Ieškote geriausios  kainos?

Turime sprendimą – implantas vos € 439!

4.8
(remiantis 168 Google atsiliepimais)

Pasiūlymas galioja iki gegužės 1 d.

Norite premium kokybės? Turime sprendimą – Straumann ir Nobel implantai puikiomis sąlygomis.

Ieškote geriausio kainos ir kokybės santykio? Turime sprendimą – Naujos kartos Megagen Blue diamond implantai.

Ieškote patikimo implantologo? Turime sprendimą – pagrindinio gydytojo patirtis virš 20 metų.

Kitos klinikos negali išspręsti jūsų situacijos? Turime sprendimą – naudojame virš 10 implantų sistemų ir inovatyvius kaulo regeneracijos metodus ir neabejotinai turėsime ką pasiūlyti.

Jau turite gydymo pasiūlymą, bet juo abejojate? Turime sprendimą – nemokamai pasiūlysime alternatyvų tikėtinai geresnių sąlygų planą, jei atsiųsite savo rentgeno nuotrauką.

Implantas su cirkonio vainikėliu

Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir galimybes parengėme specialų pasiūlymą – VISKAS ĮSKAIČIUOTA.

Pasirinkę šį variantą gausite raštišką gydymo planą su fiksuota kaina ir už danties implantaciją mokėsite daug mažiau.

UŽSAKYK NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ

 

PASKUTINIAI DANTŲ IMPLANTACIJOS DARBAI

ALPHA BIO IMPLANTAS SU CIRKONIO VAINIKĖLIU
Buvo €1060,
Dabar €980,

Daugiau apie Alpha Bio implantus …

Sriegiant 3 ir daugiau
TIK €899 už 1 vnt.

STRAUMANN BONE LEVEL ROXOLID IMPLANTAS SU CIRKONIO VAINIKĖLIU
Buvo €1280,
Dabar €1190,

Daugiau apie Straumann implantus…

Sriegiant 3 ir daugiau
TIK €1120 už 1 vnt.

MEGAGEN IMPLANTAS SU CIRKONIO VAINIKĖLIU
Buvo €1180,
Dabar €1100,

Daugiau apie Megagen implantus …

Sriegiant 3 ir daugiau
TIK €1030 už 1 vnt.

Dantų implantų tiltas
Pasiūlymai keičiant eilę dantų:

2 implantai ir 2 cirkonio vainikėliai TIK nuo € 1960
2 implantai ir 3 cirkonio vainikėliai TIK nuo € 2260
2 implantai ir 4 cirkonio vainikėliai TIK nuo € 2560

* – nurodyta kaina negalioja viršutiniams priekiniams dantims.
Implantų kainos nurodytos su gijimo galvutėmis, jei jos uždedamos iš karto. Jei praėjus gijimo laikotarpiui papildomai reikalingas implanto atvėrimas, gijimo galvutė kainuos €40. PASIŪLYMAS GALIOJA TIK pateikus NUOLAIDOS KODĄ „ŠYPSOKIS“.

Kodėl dantų implantaVIMAS yra geriausias sprendimas?

 • Ilgaamžis sprendimas. Dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą, jei yra reguliariai prižiūrimi, kai tuo tarpu dantų tiltai tarnauja kur kas trumpesnį laiką (maždaug 10–15 metų). Siekiant ilgaamžio vainikėlio varianto – rekomenduojama cirkonio keramika.
 • Nepažeidžiami šalia esantys dantys. Atliekant implantavimą nėra šlifuojami šalia esantys dantys, tad juos galima išlaikyti sveikus. Kitu atveju sveikus šalia esančius dantis tenka šlifuoti ir tarp jų tvirtinti dirbtinį dantį.
 • Išsaugomas žandikaulio dantų kaulas. Danties implantas yra tarsi dirbtinės dantų šaknys, jie prigyja, todėl žandikauliui tenka tokia pati apkrova, kaip ir esant natūraliems dantims. Dėl šios priežasties žandikaulio dantų kaulas apsaugomas nuo nykimo, kuris neišvengiamas tuomet, jei pasirenkamas dantų tiltelis arba išimamas protezas.
 • Didesnis dantų stabilumas. Implantai įtvirtinami kaule, kur ypač stabiliai laikosi. Tiltelis protezuojant ant dantų nors ir atrodo, kad laikosi stabiliai, tačiau dantų šaknys, lyginant su žandikaulio kaulu, neatlaiko didelių apkrovų ypač kramtant kietą ar lipnų maistą. Dantų implantai laikosi stabiliau ir jie yra atsparesni pažeidimams.
 • Priežiūra kaip savų dantų. Implantus organizmas priima kaip natūralius antis, po jais mažiau kaupiasi maisto likučiai, juos lengviau išvalyti. Juos prižiūrėsite kaip savus dantis.
 • Tobulesnė išvaizda. Implantas atrodo ir yra juntamas kaip natūralus savas dantis tarp esančių dantų. Cirkonio keramikos vainikėlis – norintiems dar tobulesnės išvaizdos.
 • Patogumas. Dantų implantų po dantų implantavimo nereikia išiminėti ar pastoviai klijuoti, kad jie tvirtai laikytųsi burnos ertmėje. Todėl protezavimo ant implantų variantas – kur kas patogesnis.
  Geresnė savijauta ir pasitikėjimas savimi vėl leis šypsotis po dantų implantavimo! Kadangi dantų implantai nereikalauja procedūrų kitiems dantims, jausitės geriau ir dėl pagerėjusios burnos ertmės sveikatos.
 • Komfortas. Dantų implantavimas tampa Jūsų kūno dalimi tarp šalia esančių dantų, kitaip nei dantų protezai, kurie sukelia diskomfortą.
 • Geresnė kalbėsena. Be vieno ar kelių dantų Jūsų tarimas gali drastiškai pablogėti, todėl implantai yra puiki priemonė susigrąžinti puikų garsų tarimą.
 • Patikimumas. Dantų implantavimo procedūros sėkmės rodiklis gali siekti iki 98 % net ir itin komplikuotais atvejais!

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Gyd. Tomas Stumbrys

Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.

Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

 • Tobulesnė išvaizda. Implantas atrodo ir yra juntamas kaip naturalus savas dantis tarp esančių dantų.
 • Patogumas. Dantų implantų po dantų implantavimo nereikia išiminėti ar pastoviai klijuoti, kad jie tvirtai laikytųsi burnos ertmėje.
 • Geresnė savijauta ir pasitikėjimas savimi vėl leis šypsotis po dantų implantavimo! Kadangi dantų implantai nereikalauja procedūrų kitiems dantims, jausitės geriau ir dėl pagerėjusios burnos ertmės sveikatos.
 • Komfortas. Dantų implantavimas tampa Jūsų kūno dalimi tarp šalia esančių dantų, kitaip nei dantų protezai, kurie sukelia diskomfortą.
 • Geresnė kalbėsena. Be vieno ar kelių dantų Jūsų tarimas gali drastiškai pablogėti, todėl implantai yra puiki priemonė susigrąžinti puikų garsų tarimą.
 • Patikimumas. Dantų implantavimo procedūros sėkmės rodiklis gali siekti iki 98% visame pasaulyje net ir itin komplikuotais atvejais!

Cirkonio keramikos vainikėlis — išmintingųjų pasirinkimas

Cirkonio oksido vainikėlis – tai dantų protezavimo ir implantavimo būdas. Jis pritaikomas tiek pavienių, tiek eilės dantų atkūrimui. Pagal poreikį, gaminamas vieno ar kelių dantų vainikėlis. Tai suteikia galimybę atkurti viršutinio ar apatinio žandikaulio dantų eilę vos ant kelių implantų.

Cirkonio vainikėlis gali būti naudojamas:

 • nuskilusio danties apdengimui, kaip karūnėlė;
 • implantavimui, kada vietoje pašalinto danties įsriegiamas implantas, tvirtinama atrama ir ant jos – vainikėlis.

 

Cirkonio keramikos vainikėliai būna dviejų tipų – pilno ir nepilno kontūro. Pilno kontūro cirkonio vainikėlis rekomenduojamas dantų atkūrimui, kuriems tenka didžiausias kramtymo intensyvumas ir reikia ypatingo tvirtumo. Nepilno kontūro cirkonio vainikėlį galima naudoti siekiant kuo natūralesnės estetikos ir gražesnės šypsenos. Šis pasirinkimas tinkamas priekinių dantų atkūrimui.

 • ypatingas cirkonio oksido keramikos tvirtumas leidžia užtikrinti gaminių ilgaamžiškumą;
 • pilno kontūro cirkonio vainikėlis (be keraminės apdailos) rekomenduojamas net griežiantiems dantimis pacientams;
 • pralaidus šviesai, todėl atkuriami išties natūraliai atrodantys dantys;
 • atsparus nusidėvėjimui, išsaugantis pirminę paslaugos kokybę;
 • gaminamas kompiuterinio planavimo ir frezavimo būdu – pačiu tiksliausiu šiuo metu odontologijos pasaulyje naudojamu metodu. Išgaunama
 • keramika pasižymi estetiškumu ir tvirtumu;
 • išvengiamos metalinės, daugumos pacientų nepageidaujamos detalės;
 • biosuderinamas, puikiai toleruojamas organizmo, todėl puikiai tinka alergiškiems žmonėms.

Akivaizdu, kad cirkonio keramika – vienas saugiausių ir efektyviausių pasirinkimų tiems, kurie siekia išties kokybiško, visapusiškai saugaus ir komfortabilaus galutinio rezultato. Cirkonio vainikėlis – populiariausias pasirinkimas, nes jo kaina ir kokybė atitinka daugelio lūkesčius.

IMPLANTAI VEIKSMINGIAUSIAI GELBĖJA NETEKUSIEMS DANTŲ

Jei vis dar neapsisprendžiate, kuriuo būdu geriausia susigrąžinti dantis, neabejokite, šiai dienai implantacija ir cirkonio vainikėliai – tai didžiausiais odontologijos laimėjimas ir pažangiausias bei patikimiausias būdas atstatyti prarastus dantis. Žinoma, galimas protezavimas tiltais, tačiau tai negrįžtamai pažeidžia atraminius dantis, kuriuos po 5–10 metų konstrukcijos tarnavimo laiko dažnai tenka pašalinti ir lieka dar didesnis, jau tiltais nebeišsprendžiamas, defektas.

Atsiminkite, kad dantų implantai:

 • labai retai atmetami;
 • niekada nesukuria kalbos defektų;
 • apsaugo žandikaulio kaulą nuo atrofijos, dažnos praradus dantis (stimuliuojamas implanto, kaulas nenyksta);
 • saugo gretimus dantis nuo pasvirimo, deformacijų, užkerta kelią tarpų susidarymui;
 • stiprūs ir stabilūs lyg tikri dantys, todėl galima nieko nesivaržant valgyti įvairų maistą;
 • garantuoja ilgalaikius rezultatus – tinkamai prižiūrimi implantai gali tarnauti visą gyvenimą;
 • ir, žinoma, kartu su cirkonio keramikos vainikėliu atkuria nepriekaištingai atrodančią šypseną.

Dantų implantai skirti visiems išties mylintiems save ir tausojantiems organizmą bei savo burnos sveikatą.

Pasirinkę implantus su cirkonio keramikos vainikėliu galite džiaugtis kokybišku, estetišku ir net visą gyvenimą džiuginančiu rezultatu! Patikėkite savo šypseną mums – patyrusių, atsakingų ir profesionalių gydytojų komandai!

NEPRALEISKITE UNIKALIOS PROGOS – GAUKITE IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS PRODUKTĄ UŽ KASDIENIŠKĄ KAINĄ!!!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Implantacijos metodai

Momentinė dantų implantacija. Iškart pašalinus dantį, esant tam tinkamoms sąlygoms, sriegiamas implantas ir pagaminamas laikinas dantis iš plastiko.

Metodas turi daugybę privalumų: sutrumpinamas po operacijos gydymo laikas, išsaugomas kaulas, reikalinga tik viena chirurginė procedūra, tačiau tai reikalauja gerokai didesnės gydytojo patirties ir įgūdžių. Dažniausiai taikoma priekinių vienašaknių dantų srityje, kuri labiausiai matoma ir po danties išrovimo. Norint neslėpti šypsenos, iškart sriegiamas implantas bei prisukamas laikinas danties vainikėlis (laikinas dantis). Vėliau šis dantis keičiamas nuolatiniu – dažniausiai rekomenduojamas cirkonio vainikėlis. Šis būdas yra išties populiarus, nes implantavimo laikas tampa 2–6 mėnesiais trumpesnis, mažesnis chirurginių intervencijų skaičius, patiriama mažiau streso po operacijos ir jaučiamas mažesnis diskomfortas, gali būti pasiekiami geresni estetiniai rezultatai, nes tokiu būdu bus išlaikomi minkštųjų ir kietųjų audinių kontūrai. Taikant vienmomentės implantacijos metodą yra tik trys etapai. Pirmasis – konsultacija ir kompiuterinės tomografijos tyrimas, antrasis – implantacija ir laikino danties vainikėlio prisukimas, trečiasis – protezavimas, praėjus 4–6 mėnesiams po implantacijos. Trečio etapo metu galima rinktis cirkonio keramikos ar kitos medžiagos vainikėlį. Vienmomentę implantaciją galima taikyti tuomet, kai yra pakankamai kaulo implanto įsriegimui.

Vieno etapo metodas

Dantų implantas sriegiamas iškart su gijimo galvele. Taip išvengiama papildomos intervencijos ir gijimo laikas sutrumpinamas vienu mėnesiu. Tai geras pasirinkimas, kai trūksta vieno danties.

Registruojantis pas implantuojantį gydytoją konsultacijai dėl implantacijos, BŪTINA turėti panoraminę nuotrauką ar kompiuterinę tomografiją. Jei tokios nuotraukos neturite, ją bus galima pasidaryti PAPADENT klinikoje konsultacijos metu. Kompiuterinė tomografija yra mokama.

Nemokama konsultacija

Trijų etapų metodas

Toks implantavimo būdas tikrai turi nemažai privalumų, nes užtikrina saugų implanto tvirtinimą, neapkrauna, kainuoja mažiau, nes negaminamas laikinas danties vainikėlis. Tačiau šis metodas labiausiai tinka krūminiams dantims. Jei kaulas yra stabilus ir implantacijos metu matyti, kad implantas taip pat tvirtai įsriegtas, tuomet ant implanto iš karto uždedama gleivinę formuojanti gydomoji galvutė ir išvengiama implanto atidarymo procedūros.

Procedūros procesas:

Ar man tikrai reikalingi implantai?

Į šį gana dažnai keliamą klausimą galima atsakyti trumpai ir aiškiai: gydymas dantų implantais – geriausia išeitis kiekvienam dėl įvairių priežasčių netekusiam dantų. Kokybiškai atkuria estetinę išvaizdą, funkcionalumą bei padeda išspręsti burnos ir dantų problemas. Odontologai rekomenduoja kreiptis dėl implantacijos, jei:

 • Jums trūksta vieno ar keleto dantų, nesvarbu, estetinėje ar kitoje dalyje;
 • Esate netekę visų dantų ir norite atkurti anksčiau buvusias pilnas eiles;
 • Kenčiate dėl skausmingų, žemyn pakritusių dantenų;
 • Norite išsaugoti sveiką viršutinio žandikaulio kaulą, išvengti itin kenksmingos atrofijos.

Kiekvienu atskiru atveju odontologai visapusiškai įvertina paciento būseną, įsitikina ar implantacija tikrai įmanoma ir jokiu būdu nepakenks savijautai, sveikatai. Atsakingai ištiriama ar burnoje yra pakankamai kaulo tam kad būtų atliktas implantų įsodinimas (jei ne, gali būti rekomenduojamos kaulo priauginimo procedūros), ar nėra jokių infekcijų, jungiamojo audinio pažeidimų, ar sveikos dantenos, kurios taip pat atlieka svarbią funkciją implantacijos metu ir po to. Todėl pacientai gali drąsiai jaustis ir pasitikėti gydytojais, kurie puikiai suvokia savo darbo atsakingumą ir nuosekliai laikosi visų reikalavimų.

PAPADENT klinika įvertinta aukščiausiais įvertinimais!
4.8
(remiantis 168 Google atsiliepimais)

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.