Kodėl darbas tapo nemielu?

Informacija latviškai apie All-on-4

Mūsų latviškoje versijoje
Laima - Visi dantys ant keturių implantų sėkmės istorija

Muzikos mokytoja Laima labai myli savo darbą, kuriam paskyrė daugiau nei 20 metų. Tačiau per pastaruosius dvejus trejus metus pradėjo jausti diskomfortą. Iš pradžių pamanė, kad galbūt atėjo nelaukta kūrybinė krizė. Pradėjusi analizuoti, kodėl darbe jaučiasi nejaukiai, suprato, kad už visos šios slogios būsenos slypi praretėjusios dantų gretos. Jau kurį laiką moteris vengė plačios, įprastinės šypsenos, o jos psichika nusivylimo priežastis susiejo su darbu.

Vos tik Laima suvokė tikrąją priežastį, nusprendė imtis atsakingų veiksmų – peržiūrėjo internete odontologų pasiūlymus, pasiklausinėjo draugų ir pasirinko PAPADENT kliniką.

Pirmojo vizito metu:

  • buvo įvertinta dantų būklė;
  • pasiūlyta šalinti viršutinio žandikaulio likusius dantis ir pritaikyti „All-on-5“ implantacijos metodą.

 

Pacientė sutiko su pasiūlymu ir kito vizito metu nejautroje pašalinti minėti dantys. Įsriegti 5 implantai ir pritaikytas laikinas protezas. Vėliau Laima pasirinko cirkonio tiltą, kuriuo buvo pakeistas laikinas protezas.
Muzikos mokytoja vėl atgavo kūrybinį ir bendravimo džiaugsmą, o jums linki nelaukti taip ilgai, kol taps nebeaišku, kodėl gyvenimas nebemielas. Nelauksite?

Jei taip, kviečiame pirmam nemokamam vizitui.

Nemokama konsultacija

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.