Dantų protezavimo kainos Vilniuje: geriausia proga susigrąžinti šypseną!

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Dantų protezavimas (angl. Dental prosthetics) – jau daugelį metų visame pasaulyje atliekama procedūra. Tai būdas susigrąžinti prarastus arba smarkiai patobulinti turimus, tačiau pažeistus, deformuotus dantis. Protezavimas populiarus ne tik dėl to, kad leidžia pacientui vėl džiaugtis puikiai dantų atliekamomis funkcijomis, bet ir dėl įspūdingų estetinių rezultatų. Todėl protezavimą šiais laikais renkasi ne tik kenčiantys nuo dantų praradimo problemų, bet ir tie, kurie nori turėti žavingą, tobulą bei natūraliai atrodančią šypseną.

Prisijungti prie besišypsančių Vilniuje siūlo ne viena ligoninė ir tikrai ne vienas privatus odontologas. Pasiūla sostinėje – didžiulė. Lygindami tarpusavyje skirtingų įstaigų siūlomas kainas, procedūrų atlikimo terminus ir pasidomėję dirbančių gydytojų kompetencija, galite išsirinkti Jums priimtiniausią variantą ir greitai džiaugtis atnaujinta šypsena.

Paslaugos sostinėje: kokių kainų tikėtis?

Sveikus ir gražius dantis galima turėti visą gyvenimą

Tinkama priežiūra – geriausia dantų ir burnos ligų prevencija

Vilnius – didžiausias, prabangiausias ir brangiausiu pragyvenimo lygiu garsus miestas. Todėl ruošiantis pasinaudoti odontologų paslaugomis sostinėje, dažniausiai pacientams baimę kelia kainos. Tačiau ši baimė nėra pagrįsta: Vilniuje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose galima pasirinkti paslaugas pagal savo poreikius ir galimybes. Nėra bendrai nustatytų įkainių, todėl kiekvienas randa pasiūlymą savo kišenei. Tad ko tikėtis, nusprendus atlikti procedūras sostinėje? Kokios dantų protezavimo kainos Vilniuje?

Į šį klausimą galima atsakyti internete pateikiamus kainoraščius. Metalo keramikos vainikėliai Vilniaus odontologijos kabinetuose pigiausiai kainuoja 700 Lt, bemetalės keramikos – 1 400 Lt,. Jei dar reikia sriegti implantą, geriausiu atveju sumokėsite 1 700 Lt. Lanko-atraminiai protezai (biugeliai) pacientui atsieis 2000-3000 Lt, išimami dantų protezai – nuo 700 Lt. Jei dar norite daugiau komforto – plokštelės minkštu pagrindu – odontologui sumokėsite ne mažiau nei 1 500 Lt.

UAB ,,Dantų gydytojas“ visada vadovaujasi lanksčia kainų politika. Stengiamasi pacientams suteikti paslaugas kuo pigiau, bet kokybiškai. Pas mus dažnai vykdomos įvairios akcijos, taikomos nuolaidos. Kiekvienu atveju, kaina ir apmokėjimo būdas aptariamas individualiai. Šiuo metu mūsų klinikoje siūlomos tokios įprastos dantų protezavimo kainos ir akcijos:

 • Metalo keramikinis vainikėlis 650-700 Lt;
 • Metalo keramikinis vainikėlis ant implanto nuo 900 Lt;
 • Cirkonio keramikos vainikėlis nuo 1 000 Lt;
 • Cirkonio keramika ant implanto 1 000 Lt (akcija!);
 • Dantų plokštelė nuo 600 Lt;
 • Minkšta dantų plokštelė 1 300 Lt;
 • Lanko-atraminis protezas 1 600 Lt.

Akivaizdu, kad UAB ,,Dantų gydytojas“ siūlomos kainos – itin patrauklios. Todėl apsilankydami pas mus ne tik pasinaudosite aukščiausio lygio paslaugomis, bet ir nenuskriausite piniginės.

Protezavimo paslaugos teikiamos kiekviename mieste

Kadangi protezavimas nėra nauja paslauga, ji pasiekiama ne tik Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose. Juose nėra tiek daug pasiūlymų, tiek galimų pasirinkimo variantų, tačiau tikrai rasite puikių privačių gydytojų kabinetų, kuriuose garantuojamos aukščiausio lygio paslaugos.

Dantų protezavimas gali būti atliekamas ne tik privačiuose kabinetuose, bet ir valstybinėse gydymo įstaigose. Todėl jei esate apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, verta pasidomėti šios paslaugos gavimo lengvatinėmis sąlygomis galimybėmis. Daugiau: https://www.dantugydytojas.lt/kainos/ligoniu-kasos/ arba keliaukite tiesiai į artimiausią polikliniką, kur bus aiškiai nurodyta, kokių veiksmų reikia imtis, kokius dokumentus pateikti ir, galų gale, ko galima tikėtis.

Puiki priežiūra – geriausia dantų ligų prevencija

Jei dar nesate susidūrę su didelėmis dantų problemomis, praradimu, pats laikas pradėti tinkamai jais rūpintis. Kruopšti dantų priežiūra dažnai gali padėti užkirsti kelią ilgainiui išryškėjančioms ligoms.

Odontologai rekomenduoja naudotis tokiomis dantų priežiūros priemonėmis:

 • Minkštu dantų šepetėliu, kuris nedirgintų dantenų ir nepažeistų paviršinio dantų sluoksnio;
 • Vieno danties šepetėliu, kuris padeda prižiūrėti ir tinkamai nuvalyti sunkiai pasiekiamus krūminius dantis;
 • Profesionalia dantų pasta. Reikėtų vengti balinimo efektą siūlančių dantų pastų, nes jose dažnai būna abrazyvinių, danties paviršių braižančių medžiagų;
 • Dantų siūlu. Reguliarus dantų siūlo naudojimas padeda išvengti maisto likučių tarpdančiuose, kurie irdami ima veikti viršutinius dantų sluoksnius ir sukuria puikią terpę karieso atsiradimui;
 • Burnos skalavimo skysčiu be alkoholio. Į daugelį burnos skalavimo skysčių sudėtį iki šiol įeina įvairūs alkoholio produktai. Tokios medžiagos naikina ne tik blogąsias, bet ir gerąsias burnos bakterijas, sugriauna natūralią mikroflorą, sutrikdo burnos pH pusiausvyrą, todėl rekomenduojama rinktis bealkoholes priemones.

Vien namų sąlygomis atliekamų procedūrų negana. Odontologai rekomenduoja kas pusę metų lankytis pas burnos higienos specialistą, kuris kaskart apžiūrėtų dantų būklę, nurodytų esamas ar atsirandančias problemas, atliktų profesionalią burnos higieną (lot. oralis hygiene).

Profesionalūs gydytojai kuria tobulas šypsenas

Savo šypsenos atkūrimo negalima patikėti pirmam pasitaikiusiam gydytojui. Šios procedūros pakankamai sudėtingos, reikalauja kruopštumo, atidumo ir profesionalumo, todėl jas atliekantis specialistas turi būti pakankamai patyręs ir susipažinęs su šios srities naujovėmis.

UAB ,,Dantų gydytojas“ dirbantys odontologai nuolat dalyvauja mokymuose, kursuose, kvalifikacijos tobulinimo programose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl turi pakankamai kompetencijos patarti ir padėti kiekvienam pacientui.

Atvykę pas mus galėsite džiaugtis:

 • Šiltu ir nuoširdžiu gydytojų bendravimu;
 • Profesionaliai atliekamomis procedūromis;
 • Jaukia aplinka;
 • Lanksčiais procedūrų apmokėjimo būdais;
 • Tobulais ilgalaikiais rezultatais.

Susisiekite su mumis ir vėl džiaukitės žavinga šypsena!

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.