Kai pritrūksta laiko sau

Viskas apie dantų implantaciją

Sužinokite viską apie dantų implantaciją nuo A iki Z!
Gintarė - Visi dantys ant keturių implantų sėkmės istorija

Gintarė nuo mažens mažai rūpinosi savimi. Būdama vyriausia sese savo trims broliams, nuolat turėdavo juos prižiūrėti. Įprotis pasirūpinti kitais liko visam laikui. Sukūrusi šeimą, dėmesį sutelkė į vaikų auklėjimą, paskui į jų išlaikymą. Skubėjimas per du darbus, prasta mityba davė savus rezultatus. Vienas jų – didžioji dalis nebepataisomų dantų.

Pirmo vizito metu nuspręsta šalinti vienuolika likusių viršutinio žandikaulio dantų, o apatinio – aštuonis. Pasirinkta „All-on-4“ metodika – viršutiniame ir apatiniame žandikaulyje įsriegta po keturis implantus.

Po dvejų metų Gintarė nusprendė keisti laikinąjį dantų tiltą į nuolatinį, pagamintą iš metalo ir akrilo. Taip pat moteris pasidžiaugė, kad šis pokytis padėjo peržiūrėti savo gyvenimo būdą ir paskatino labiau rūpintis savimi. O grąžintas šypsenos grožis suteikia daugiau noro bendrauti ir džiaugtis.

Apleidote savo burnos higieną ir estetiką? Nebesinori laisvai šypsotis? Situaciją įmanoma pataisyti. Susisiekite su mumis jau dabar ir pasiruoškite maloniems pokyčiams.

 

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.