Mitai ir faktai: Dantų implantavimas All on 4

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

All-on-4 - visi dantys ant 4 implantų

Dantų implantavimas All-on-4 metodu:

Kas tai?

Dantų implantai yra populiarus sprendimas norint visiškai atkurti prarastus dantis bei tai pat turėti natūralią šypseną. Jie yra pagaminti iš titano ar kitų biologiškai suderinamų medžiagų. All-on-4 metodas – tai viso lanko dantų implantavimo būdas, kurio metu naudojami tik keturi implantai, taip yra palaikomas visas pakaitinių dantų lankas. Dedami strateginiais kampais, kad būtų maksimaliai stabilūs ir palaikomi pakaitiniai dantys, kurie gali būti tvirtinami prie implantų tą pačią dieną kaip ir implantas. Dažniausiai implantacija yra racionaliausias pasirinkimas žmonėms, praradusiems visus dantis arba susiduriantiems su dantų netekimo galimybe. Metodas itin paprastas ir greitas, kadangi trūkstamus dantis atstatysime vos per 1 dieną. Apžvelkime kokie yra mitai ir faktai apie šį metodą.

Mitai apie All-on-4 dantų implantus:

Vyrauja daugybė mitų apie šį unikalų implantavimo metodą, štai keletas populiariausių.

Procedūra skausminga. Mitas. Dantų implantavimas atliekamas naudojant vietinę nejautrą, todėl procedūra dažniausiai yra visiškai neskausminga. Po procedūros gali atsirasti nedidelis diskomfortas, kurį numalšinti galima tiesiog paprastais vaistais nuo skausmo.

Nepakankamai tvirti. Tai dar vienas mitas. Jie yra pagaminti iš tvirtų, patvarių medžiagų ir skirti tarnauti ilgus metus, o dažnai yra stipresni ir už natūralius dantis ir suteikia stabilesnį pakaitinių dantų pagrindą.

Dar vienas mitas: Implantacja labai brangi. Nors jie gali būti brangesni nei kiti dantų keitimo variantai, tačiau implantacija yra ilgalaikė investicija, kuri ilgainiui gali padėti sutaupyti pinigų. Jiems taip pat taikomi kai kurie kompensaciniai planai.

Faktai apie All-on-4 dantų implantus

Tokio tipo implantai – tarnaus visą gyvenimą. Tiesa. Šis implantavimo metodas naudoja tik keturis dantų implantus, kad išlaikytų visą pakaitinių dantų lanką. Šis būdas gali būti geras pasirinkimas žmonėms, kurie neteko visų dantų arba susiduria su galimybe jų netekti.

Tokie dantys sudedami vos per vieną dieną. Tiesa. Užtenka vos vieno vizito pas odontologą, ir jau galėsite džiaugtis puikia šypsena. Dantų implantacija vienas iš greičiausių, norint atkurti prarastą šypseną ir džiaugtis naujais dantimis.

Implantuojant dantis šiuo metodu reikalingas kruopštus planavimas. Teisingai. Siekiant užtikrinti, kad dantys būtų įdedami tinkamu kampu ir gyliu, reikalingas itin didelis atidumas detalėms, kad būtų užtikrintas optimalus stabilumas ir atrama. Jūsų odontologas su jumis suplanuos visą gydymą dantų implantais ir užtikrins, kad implantacija būtų sėkminga.

Implantacijos pranašumai:

Būtent šis metodas pranašesnis už kitus, kadangi sumažėja operacijos laikas ir sąnaudos, lyginant su tradiciniais implantais, taip pat lieka galimybė išlaikyti visą pakaitinių dantų lanką naudojant mažiau implantų. Taip pat saugomas žandikaulis bei dantenos, kadangi implantai yra dedami kampu, kad maksimaliai padidintų turimą kaulo struktūrą.

Vis dėl to svarbu nepamiršti, kad labai svarbi ir burnos higiena, o toks metodas gali tikti ne visiems, nes kiekvieno žmogaus situacija yra unikali. Turėtumėte pasikonsultuoti su odontologu, kad išsiaiškintumėte, ar toks metodas yra jums tinkamas pasirinkimas.

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.