Ką vartoti po kompiuterinės tomografijos odontologijos klinikoje?

Odontologijos klinika PAPADENT

Pasiūlymai šį mėnesį
Ką vartoti po kompiuterinės tomografijos odontologijos klinikoje

Ką vartoti po kompiuterinės tomografijos odontologijos klinikoje?

Kompiuterinė tomografija (KT) yra medicinos tyrimo metodas, kuriam atlikti naudojamas specialus rentgeno spindulių prietaisas, vadinamas tomografu. Pasitelkus šią kompiuterinę technologiją, galima sukurti detalų žmogaus kūno vidinių struktūrų vaizdą. Šis būdas leidžia gydytojams gauti trimačius vaizdus, kurie padeda diagnozuoti įvairias ligas, nustatyti jų priežastis ir planuoti gydymą.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Kompiuterinė tomografija plačiai naudojama įvairiose medicinos srityse, įskaitant radiologiją, onkologiją, traumatologiją, neurologiją ir odontologiją. Odontologijoje kompiuterinė tomografija dažnai naudojama norint gauti tikslius dantų, žandikaulių ir veido struktūrų vaizdus, ypač planuojant sudėtingesnes chirurgines ar implantologines procedūras.

Pacientams po kompiuterinės tomografijos gali būti rekomenduojama laikytis tam tikrų nurodymų, pvz., gali būti skirta tam tikra dieta ar kitos gydytojo rekomendacijos. Jos gali skirtis priklausomai nuo atliktų tyrimų pobūdžio ir paciento sveikatos būklės. Svarbu pasikonsultuoti su gydytoju dėl bet kokių po tyrimo rekomenduojamų veiksmų.

Svarbu laikytis gydytojo nurodymų

Po kompiuterinės tomografijos PAPADENT odontologijos klinikoje, kaip ir po bet kurios medicininės procedūros, svarbu laikytis gydytojo nurodymų. Paprastai po kompiuterinės tomografijos odontologijos klinikoje asmuo gali grįžti į savo įprastą veiklą be jokių apribojimų. Tačiau yra keletas bendrų rekomendacijų, kurias gali paskirti gydytojas:

  • gerti pakankamai skysčių, kad organizmas galėtų efektyviai išvalyti kontrastinį skystį, jei jis buvo naudojamas tomografijos metu;
  • vartoti oksidacinius procesus ir laisvųjų radikalų susidarymą mažinančius produktus, kuriuose gausu vitaminų A, C, E, seleno, tinka ir augaliniai preparatai – pvz., žalioji arbata ir kt.

Jei kompiuterinės tomografijos metu jums buvo skiriamos kontrastinės medžiagos, svarbu sekti savo gydytojo nurodymus dėl bet kokių po procedūros atsiradusių simptomų ar reakcijų. Jei buvo naudojama bendra nejautra arba vietinė anestezija, galite laikinai jausti nedidelį šalčio arba tirpimo jausmą. Atkreipkite dėmesį į bet kokius gydytojo nurodymus dėl vaistų vartojimo, jei tokių nurodymų buvo.

Jei po tomografijos jaučiate diskomfortą arba pastebite kokių nors pokyčių, nedelsdami susisiekite su savo gydytoju. Pamiršus kažką labai svarbaus, ką reikėjo padaryti po procedūros, visada geriausia kreiptis į savo gydytoją arba PAPADENT klinikos personalą ir paprašyti patarimo.

Į PAPADENT personalą galite kreiptis ir tuo atveju, jei jus domina dantų kompiuterinė tomografija (kaina), specialistai suteiks išsamius atsakymus į jums svarbius klausimus.

Taip pat klinikos interneto svetainėje surašyta viskas apie dantų implantus, o jei kažkokios jums aktualios informacijos trūksta, visada galite pasiteirauti specialistų.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.