Ką daryti jei iškrito dantų implanto gijimo galvutė

Odontologijos klinika PAPADENT

Pasiūlymai šį mėnesį
Ką daryti jei iškrito dantų implanto gijimo galvutė

Ką daryti, jei iškrito dantų implanto gijimo galvutė?

Dantų implantų gijimo galvutė įsukama sriegiu į implantą tiek, kad suformuotų dantenas protezavimui. Paprastai ji nėra stipriai priveržiama prie implanto, todėl nutinka atvejų, kai atsisuka ir iškrenta. Iškritus ją būtina užsukti atgal. To nepadarius, per kelias savaites dantenos užsitrauks ir nebus galima atlikti protezavimo.

KAINORAŠTIS

Taigi iškritus dantų implanto gijimo galvutė, būtų geriausia nedelsiant kreiptis į savo stomatologą ar dantų implantologą. Štai keletas žingsnių, ką tokiu atveju galite padaryti:

  • nedelskite – netrukus po to, kai pastebėjote, kad iškrito gijimo galvutė, susisiekite su savo stomatologu, kad jis kiek įmanoma greičiau sugrąžintų ją į vietą;
  • nesiimkite savarankiškų veiksmų – nebandykite patys pataisyti situacijos, nes tai gali sukelti papildomų problemų ir net pakenkti jūsų sveikatai;
  • pasistenkite laikyti galvutę švarią ir sausą – jei įmanoma, iki vizito pas odontologą, laikykite sausą ir švarią;
  • jei reikia, vartokite skausmą malšinančius vaistus, tokius kaip Paracetamolis ar Ibuprofenas;
  • laikykitės gydytojo nurodymų – kai susisieksite su gydytoju, laikykitės jo nurodymų ir rekomendacijų, kad būtų galima kuo greičiau ir saugiau išspręsti situaciją.

Svarbu atminti, kad tik kvalifikuotas stomatologas ar dantų implantologas gali tinkamai įvertinti situaciją ir suteikti tinkamą gydymą.

Visus besidominčius dantų implantacija, nemokamai pasikonsultuoti kviečia PAPADENT odontologijos klinikos Vilniuje specialistai. Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks aukštos kokybės paslaugas.

PAPADENT – jūsų dantų sveikata, mūsų patyrusiose rankose.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.