Ką daryti, kai kova su kariesu pralaimėta?

Visi dantys ant 4 implantų metodas

Atstatykite viso žandikaulio dantis vos per kelias dienas!
Nauja pacientės šypsena

Ponios Natalijos vaikystėje dantų šepetėlis nebuvo pats geriausias draugas, bet ji tikėjo, kad šypsena išliks spindinti daugybę metų. Paaugusi ir susidūrusi su realybe, nuomonę šiek tiek pakeitė. Kiek sugebėjo ir leido aplinkybės, tiek prižiūrėjo dantis. Moteris šiek tiek gailisi, kad burnos higienai neskyrė daugiau dėmesio. Tačiau anksčiau ir odontologijos galimybės buvo prastesnės. Vis tik rezultatas akivaizdus – kariesas brandžiame amžiuje tapo sunkiai suvaldomas.

„PAPADENT“ specialistai, įvertinę pažeistų dantų būklę ir matydami, kad dalis jų protezuoti senais štampuotais vainikėliais, nusprendė imtis rimtų pokyčių. O Natalija jiems pritarė. Gydymo metu:

  • iš abiejų žandikaulių pašalinta 16 dantų;
  • įsriegta 10 implantų;
  • apatiniame žandikaulyje panaudota „All-on-4“, o viršutiniame – „All-on-6“ metodika.

Atliktas nemažas ir kruopštus darbas. Natalija džiaugiasi puikiu rezultatu. Dabar ji drąsiai galės šypsotis ne tik savo mylimiems artimiesiems, bet ir kolegoms bei draugams. Be to, savo anūkams dažnai primins, kaip svarbu nuo mažens rūpintis dantimis.
Jeigu ir jūsų burnoje kariesas nesustabdomai plečia savo teritoriją, nebelaukite. Visada galima rasti sprendimą. Susisiekite su mumis jau dabar.

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.