Dantų implantų privalumai

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Dantų implantų privalumai

Dantų implantacija – tai pats pažangiausias būdas prarastų dantų atkūrimui. Vis gi nepaisant šio metodo modernumo, jis tinka ne visiems. Kai kurie baiminasi dantų implantų dėl jų kainos, kiti bijo gijimo laikotarpio, kuris, deja, gali kelti diskomfortą. Taip kai kurie atsisako būtent dėl minimalios dantų implant neprigijimo tikimybės, kuri siekia vos 2-3 proc. Nors dantų implantacija turi keletą savotiškų trūkumų, jos privalumai yra kur kas svaresni.

Atkurta kramtymo funkcija

Netekus vieno ar kelių dantų ne tik atsiranda diskomfortas kalbėti bei šypsantis, bet ir tenka susidurti su valgymo problemomis. Yra sunku ne tik sukramtyti, bet ir ištraukti užsilikusius maisto gabaliukus, įstrigusiuos laisvuose tarpuose. Dantų implantai pacientams sugrąžina galimybę lengvai sukramtyti maistą ir mėgautis mėgstamais patiekalais be jokių rūpesčių.

Dantų implantai estetiškai prilygsta tikriems dantims

Kai kurie baiminasi, jog sudėjus dantų implantus teks nuolat teisintis kitiems, kas nutiko, kodėl iškrito dantys ir kodėl juos reikėjo pakeisti. Visgi tai, jog implantai yra nepanašūs į tikrus dantis yra visiškas mitas. Metalinę dantų implant konstrukciją paslepia karūnėlės, kurios neleidžia aplinkiniams suabejoti, ar jūsų dantys tikrai yra tikri.

Dantų implantai nekenkia kitiems dantims

Dantų implantai nekenkia kitiems dantims

Dantų implantai nėra vienintelis būdas, norint atkurti dantis ir susigrąžinti gražią šypseną. Tačiau tai vienintelis būdas, nekenkiantis kitiems esantiems greta dantims. Dantų implantacijos dėka nereikia šlifuoti šalia esančių dantų, todėl jūsų dantys liks nepažeisti.

Dantų implantai – ilgalaikė investicija

Dantų implantai nėra pigūs, tačiau į kainą reikia žiūrėti kaip į investiciją. Jūs investuojate į savo asmeninį komfortą valgant ir estetinį grožį, todėl į tai atsižvelgus, bei žinant, kad dantų implantai yra ilgaamžiai ir gali gyvuoti daug dešimtmečių, dantų implantacijos kaina nebeatrodo tokia didelė. Odontologijos pasaulyje yra ir pigesnių būdų dantų atkūrimui, tačiau, deja, jie nėra tokie ilgalaikiai.

Patogumas

Dantų implantų privalumai turėtų būti orientuoti ne tik į kainą ir estetiką, bet ir funkcionalumą. Jie nejuda, nekliba, todėl be jokių rūpesčių galėsite laisvai kalbėti, valgyti. Juokinga, tačiau kartais pacientai net pamiršta, jog jų dantys nėra tikri.

Dantų implantai - ilgalaikė investicija

Dantų implantai gali padėti išspręsti kalbėsenos problemas

Netekus vieno ar kelių dantų kai kurie iš karto pastebi pakitusią kalbėseną. Deja neretai žmonėms tampa sudėtinga artikuliuoti kai kuriuos kasdienius garsus. Tai gali turėti įtakos ne tik socialiniam gyvenimui, bet ir karjerai. Džiugu, jog dantų implantai padeda kovoti su šia problema. Iš karto po procedūros vėl kalbėsite laisvai, be jokio šveplavimo.

Dantų implantai padeda išsaugoti žandikaulio kaulą

Netekus danties po kurio laiko tenka susidurti su žandikaulio kaulo plonėjimu, kuris veda link veido deformacijos. Kodėl taip nutinka? Norint, jog žandikaulio kaulas išliktų normalios būklės, jis turi būti nuolat apkraunamas. Kadangi netekus danties jūs nekramtote maisto, žandikaulio kaulas po truputį plonėja. To išvengti galima dantų implantų dėka, nes dantų implantai apkrauna žandikaulio kaulą kramtant.

Suteikia galimybę vėl pasitikėti savimi

Dantys daro ypatingai didelę įtaką mūsų bendram fiziniam grožiui. Netekus dantų kyla nepasitikėjimas savimi, baimė šypsotis ar net kalbėti viešai. Dantų implantai ne tik sugrąžina kramtymo funkciją, bet ir išvaiko visus kompleksus, susijusius su jūsų šypsena. Dantų implantai sugrąžina žmonėms sveikus dantis, gražią šypseną ir norą gyventi bei bendrauti su žmonėmis.

Dantų implantacija turi kelis trūkumus, kaip ir bet kuri kita procedūra. Tačiau privalumai be jokios abejonės nurungia trūkumus. Jeigu netekote vieno, kelių ar net visų dantų, tuomet jokiu būdu neleiskite baimei užvaldyti jūsų noro turėti gražius dantis ir apsilankykite odontologo kabinete.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.