Žandikaulio kaulo priauginimas

Odontologijos klinika PAPADENT

Pasiūlymai šį mėnesį
Žandikaulio kaulo priauginimas

Žandikaulio kaulo priauginimas yra vienas iš chirurginių metodų naudojamų, norint išgydyti žandikaulio kaulo defektus arba padidinti jo struktūrą. Ši procedūra gali būti reikalinga po rimtos traumos, kaulo uždegimo arba norint pritaikyti dantų implantus žandikauliuose su mažu kaulo tūriu. Trūkstant kaulinio audinio žandikaulyje, dantų implantai negalės tvirtai integruotis į žandikaulį, tad dažnai kaulo priauginimas yra naudojamas atstatant kaulo tūrį ir aukštį.

Odontologijos paslaugų kainos

Procedūros metu gydytojas naudoja specialias kaulo granules, kurios gali būti naturalios – autogeninis kaulo pakaitalas, paimtas tiesiai iš kito sveiko paciento kaulo zonos. Kita natūrali alternatyva yra ksenogeninis kaulo pakaitalas, chemine sudėtimi nesiskiriantis nuo žmogaus kaulo, bet paimtas iš jaučio kaulo. Taip pat galima naudoti dirbtinius laboratorijoje išaugintus kaulo pakaitalus. Šios granulės yra švelniai įterpiamos į problematišką žandikaulio vietą, kurią norima pastorinti ar pataisyti ten esančią kaulo struktūrą. Kartais, jei defektas yra itin didelis, tenka naudoti kalogenines membranas granulėms sulaikyti – įdėjus pakaitalą į reikalingą vietą, jį uždengia šia membrana. Tai užtikrina tvirtą granulių integraciją, neleidžia joms “išeiti” iš vietos.

Po operacijos gali prireikti laiko naujo kaulo įsitvirtinimui ir integravimuisi į jau esamą kaulo audinį. Reabilitacijos laikotarpis gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Gijimo procesu metu svarbu laikytis duotų gydytojo nurodymų kaip:

  • specialaus mitybos režimo;
  • burnos higienos
  • skirtų medikamentų vartojimo;
  • žalingų įpročių apribojimų, pvz: rūkymo;
  • kt.

Svarbu paminėti, kad žandikaulio kaulo priauginimo procedūra yra chirurginė ir reikalauja profesionalaus gydymo. Ar jums tikrai reikia žandikaulio kaulo priauginimo, gali nuspręsti tik burnos chirurgas arba dantų implantologas, kuris atliks reikiamus tyrimus, įvertins jūsų būklę ir nurodys tinkamiausią gydymo būdą.

PAPADENT klinikoje dirba patyrę burnos chirurgai ir kiti odontologijos specialistai, kurie gali jus pakonsultuoti tiek žandikaulio kaulo priauginimo klausimais, tiek susijusiais su dantų implantacija Vilniuje. Pirminės konsultacijos nemokamos. Jas galite gauti telefonu, el. paštu ar užpildę PAPADENT interneto svetainėje esančią užklausos formą.

PAPADENT rūpestis – Jūsų neblėstančios šypsenos!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Tomas Stumbrys

Gydytojas – odontologas, klinikos “Papadent” vadovas.

Darbo tikslas – pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu.
Specializuojasi dantų implantacijoje, dantų atkūrimui naudoja tik vienus pažangiausių „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantus, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką.
Atliekamos procedūros:
vienmomentė implantacija;
viso žandikaulio dantų atkūrimas vos ant 4 implantų;
kaulo priauginimas;
chirurginės procedūros;
danties rovimas;
žandikaulio kompiuterinė tomografija.
Licencijos numeris: OPL-02784.
Darbo patirtis nuo 2002m.

Daugiau informacijos

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.