Profesionalus sportas turi savo kainą

Informacija latviškai apie All-on-4

Mūsų latviškoje versijoje
Igoris - Visi dantys ant keturių implantų sėkmės istorija

Ne paslaptis, kad aktyvūs sportininkai patiria įvairias kūno traumas. Kartais dėl per mažo dėmesingumo, kartais dėl nepamatuotų fizinių galimybių. Keliaujantis po visą pasaulį kikboksininkas Igoris ringe nuo paauglystės praleido daugelį metų. Deja, jie praėjo su nemaloniomis pasekmėmis.

Trūko dalies viršutinių dantų, dalis likusių aptrupėję, praradę natūralią spalvą, todėl PAPADENT specialistai pasiūlė juos pašalinti. Nejautroje ištraukus dantis, įsriegti implantai ir pritaikytas viso žandikaulio protezas net su 7 implantais!

Po 8 mėnesių grįžęs sportininkas pasirinko cirkonio protezą ir papasakojo, kad jau pusmetį treniruoja jaunuolius ir daug daugiau dėmesio skiria jų judesių tikslumui, akcentuodamas dantų ir sveikatos svarbą.

Kad ir kokia jūsų istorija – esate sportininkas, pensininkas ar tiesiog dėl savų priežasčių netekote dalies dantų, nevarkite ir nesislėpkite nuo žmonių. PAPADENT specialistai su malonumu grąžins jums dailią šypseną ir papasakos, kaip rūpintis burnos higiena. Laukiame jūsų skambučio!

 

Nemalonios sporto pasekmės? 😬

 

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.