Bedančio žandikaulio protezavimas naudojant ALL-ON-4® metodiką: kokie privalumai?

29 liepos 2018

Nauji dantys vos per 24 val. net jei situacija beviltiška

Vienas populiariausių sprendimų, kuomet reikalingas bedančio žandikaulio protezavimas, yra ALL-ON-4® metodika. Svarbiausiu šio pasirinkimo privalumu tampa minimalus implantų skaičius, kuris reikalingas vienam bedančiam žandikauliui protezuoti – visas dantų tiltas yra pritvirtinamas tik prie 4 implantų. Vis dėlto, ši procedūra turi ir daugiau privalumų. Pabandykime apžvelgti pagrindinius privalumus.

Momentinis protezavimas

Dar vienas svarbus šio pasirinkimo privalumas yra momentinis protezavimas. To paties vizito metu yra pašalinami nebepataisomi dantys bei jų šaknys ir įsriegiami implantai. Tai reiškia, kad jūsų šypsena bus atkurta per vieną dieną ir su naujais dantimis jau galėsite šypsotis bei kramtyti maistą.

Minimali chirurginė intervencija

Šis argumentas tampa dar vienu ALL-ON-4® procedūros privalumu. Minimali chirurginė intervencija ir implantacija be kaulo priauginimo leidžia išvengti nemalonių pojūčių, tinimo, skausmo, dantenų kraujavimo, nereikia vartoti nuskausminamųjų ir t.t. Be to, jau kitą dieną galite gyventi įprastu ritmu.

Aukštas sėkmės koeficientas

ALL-ON-4® procedūra yra viena iš tų paslaugų, kuri turi aukštą sėkmės koeficientą, siekiantį 97 sėkmingus atvejus iš 100.

Ilgas tarnavimo laikas

Ši procedūra pateisina ir dar vieną klientų lūkestį – užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas. Tinkamai prižiūrimi pagal šią metodiką įsriegti implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Komfortas                   

Ši dantų atkūrimo metodika reiškia, jog dantys yra atkuriami fiksuota konstrukcija, todėl užtikrinamas maksimalus komfortas: stabilumas, tvirtumas, protezų nereikia įdėti ir išimti, nekyla fonetikos problemų. Atsiranda daugiau pasitikėjimo bendraujant su aplinkiniais, nebėra baimės, kad protezas gali iškristi.

Nereikalinga kaulo augmentacija

Kaulo augmentacija – sudėtinga ir papildomų išlaidų reikalaujanti, tačiau kai kuriais atvejais, būtina procedūra. Vis dėlto, sprendimas atkurti dantis ALL-ON-4® metodika, leidžia išvengti šio proceso. Procedūros metu nenaudojant dirbtinio kaulo žymiai sumažinama implanto atmetimo rizika ir sutaupoma net iki 1000 Eur.

Minimali priežiūra

Šiuo būdu atkurtiems dantims reikalinga minimali ir nesudėtinga priežiūra, todėl nereikės skirti daug laiko. Ant implantų atkurtus dantis reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir savo nuosavus: valyti minkštu dantų šepetėliu, naudoti dantų pastą ir skalavimo skystį.

Ekonomiškas sprendimas

Be visų išvardintų privalumų, negalima pamiršti ir dar vieno. Tai – ypač patraukli kaina. Lyginant šį dantų atkūrimo būdą su kitais, kai reikalingas kaulo priauginimas, matyti, kad galima sutaupyti maždaug pusę lėšų.

Reikalingas bedančio žandikaulio protezavimas? Gali būti, kad geresnio sprendimo nei ALL-ON-4® nerasite. Atvykite nemokamai pasikonsultuoti – įvertinsime jūsų šypsenos atkūrimo galimybes ir sudarysime gydymo planą.

 

Komentaras (01)

  1. Romas / 16 rugpjūčio, 2020

    Kokia kaina?

    Icon Replay Pakartoti

Rašyti komentarus