Titaniniai dantų implantai: puikus pasirinkimas

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Šiuo metu egzistuoja didžiulė skirtingų rūšių, savybių ir gamintojų implantų pasiūla. Tačiau populiarumo viršūnėje – sraigtiniai titaniniai implantai (angl. titanium screw tooth implant). Tai ypač lengvai prie organizmo prisitaikantys, tvirti ir ilgaamžiai implantai, gaminami iš daugelyje gamybos ir technologijų sričių naudojamo titano.

Titaniniai implantai

Titanas – tvirtas ir atsparus metalas

Kad suprastume titano vertę ir savybes, verta prisiminti mokykloje girdėtą chemijos kursą. Titano cheminis simbolis Ti, o atominis numeris 22. Jis yra devintas pagal paplitimą cheminis elementas Žemėje ir sudaro 0,6 % Žemės plutos masės.

Pagrindinės jo ypatybės:

  • Lengvumas ir tvirtumas. Titanas yra toks pats tvirtas kaip plienas, tačiau net 45 % už jį lengvesnis. Už aliuminį 60 % sunkesnis, tačiau ir dvigubai tvirtesnis;
  • Atsparumas korozijai. Dėl jo titano produktai labai ilgai išlieka nepakitę;
  • Blizgumas, baltai, sidabriškai metalinė spalva;
  • Neelastingas, tačiau labai klampus metalas.

Šios savybės daro titaną labai atsparų ir patvarų, palyginus su kitomis metalų rūšimis. Todėl titanas jau seniai plačiai naudojamas chemijos pramonėje, juodojoje ir spalvotojoje metalurgijoje, netgi lėktuvų konstravime. O jau kurį laiką puikiomis jo savybėmis džiaugiasi ir visas odontologijos pasaulis, pradėjęs efektyviai naudoti titaninius dantų implantus.

Biologiškai deranti medžiaga

Vienas svarbiausių metalo naudojimo medicinoje trūkumų – sudėtingas biosuderinamumas su organizmu. Tačiau titanas – išimtis. Šio metalo gausu kiekvieno žmogaus organizme, jis gyvybiškai svarbus, todėl pažįstamas organizmo ir puikiai toleruojamas.

Titanas žmogaus organizme yra bioinertiškas, todėl nesukelia jokių alerginių reakcijų. Taip pat pasižymi puikiomis osteointegracinėmis (osteointegracija – tai procesas, kurio metu kaulas sukimba ir suauga su titaniniu implanto paviršiumi) savybėmis.

Gaminant titaninius implantus stengiamasi dar labiau sustiprinti minėtą titano savybę. Todėl implantų paviršiai veikiami cheminėmis priemonėmis, purškiami abrazyvinėmis dalelėmis, apdorojami lazeriu, sukuriant plika akimi nematomus mikroskopinius reljefus. Visa tai padidina implanto paviršiaus plotą ir pageriną jo prigijimą kaule.

Titano implantai ilgam

Titanas jau seniai pripažįstamas ir aktyviai naudojamas odontologijoje, todėl jo patikimumas įrodytas ir moksliniais tyrimais, ir konkrečiais pavyzdžiais, kurių per ilgus metus susikaupė daugybė.

Odontologai užtikrina, kad pasirinkus titaninius dantų implantus, galima džiaugtis nesudėtinga ir komfortabilia implantavimo procedūra, lengvu pooperaciniu laikotarpiu ir tvirtais, stabiliais, ilgaamžiais dantimis.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.