Burnos chirurgas Vilniuje – aukštos kokybės dantų chirurgijos paslaugos

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Burrnos chirurgas Vilniuje

Burnos chirurgas – tai gydytojas specialistas, galintis diagnozuoti, gydyti ir atlikti įvairias operacijas burnos ir žandikaulių srityje. Tokio daktaro paslaugų spektras gerokai platesnis nei paprasto odontologo, nes jo darbo sritis apima ne tik su dantimis susijusias problemas, bet ir kitas burnos, gleivinės ir žandikaulių ligas ar sutrikimus.

MŪSŲ SIŪLOMOS KAINOS

Šie gydytojai atsižvelgia tiek į estetinius, užtikrindami puikią išvaidzą ir gerą sveikatą burnos ir veido žandikaulio srityje.(blogai) Pagrindinės paslaugos, kurias teikia burnos chirurgas Vilniuje PAPADENT klinikoje yra:

  • Paslankaus danties šalinimas – procedūra, kurios metu išraunamas paslankus, savo funkciją prastai atliekantis dantis, kuriam nebetinka protezavimo procedūros;
  • Nesudėtingas nuolatinio danties šalinimas – procedūra, kurios metu pašalinamas dėl kokių nors priežasčių pažeistas nuolatinis dantis (pvz: periodontitas, skilusios danties šaknys ar nesėkmingai gydytas danties kanalas);
  • Operacinis retinuoto protinio danties šalinimas – procedūra, kurios metu išraunamas pasislėpęs po dantena ar į kaulą įaugęs dantis; tai taikoma būtent protiniams dantims, ypač kai jie negali pilnai išdygti arba remiasi į šalia esančius ir jiems taip kenkia;
  • Incizija (pjūvis), dreno įvedimas – šalia danties šaknų susidariusio pūlinio atvėrimas, jo drenažas;
  • Alveolito gydymas – kaulo uždegimo pašalinimas, kurį gali sukelti po danties rovimo prasidėjusi infekcija.
  • Dantų implantacija

Protinio danties rovimo (šalinimo) kainos PAPADENT odontologijos klinikoje Vilniuje yra tikrai lengvai prieinamos ir atitinkančios paslaugų kokybę.

Dantų šalinimas (rovimas) Vilniuje PAPADENT klinikoje yra atliekamas patyrusių specialistų, išmančių savo darbą bei galinčių pasirūpinti savo pacientų poreikiais.

PAPADENT – pagrindinis mūsų siekis, – jūsų sveiki ir išpuoselėti dantys.

 

NEMOKAMA KONSULTACIJA

 

 

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.