Vienas iš žavingiausių žmogaus išvaizdos bruožų – graži šypsena.

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Gyvename išties puikiu metu: technologijos stebina ypatingu progresu, žmonių gyvenimo kokybė nuolat auga. Tai leidžia visiems kur kas geriau pasirūpinti ne tik savo sveikata, bet ir grožiu. Vienas iš žavingiausių žmogaus išvaizdos bruožų – sveika, balta ir graži šypsena. Kaip tokią turėti, jei dantys pakitę, deformavęsi, praradę baltumą ir dailią išvaizdą arba dar blogiau – dėl traumų ar ligų, kai kurių iš jų išvis nėra? https://www.youtube.com/watch?v=l8VfyliCt-Y

Visas problemas išspręsti gali šiuolaikiškas ir efektyvus dantų protezavimas (lot. Dental Prosthetics).

Šis malonumas, o dažnai ir būtinybė – ne pigi, tačiau dėl lanksčių procedūrų apmokėjimo sąlygų bei valstybės skiriamų kompensacijų prieinama daugeliui. Pažvelkime iš arčiau į Lietuvos sostinėje atliekamų dantų atkūrimo paslaugų kainas.

Jūsų pasirinkimui Vilniaus odontologų siūlomos kainos

Vilniuje susitelkę daugiausia odontologijos paslaugas teikiančių įstaigų, gydytojų odontologų, protezavimo specialistų.

Aukštas miesto pragyvenimo lygis natūraliai diktuoja ir aukštesnes nei mažuose miestuose kainas. Tačiau ir tarp Vilniuje atliekamų paslaugų matomi kainų skirtumai skirtumai. Palyginkime trijų populiarių Vilniaus odontologijos klinikų, dėl konfidencialumo jų neįvardijant, siūlomas kainas.

Pirmoje iš jų metalo keramikos vainikėlis kainuoja nuo 210€, bemetalės keramikos – nuo 400€, lanko atraminius protezus galima įsigyti nuo 550 €, dantų plokštelę – nuo 250€.

Antroje metalo keramikos vainikėliais dantys puošiami pigiau – už 200€ ; cirkonio keramika čia siūloma nuo 370€; lanko atraminių protezų kaina 560€. Šioje įstaigoje klasikinė dantų plokštelė atsieis 300€, lanksti – 600€.

Trečioje klinikoje matome nedaug besisikiriančias kainas: danties atnaujinimas metalo keramika kainuoja 210€, bemetalės keramikos vainikėliu – 400€, lanko atraminis protezas gaminamas nuo 550€, plastmasinė dantų plokštelė už 27€.

Skirtingose įstaigos atliekamų procedūrų kainos dažniausiai skiriasi 100-200€. Dėl to, renkantis kam patikėti savo dantų atkūrimą, geriausia rinktis vadovaujantis gydytojų patirtimi, kompetencija ir, žinoma, buvusių pacientų atsiliepimais.

Patrauklios Papadent kainos

Ką aptartų odontologijos klinikų kontekste gali pasiūlyti Papadent? Visų pirma – nepriekaištingą kokybę, kuria jau įsitikino daug pacientų, noriai paliekančių savo atsiliepimus ir padėkas mūsų interneto svetainėje. Taip pat puikų aptarnavimą, jaukią ir draugišką aplinką, kurią kuria kompetentingi ir maksimalių rezultatų visada siekiantys gydytojai. Ir, žinoma, patrauklias kainas – įsitikinkite patys.

,,Dantų gydytojo“ klinikoje siūlomas protezavimas:

  • metalo keramikos vainikėliais (angl. metal-ceramic crown) – nuo 185€;
  • bemetalės keramikos vainikėliais (angl. metal-free ceramic crown) – tik nuo 285€;
  • lanko atraminiais protezais (angl. arch supported prosthesis) – 1 172€;
  • klasikinėmis dantų plokštelėmis (angl. dentures http://dictionary.reference.com/browse/dentures) – nuo 172€,
  • lanksčiomis ir ypač komfortiškomis VALAPLAST plokštelėmis – 1 86€.

Akivaizdu, kad Vilniaus mieste esame mažiausių kainų lyderiai, tačiau mūsų tikslas – ne skaitinė kainos išraiška, o ilgalaikė procedūros vertė. Norėdami suteikti galimybę šypsotis kuo daugiau žmonių, visais įmanomais saugiais būdais mažiname dantų protezavimo kaštus ir dėl to siūlome visiems prieinamas kainas.

Patogus atsiskaitymas už paslaugas

,,Dantų gydytojo“ odontologijos klinikoje atsižvelgiama į pacientų poreikius ir galimybes, todėl siūlomas ne vienas atsiskaitymo už paslaugas būdas. Po procedūros galima iš karto mokėti visą sumą grynais pinigais, pasirinkti apmokėjimą internetu arba pasinaudoti galimybe atsiskaityti išsimokėtinai. Tokiu atveju, pacientui sudaromas individualus mokėjimų planas nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Taigi, mūsų klinikoje visada galima drąsiai kalbėtis apie savo finansines galimybes ir kartu priimti abipusiai naudingus sprendimus.

Protezavimas – procedūra ilgalaikiams rezultatams

Įprastai dantų protezavimas nuo pirmos iki paskutinės procedūros užtrunka apie pusę metų. Ši paslauga reikalauja chirurginio įsikišimo, atliekamos priauginimo prie kaulo arba pačio kaulo atauginimo procedūros, todėl greitesnis procesas nerekomenduojamas. Išskirtiniais atvejais, esant tinkamoms sąlygoms odontologai atlieka ir greitesnes protezavimo procedūras (dažniausiai su kur kas didesniu antkainiu), tačiau tai įmanoma tikrai ne kiekvienu atveju. Kompetentingas specialistas tokį sprendimą gali priimti tik atlikęs daug svarbių tyrimų ir įsitikinęs sveikatos būklės stabilumu.

Baigus visas protezavimo procedūras, negalima ilgam užverti odontologo kabineto durų. Procedūras atlikęs specialistas pakvies pacientą maždaug kas pusę metų lankytis pakartotiniuose vizituose, kuriuose būtų apžiūrimos, patikrinamos, sutvirtinamos protezų konstrukcijos. Taip pat gydytojas pateiks ir rūpinimosi protezuotais dantimis namuose rekomendacijas.

Kiek laiko galima džiaugtis atkurtais dantimis? Kruopščiai, nuosekliai atliktos procedūros ir tinkama priežiūra po protezavimo gali dantis išsaugoti netgi visą gyvenimą.
Susisiekite su mumis ir džiaukitės kokybiška šypsena!

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.