Burnos chirurgas Vilniuje – aukštos kokybės dantų chirurgijos paslaugos

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Burrnos chirurgas Vilniuje

Burnos chirurgas – tai gydytojas, kurio specializacija diagnozuoti, gydyti ir atlikti įvairias operacijas burnos ir veido srityje. Burnos chirurgo paslaugų spektras gerokai platesnis nei paprasto odontologo, nes jo darbo sritis apima ne tik dantų problemas, bet ir kitas burnos, veido ir žandikaulių ligas ar sutrikimus.

MŪSŲ SIŪLOMOS KAINOS

Šie gydytojai dirba tiek su estetiniais, tiek su funkcionaliais pacientų poreikiais, teikdami gydymą ir atlikdami operacijas, užtikrinančias pacientų burnos ir veido sveikatą bei išvaizdą. Pagrindinės veiklos, kurias atlieka burnos chirurgas Vilniuje PAPADENT klinikoje yra:

  • paslankaus danties šalinimas – procedūra, kurios metu ištraukiamas pasislėpęs ar į kaulą įaugęs dantis; dažniausiai taikoma šalinant protinius dantis, ypač tada, kai dantis negali pilnai išsiveržti arba yra spaudžiamas šalia esančių dantų;
  • nesudėtingas nuolatinio danties šalinimas – procedūra, kurios metu pašalinamas dėl kokių nors priežasčių pažeistas nuolatinis dantis;
  • protinio danties šalinimas – gana paplitusi procedūra, kurios metu chirurginiu būdu pašalinamas protinis dantis;
  • operacinis retinuoto protinio danties šalinimas – chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamas neišdygęs arba iš dalies išdygęs protinis dantis, kuris įaugęs į kaulą arba įstrigęs po dantenomis;
  • incizija (pjūvis), dreno įvedimas – pūlinio atvėrimas, kurio lokalizacija yra greta danties šaknų;
  • alveolito gydymas – uždegimo, kurį gali sukelti po danties rovimo prasidėjusios infekcijos pašalinimas.

Protinio danties rovimo (šalinimo) kainos PAPADENT odontologijos klinikoje Vilniuje yra tikrai adekvačios ir atitinkančios paslaugų kokybę.

Dantų šalinimas (rovimas) Vilniuje PAPADENT klinikoje atliekamas patyrusių specialistų, kurie išmano savo darbą ir gali pasirūpinti pacientų poreikiais.

PAPADENT – pagrindinis mūsų siekis, jūsų sveiki ir išpuoselėti dantys.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

 

 

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.