Ką reikėtų žinoti prieš dantų implantavimą?

Nemokama dantų implantacijos konsultacija

Ypatingi pasiūlymai tik šį mėnesį!

Dantų implantavimo procesas gali apimti kelias operacijas, kurios atliekamos per kelis mėnesius. Turite būti morališkai pasiruošę ir informuoti , nes dalis vizitų yra chirurginiai. Imdamiesi kelių paprastų atsargumo priemonių galite padėti savo organizmui pasiruošti procedūroms, o kiti veiksmai padės jums atsigauti po burnos chirurgijos.

 

Kaip pasiruošti dantų implantacijai?

Dantų implantų planavimo procese gali dalyvauti keli specialistai, įskaitant LOR specialistą (otorinolaringologą) ir burnos bei veido ir žandikaulių chirurgą, kuris specializuojasi būtent šitose srityse. Periodontologas gydo dantis palaikančias struktūras, tokias kaip dantenos ir kaulai, o dantų protezuotojas suprojektuoja ir pritaiko jums naujus dirbtinius dantis.

Kad būtumėte tvirtai pasirengę operacijai, turite atlikti išsamų burnos būklės tyrimą, nes dantų implantams reikia vienos ar daugiau chirurginių procedūrų:

  1. Kruopštus dantų ištyrimas – gali būti daromos panoraminės dantų rentgeno nuotraukos, 3D nuotraukos ir dantų bei žandikaulio modeliai.
  2. Sveikatos istorijos įvertinimas – bet kokias medicinines problemas, susijusias su receptiniais, nereceptiniais preparatais ir maisto papildais, reikėtų aptarti su gydytoju. Gydytojas gali paskirti prieš operaciją vartoti antibiotikus, siekiant išvengti infekcijos, jei turite širdies problemų arba ortopedinių implantų arba profilaktiškai , jei sergate diabetu. Taip pat pasitarus su šeimos gydytoju reiktų nutraukti kraują skystinančius vaistus, ar kitus preparatus galinčius turėti įtakos implantacijai.
  3. Surašomas aiškus gydymo planas – šis planas yra sudaromas pagal jūsų poreikius ir esamą situaciją. Plane nurodama gydymo kaina, etapų kiekis ir trukmė.

 

Kokio DANTŲ IMPLANTACIJOS proceso galima tikėtis

Priklausomai nuo pasirinkto implantavimo būdo dantų implantacijos procesą gali sudaryti keletas paruošiamųjų ir tarpinių vizitų, vienas iš jų – gijimo laikotarpis. Norint klasikiniu keliu įsriegti dantų implantus, reikia pereiti keletą etapų, įskaitant:

  • Pažeisto danties šalinimas , po jo seka 2-6 mėnesių gijimas
  • Jei reikia, kaulo augmentacija
  • Dantų implantų įsriegimas
  • Kaulo gijimas aplink implantą 2-6 mėn
  • Implanto atvėrimas, jei buvo užsiūta
  • Atspaudo protezo gamybai nuėmimas
  • Dirbtinių dantų uždėjimas

Norite daugiau sužinoti apie dantų implantaciją ir dantų implantus? Spauskite čia

 

Jeigu įmanoma, taikoma momentinės implantacijos metodika, kurios metu dantis pašalinamas ir implantas įsriegiamas to pačio etapo metu, todėl gydymo trukmė sutrumpėja bent trimis mėnesiais.
Nuo pat pradžios iki pabaigos, jei praeiti per visus etapus , gydymo procesas gali trukti keletą mėnesių, tačiau reikia suprasti ,kad didžiąją šio laikotarpio dalį užima gijimo procesas tarp etapų.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.