Tik 24 Valandos, Bet Šypsena Pasikeitė Neatpažįstamai

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Pacientė Vilhelma pirmiausia norėjo atkurti apatinių dantų lanką, tad pasirinko implantaciją pagal “All-on-4” metodiką. Gydytojas Tomas Stumbrys pašalino likusius netinkamus protezavimui dantis, įsriegė 4 implantus ir dantų technikas laboratorijoje pagamino naują, fiksuotą dantų protezą vos per 24 valandas. Praėjus daugiau nei 1 metams, tokia pačia metodika buvo atkurtas ir viršutinis pacientės žandikaulis. Nors pacientė ir neturėjo pakankamai lėšų viršutinio žandikaulio implantacijai, tačiau ji pasinaudojo galimybe gydytis išsimokėtinai.

 

Vilhelma V., praėjus kiek daugiau nei 1 mėnesiui po antrosios implantacijos, dalinasi savo padėka: “Ačiū visam puikiam kolektyvui, turinčiam pašaukimą savo profesijai bei spinduliuojantys šilumą ir ramybę. Ypač dėkinga Tomui Stumbriui už sudėtingą visos burnos implantaciją. Aš vėl galiu šypsotis ir dalinti šypseną aplinkiniams, kurios, ypač Lietuvoje, labai stinga. Labai noriu palinkėti Jums ir visam Jūsų kolektyvui kuo didžiausios sėkmės. Sveikatos Jums ir stiprybės!

Odontologijos klinikos “Papadent” gydytojai ne tik suteikė gražią estetinę išvaizdą pacientės šypsenai, bet ir atkūrė galimybę kramtyti ir vėl mėgautis maistu. Klinikos vadovas Tomas Stumbrys džiaugiasi pacientės rezultatu: “Kai pacientė atvyko į kliniką, jos dantų ir burnos būklė buvo išties bloga, bet lyginant viršutinį ir apatinį proteza, buvo nuspręsta pirmiausia implantuoti apatinį. Tačiau laikui bėgant pacientė suprato, kad labai gera turėti fiksuotus, nekrentančius iš burnos protezus, tad nepabijojo ir gydymą pradėjo išsimokėtinai. Žinoma, dabar ji kas mėnesį moka įmokas dėl grazioso šypsenos, bet kasdiena gali džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ir šypsotis aplinkiniams. Manau, jos gyvenimo kokybė pasikeitė 180 laipsnių. Džiaugiamės kartu su paciente.

Daugiau sėkmės istorijų: https://www.dantugydytojas.lt/sekmes-istorijos/

Komentarus (02)
 1. leonora / 14 kovo, 2020

  ar galetumete pasakyti kiek kainuotu apatinio zandikaulio fiksuoti 4 implantai,pas mane apatiniam zandikaulyje yra tik 1dantukas.Aciu

  Icon Replay Pakartoti
  • Irena Stankeviciute / 16 liepos, 2020

   Laba diena, p. Leonora,

   Trumpai apie šią metodiką, kurios pagalba galima atstatyti pilną šypseną. Kad galėtume pasakyti, ar tokią metodiką jūsų atveju galima taikyti, turime apžiūrėti burnos ertmę ir jūsų burnos nuotrauką. Jei galimybės užsiregistruoti ir atvykti į konsultaciją neturite, tuomet reikėtų atsiųsti bent panoraminę burnos nuotrauką, iš kurios preliminariai matytųsi jūsų kaulo būklė. Jei tokią metodiką jūsų atveju taikyti galima, tai viskas vyksta keliais etapais. Pirmojo vizito metu yra pašalinami visi nebetinkami dantys (kalbame apie vieną žandikaulį). Tos pačios procedūros metu sriegiami keturi implantai. Kitą dieną po implantacijos reikia ateiti antram vizitui, kai jau būna pagamintas ir uždedamas laikinas fiksuotas, estetiškas ir funkcionalus protezas. Tai dantų implantacija ir laikino protezo uždėjimas – iš viso du vizitai. Vyksta AKCIJA ir viso to kaina šiuo metu yra 3697 EUR vienam žandikauliui (anksčiau kainavo 4500 EUR).
   Praėjus pusmečio gijimo laikotarpiui (kai kurie pacientai su laikinu protezu būna metus ir daugiau, nes jis yra visiškai funkcionalus ir estetiškas) rekomenduojame laikiną protezą jau keisti nuolatiniu. Jo kaina vienam žandikauliui yra nuo 1999 EUR. Pacientas nuolatinį protezą gali rinktis kokį tik nori, tačiau jų kainos skiriasi.

   Tai sumoje vieno žandikaulio implantacija + laikinas protezas + nuolatinis protezas yra nuo 5696 EUR.
   Jei pacientas pageidauja, galima atlikti iškart abiejų žandikaulių procedūrą. Tokioms procedūroms šiuo metu registruojame rugpjūčio-rugsėjo mėnesį, tokie klinikos užimtumai. Registruotis konsultacijai galite paskambinę į kliniką telefonu +370 699 99911.

   Icon Replay Pakartoti

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.