Intraoralinis skeneris

Odontologijos klinika PAPADENT

Pasiūlymai šį mėnesį
Intraoralinis skeneris

Intraoralinis skeneris yra medicininės įrangos prietaisas, naudojamas stomatologijoje dantų įspaudų arba dantų formų skenavimui. Šis prietaisas leidžia stomatologui gauti trimačius (3D) paciento dantų, dantenų ir kitų burnos struktūrų vaizdus, be poreikio naudoti tradicinius gipsinius įspaudus.

MŪSŲ SIŪLOMOS KAINOS

Intraoraliniai skeneriai dažniausiai yra maži, rankoje laikomi įrenginiai, kurie turi integruotą kamerą arba sensorių sistemą, gebančią užfiksuoti detalų vaizdą iš kiekvieno paciento burnos kampo. Šie prietaisai gali būti bekontaktės arba tiesiogiai liečiamos formos, dažnai turi įvairių dydžių ir formų antgalius, kad būtų galima lengviau prisitaikyti prie skirtingų burnos anatominių sričių.

Intraoraliniai skeneriai naudoja specializuotas programines įrangas, kurios padeda gauti itin tikslius trimačius vaizdus ir leidžia stomatologams kurti įvairias protezavimui skirtas konstrukcijas, tokias kaip dantų karūnėlės, tiltai ar protezai, itin preciziškai tiksliai ir efektyviai.

Naudojant intraoralinį skenerį, galima išvengti tradicinių gipsinių įspaudų procedūrų, kurios gali būti nepatogios pacientams ir sukelti diskomfortą. Be to, šie skeneriai gali pagerinti darbo greitį ir efektyvumą, nes trimačiai skenavimo duomenys gali būti nedelsiant perduodami į kompiuterinę sistemą ir naudojami tolimesniam dantų atkūrimo konstrukcijų dizainui ir gamybai. Ši metodika leidžia sumažinti klaidų riziką ir pagerinti bendrą gydymo rezultatą.

Intraoralinis skeneris bei dantų kompiuterinė tomografija naudojami PAPADENT klinikoje, kurioje dirba patyrę odontologijos specialistai. Susisiekite arba atvykite į PAPADENT ir gaukite aukštos kokybės paslaugas.

PAPADENT – jūsų dantų būklė priklauso vos nuo vieno jūsų sprendimo.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

 

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.