Klinikinė viso lanko implantais palaikomų fiksuotų restauracijų, pagamintų iš monolitinio cirkonio oksido, sujungto su titano sija, charakteristika

PASIŪLYMAS vienam pažangiausių implantacijos metodų!

„Visi dantys ant 4 implantų“ akcija

Burnos protezavimas naudojant dantų implantus yra puikus būdas pakeisti vieną ar keletą trūkstamų dantų. Dantų implantai tapo dažniausiai rekomenduojamu metodu pakeisti trūkstamus dantis , dėl savo gebėjimo suteikti tvirtą pagrindą išimamiems arba fiksuotiems dantų protezams. Jei norite pačio geriausio sprendimo i savo šypseni, būtinai turėtumėte apsvarstyti dantų implantų galimybę. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie dantų implantavimo procedūrą.

Dantų implantų restauracija

Dantų implantai dažnai idealiai tinka žmonėms, netekusiems kelių dantų ir tiems kam kitos fiksuotos dantų protezavimo alternatyvos jau yra neįmanomos. Dantų implantas užpildo tuščią prarasto danties vietą ir užtikrina identišką optimalią funkciją, kaip ir savas dantis. Pats implantas tik pakeičia prarasto danties šaknį. Įdėjus dantų implantą, pacientui vis tiek reikia pakaitinio danties restauracijos (karūnėlės), taip atkuriant ir trūkstamą danties vainiką.

Dantų protezų ant implantų variantai

Pacientai dažniausiai gali rinktis iš kelių skirtingų dantų protezų tipų, taip pat kokį protezą bus galima pagaminti priklausys nuo klinikinės situacijos ir ekonominių paciento galimybių. Vieno danties pakeitimui pacientas yra gaminami pavieniai dantų vainikėliai, o pacientams, kuriems trūksta kelių dantų, naudojami tiltai. Visiškos bedantystės atveju yra taikoma “All-on-4/6” metodika – pilno lanko protezas ant 4 – 6 implantų. Būtina pridurti, kad apart implantų skaičiaus reikia apsvarstyti ir medžiagą iš kurios bus pagamintas protezas. Dažniausias pasirinkimas laikinam protezavimui yra plastikiniai protezai (naudojami keletui mėnesių kol gyja implantai) , pastoviam protezavimui pagrinde naudojamas cirkonio oksidas , rečiau metalo plastikas arba metalo keramika.

Dantų implantavimo procedūra

Patiems dantų implantams įsriegti dažniausiai reikia tik 2 vizitų. Pirmasis tai konsultacija, gydymo plano sudarymas ir kito vizito paskyrimas. Gydymo plane bus atsižvelgta į konkrečius paciento poreikius. Antrojo vizito metu yra atliekama pati implantacija , dantų implantai yra užsiūnami po gleivine arba ant jų yra uždedamos gijimo galvutės. Atsižvelgiant į tai, gali būti reikalingas trečias chirurginis vizitas implantų užsiuvimo atveju, norint užsukti gijimo galvutes. Gijimo galvutės reikalingos norint suformuoti estetišką ir tamprų sujungimą tarp dantenos ir protezo kaklelio – būtent tai ir suteikia natūralaus danties vaizdą . Po to lieka dar bent vizitai. Pirmas nuimti atspaudus nuo implantų antras uždėti pagami tą protezą. Tačiau būtina nepamiršti, kad ne kiekvienas atvejis yra vienodas. Pagrindinė priežastis kodėl užsiūnami dantų implantai yra nepakankamas kaulo kiekis arba kokybė, tad kartu su įsriegimu dažnai papildomai yra reikalinga ir kaulo augmentacija. Todėl gali būti sunku galutinai pasakyti, kiek susitikimų užtruks tam tikra dantų implantavimo procedūra, kiekvieno paciento atvejis yra individualus. Negalima pasakyti tikslaus procedūros laikotarpio, nepamačius paciento rentgeno nuotraukos ir neįvertinus bendros burnos būklės.

Dažnai susitikimus skiria kelių mėnesių intervalas. Pirmasis proceso etapas yra chirurginis – į žandikaulio kaulą trūkstamo danties vietoje bus įsuktas implantas ar implantai. Jei nebuvo užsuktos gijimo galvutės, trečiasis (implantų atvėrimo) chirurginis vizitas bus po maždaug 3 mėnesių. Per tą laiką implantas pilnai integruosis kaule , jei buvo naudotas kaulo pakaitalas jis taip pat suaugs su donorine vieta.

Odontologui patvirtinus, kad implantas yra saugiai prigijęs, o dantenos užgijusios, bus galima nuimti dantų atspaudus. Nuėmus gijimo galvutę prie implanto prisukama atspaudo nuėmimo detalė (transferis) arba skenavimo kūnas ,taip užfiksuojama implanto padėtis kitų dantų atžvilgiu. Atspaudai su viduje esančiais transferiais bus siunčiami dantų technikui, jie bus naudojami protezui sukurti. Gavus užbaigtą darbą, vainikėlis/tiltas ar viso lanko protezas bus galutinai prisuktas prie implanto burnoje.
Kas yra tinkami kandidatai dantų implantams?

Kiekvienas pacientas, kuriam trūksta vieno ar daugiau dantų, gali būti tinkamas kandidatas dantų implantams. Idealus kandidatas taip pat turėtų būti palyginti geros bendros ir burnos sveikatos. Itin svarbu, kad žandikaulyje būtų pakankamai kaulo, kur galėtų būti sriegiami implantai. Kaip buvo minėta anksčiau, odontologas gali rekomenduoti atlikti kaulo augmentaciją, taip atstatant jo trūkumą.

 

Apibendrinimas

Prarastų dantų atstatymas yra labai svarbus, norint palaikyti bendrą burnos ir kūno sveikatą, tai taip pat padės pagerinti jūsų šypsenos išvaizdą. Jei jums trūksta danties ar keletos , susitarkite dėl konsultacijos su odontologu ir sužinokite, ar ši gydymo metodika yra jums tinkama. Nepamirškite užduoti visų Jums rūpimų klausimų apie procedūrą susitikimo metu.
Jei svarstote apie dantų implantaciją Vilniaus rajone, daugiau informacijos rasite ČIA.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.