Tik 24 Valandos, Bet Šypsena Pasikeitė Neatpažįstamai

22 liepos 2019

Pacientė Vanda pirmiausia norėjo atkurti apatinių dantų lanką, tad pasirinko implantaciją pagal “All-on-4” metodiką. Gydytojas Tomas Stumbrys pašalino likusius netinkamus protezavimui dantis, įsriegė 4 implantus ir dantų technikas laboratorijoje pagamino naują, fiksuotą dantų protezą vos per 24 valandas. Praėjus daugiau nei 1 metams, tokia pačia metodika buvo atkurtas ir viršutinis pacientės žandikaulis. Nors pacientė ir neturėjo pakankamai lėšų viršutinio žandikaulio implantacijai, tačiau ji pasinaudojo galimybe gydytis išsimokėtinai.

Vanda Šimkūnienė, praėjus kiek daugiau nei 1 mėnesiui po antrosios implantacijos, dalinasi savo padėka: “Ačiū visam puikiam kolektyvui, turinčiam pašaukimą savo profesijai bei spinduliuojantys šilumą ir ramybę. Ypač dėkinga Tomui Stumbriui už sudėtingą visos burnos implantaciją. Aš vėl galiu šypsotis ir dalinti šypseną aplinkiniams, kurios, ypač Lietuvoje, labai stinga. Labai noriu palinkėti Jums ir visam Jūsų kolektyvui kuo didžiausios sėkmės. Sveikatos Jums ir stiprybės!

Odontologijos klinikos “Papadent” gydytojai ne tik suteikė gražią estetinę išvaizdą pacientės šypsenai, bet ir atkūrė galimybę kramtyti ir vėl mėgautis maistu. Klinikos vadovas Tomas Stumbrys džiaugiasi pacientės rezultatu: “Kai pacientė atvyko į kliniką, jos dantų ir burnos būklė buvo išties bloga, bet lyginant viršutinį ir apatinį proteza, buvo nuspręsta pirmiausia implantuoti apatinį. Tačiau laikui bėgant pacientė suprato, kad labai gera turėti fiksuotus, nekrentančius iš burnos protezus, tad nepabijojo ir gydymą pradėjo išsimokėtinai. Žinoma, dabar ji kas mėnesį moka įmokas dėl grazioso šypsenos, bet kasdiena gali džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ir šypsotis aplinkiniams. Manau, jos gyvenimo kokybė pasikeitė 180 laipsnių. Džiaugiamės kartu su paciente.

Daugiau sėkmės istorijų: https://www.dantugydytojas.lt/sekmes-istorijos/

Rašyti komentarus