Emigrantus į Lietuvą vilioja kokybiškos odontologų paslaugos

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per 2016 metus iš Lietuvos išvyko daugiau kaip 50  tūkstančių gyventojų. Viešojoje erdvėje dažnai keliamas klausimas kas galėtų pritraukti emigrantus sugrįžti į Tėvynę ir kas turėtų pasikeisti Lietuvos gyvenime, kad nesinorėtų iš jos išvykti. Tiesa, mažiausiai viena priežastis, viliojanti emigrantus jau dabar, yra aiški – Lietuvoje gerai išvystyta sveikatos apsaugos sistema. Ne retas emigrantas iš Norvegijos ar Jungtinės Karalystės atvirauja, jog savoje šalyje medikų, o ypač odontologų kompetencija gerokai aukštesnė. Tuo tarpu odontologai informuoja emigrantus – net sudėtingas dantų implantacijas odontologo kabinete jau galima atlikti vieno vizito metu. Tam įgyvendinti padeda vienmomentė dantų implantacija.

Būtent medikai ir pajunta vasaros ir didžiųjų metų švenčių emigrantų bangas, kai tautiečiai atostogauti grįžta į gimtuosius namus. Labiausiai šias tendencijas junta gydytojai – odontologai, kurių kabinetai laikas nuo laiko pasipildo iš emigracijos grįžusiais pacientais. Artėjantis vasaros laikotarpis – ne išimtis. Kol lietuviai atostogaus, odontologai priiminės į Lietuvą grįžusius emigrantus iš svečių šalių.

Vasarą kas penktas – emigrantas

Odontologijos klinikos „Papadent“ vadovas, gydytojas-odontologas Tomas Stumbrys atskleidžia, jog karščiausias metas, kai odontologams tenka aptarnauti itin daug emigrantų – žiemos šventės bei vasaros atostogos. „Tipiškai du kartus per metus juntame klientų, grįžusių iš užsienio, pagausėjimą. Tai, žinoma, metų pabaiga, kuomet pasipila skambučiai su registracijomis ir vasaros metas, kai užsienyje dirbantys lietuviai, grįžta atostogauti ir tuo pačiu nori susitvarkyti sveikatos problemas“, – teigia T.Stumbrys.

Pasak odontologo, emigrantai į specialistus kreipiasi dažniausiai dėl dviejų priežasčių: pigesnių gydymo įkainių ir, kaip sako patys klientai, geresnės specialistų kvalifikacijos. Gydytojas neslepia, jog pasitaiko atvejų, kai iš netolimo užsienio atvykusiam pacientui tenka teikti pagalbą dėl to, kad svečioje šalyje jam dantis gydęs specialistas savo darbą atliko nekokybiškai.

Dažniausia paslauga – dantų implantavimas

„Taip jau yra, kad vizito pas odontologą dažnas vengia tol, kol nepradeda kankinti sunkiai ištveriami skausmai. Tiesa, emigrantų atvejis kiek kitoks, jie vengia gydytis toje šalyje, kurioje dirba, yra priversti laukti, kada atvyks į Lietuvą ir tik tuomet atvykti pas odontologą. Todėl dažnu atveju atvykus tokiam pacientui, tenka taikyti sudėtingus gydymo procesus. Kai kurie pacientai jau planuodami kelionę paskambina į kliniką ir užsiregistruoja keliems vizitams iš karto, kad savo atostogų metu galėtų būti atliktas visas gydymas. Tai mūsų klinikoje galima padaryti ir nuotoliniu būdu, o gydymui pakanka vieno vizito. Pacientui tereikia atsiųsti savo dantų nuotrauką mums el.paštu, per programą „Skype“ ar tiesiog įkelti į mūsų svetainėje esančią nemokamos konsultacijos formą https://www.dantugydytojas.lt/nemokama-konsultacija/ ir aprašyti juntamą dantų būklę. Tad dantų gydymas tokiu būdu suplanuojamas iš anksto, gydytojas – odontologas jau būna pasiruošęs ir pacientui gali užtekti tik vieno ar kelių vizitų“, – pasakoja T.Stumbrys.

Specialistas patikina, jog grįžus atostogoms į Lietuvą, nereikės pusės jų praleisti odontologijos klinikoje, nes dabar paprastai ir patogiai poilsį galima suderinti su vizitais pas odontologą. T.Stumbrys nudžiugina, jog net ir sudėtingai dantų implantacijai gali užtekti vos vieno vizito pas specialistą:  „Mūsų odontologijos klinikoje dantų implantavimas atliekamas naudojant Protezo ant 4 implantų metodiką. Tai unikali metodika, kai pašalinus visus nekokybiškus dantis, įsriegiami vos 4 implantai į vieną žandikaulį ir naujas fiksuotas, gražus dantų protezas pagaminamas per 24 valandas. Jei lyginsime kainas Lietuvoje ir užsienyje, ši procedūra tėvynėje kainuoja kelis kartus mažiau . Jei  žmogui trūksta tik vieno danties, taikome vienmomentę implantaciją. Jos metu pašalinamas dantis ir vietoje jo įsriegiamas implantas. Pacientas gali džiaugtis sveika ir gražia šypseną dar tą pačią dieną, nes iškart uždedamas ir laikinas dantų vainikėlis.“

 

Ką reikėtų sužinoti konsultacijos pas gydytoją – odontologą metu?

1.     Kaip atrodo sudarytas gydymo planas?

2.     Kiek kainuos dantų implantacija, kitos procedūros? (susipažinkite su cirkonio dantų kainomis)

3.     Kiek ir kokios trukmės vizitų reikės jam įgyvendinti?

4.     Kaip pasiruošti procedūrai prieš atvykstant pas gydytoją – odontologą?

5.     Kokios garantijos suteikiamos dantų implantams ir vainikėliams?

6.     Apie kokias lėtines ar infekcines Jūsų ligas reikėtų žinoti odontologui?

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.