsė. Be to, nelaukė kol mama imsis veiksmų, bet pasikalbėjo su Vilniuje gyvenančiais draugais ir paprašė rekomendacijų.

Neprabėgus net dviem savaitėm po pokalbio su dukra, Aldona atvyko į PAPADENT odontologijos kliniką pirminei apžiūrai. Jos metu nuspręsta:

  • šalinti likusius viršutinio ir apatinio žandikaulių dantis;
  • pritaikyti „All-on-4“ metodiką.

Planinės operacijos metu, nejautroje pašalinus dantis, viršutiniame ir apatiniame žandikaulyje įsriegta po 4 implantus ir pritaikytas laikinas protezas.

Po kurio laiko, vėl dukros paraginta, Aldona nusprendė rinktis nuolatinį viso žandikaulio protezą cirkonio dantų pagrindu. Pacientė džiaugėsi jų forma, patogumu, spalva ir estetika. Be to, pajuokavo, kad dabar bus ne gėda vykti pas dukrą į Ameriką.

Primename, kad šypsena ir sveiki dantys, skirti pirmiausia jums, o ne kitiems. Tad nebelaukite ir susisiekite. PAPADENT odontologijos specialistai pasiruošę padėti.

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.