Gijimo galvutės užsukimas ant implanto

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Gijimo galvutės įsukimas

Gijimo galvutės užsukimas ant implanto yra praktika, naudojama odontologų po dantų implantų įsriegimo. Ši procedūra yra susijusi su dantenų priežiūra ir estetika, siekiant dailaus ir tikslaus dantenos suformavimo virš implanto. Turint tinkamai suformuotus mikštuosius audinius, lengviau yra sukurti tvirtą ir estetišką protezą ant implantų.

DANTŲ IMPLANTACIJA

Dantų implantavimas – tai procedūra, kuriai reikalingi keli skirtingi apsilankymai odontologijos klinikoje. Pats galutinis rezultatas, atsižvelgiant į unikalią kiekvieno paciento situaciją, pasiekiamas per kelis mėnesius. Gijimo galvutės užsukimo etapas dažniausiai vyksta po kelių savaičių arba mėnesių po dantų implantų įsriegimo, priklausant nuo implantavimo atvejo sudėtingumo.

Po implantacijos, prieš uždedant galutinį dantų protezą ar karūnėlę, būtina palaukti, kol implantai pilnai susilies su kaulu ir įsitvirtins. Šis laikotarpis vadinamas gijimo laikotarpiu.

Gijimo galvutės užsukimas vyksta atveriant po dantena pasislėpusius implantus, išimant dengiamuosius implantų varžtelius ir užsukant specialias galvutes, kurios leidžia dantenai gražiai apaugti ir susiformuoti. Ši procedūra svarbi siekiant užtikrinti maksimaliai estetišką vaizdą ir tamprų kontaktą tarp protezo ir implanto. Tokia metodika padeda sumažinti periimplantito riziką, esant tiksliai aplink protezą išformuotoms dantenoms, mažesnė tikimybė apnašoms ir maisto likučiams kauptis ant implanto paviršiaus.

Kaip ir prieš atliekant bet kurią kitą odontologinę procedūrą, svarbu pasikonsultuoti su savo gydytoju ir gauti tinkamas rekomendacijas. O jei jus domina dantų implantacijos kainos, kviečiame susisiekti su PAPADENT klinikos specialistais ir užsiregistruoti konsultacijai. Juolab, kad konsultacijos teikiamos nemokamai, Jums patogiu metu nuotoliu, tad nereikia vykti į kliniką, norint pasitarti su gydytoju odontologu.

PAPADENT – mes rūpinamės jūsų dantimis taip, kaip savais.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

 

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.