Kaip sustabdyti žandikaulio kaulo tirpimą?

Odontologijos klinika Vilniuje PAPADENT

Kaip sustabdyti kaulo tirpimą

Kaip sustabdyti žandikaulio kaulo tirpimą?

Žandikaulio kaulo tirpimas gali kilti dėl įvairių priežasčių, tarp jų įskaitant nervų pažeidimus, kraujotakos sutrikimus ar nekokybiškus dantų protezus. Skirtingoms diagnozėms taikomas skirtingas gydymas, tad svarbu suprasti priežastį, kodėl būtent kaulas tirpsta, ir konsultuotis su gydytoju dėl tinkamiausio sprendimo. Tačiau yra keletas bendrų būdų, kaip jūs patys galite sau padėti sumažinti kaulo tirpimą:

  • poilsis – užtikrinkite pakankamą poilsį ir miegą, – per didelis fizinis krūvis gali padidinti kaulo tirpimą;
  • pilnavertė mityba – rūpinkitės, kad jūsų mityba būtų subalansuota ir įvairi, kalcis, magnis ir vitaminas D yra vieni svarbiausių komponentų, lemiančių stiprius ir sveikus kaulus, bei sąnarius;
  • sveika gyvensena – rekomenduojama vengti rūkymo, alkoholio vartojimo, kiek įmanoma vengti nereikalingo streso;
  • fizinė veikla – reguliari fizinė veikla palaikys kaulų ir sąnarių sveikatą, jų tonusą;
  • skausmo mažinimas – jei kaulo tirpimas sukelia skausmą, galite naudoti skausmą malšinančius vaistus, tokius kaip paracetamolis ar ibuprofenas. Visgi visada svarbu pasikonsultuoti su gydytoju dėl tinkamo vaisto pasirinkimo – besaikis vaistų vartojimas gali smarkiai pakenkti sveikatai;
  • fizinės terapijos pratimai – jei kaulo tirpimas susijęs su raumenų silpnumu ar disfunkcija, kinezoterapeuto rekomenduojami pratimai gali padėti sustiprinti raumenis ir pagerinti sąnarių judrumą;
  • gydytojo konsultacija – jei kaulo tirpimas yra intensyvus arba ilgalaikis, kuo greičiau kreipkitės į gydytoją apžiūrai ir tyrimams, taip bus nustatyta tiksli priežastis bei gydymo planas.

Šie patarimai gali padėti suvaldyti simptomus, tačiau norint pasiekti ilgalaikius rezultatus, privalu kreiptis dėl profesionalios medicininės pagalbos diagnozei ir gydymui. O jeigu jus domina dantų implantų kainos, kaulo priauginimas žandikaulio srityje, nelaukdami palankių orų kreipkitės į klinikos PAPADENT specialistus.

PAPADENT – aukštos kokybės dantų implantai jūsų sveikai šypsenai.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.