Nauja Šypsena Tik Per 24 Valandas!

Manai, pas Tave patys baisiausi dantys?

Ką pasakoja mūsų pacientai apie jiems atliktą gydymą?

Kiek kainuoja naujas gyvenimas?

Tik šį mėnesį Protezas ant 4 implantų nuo 3899 eur.

Tai labai maža investicija palyginus su tuo, kaip jausitės po gydymo, kaip pasitikėsite savimi ir imsite mylėti gyvenimą.

Peržiūrėkite mūsų gydymo atvejus, patikiname, Jūsų dantys nėra patys baisiausi, esame matę visko.

Dantų atkūrimui naudojami vieni pažangiausių bei daugiausiai į naujausias technologijas investuojančių Straumann ir Nobel Biocare implantai, kuriems suteikiama VISO GYVENIMO GARANTIJA, o neprigijimo rizika net nesiekia 1 proc. Jei nors vienas implantas Jums neprigytų, implantų gamintojai suteiks naują implantą, o „Papadent“ gydytojai jį įsriegs nemokamai. Tai viso gyvenimo investicija.

Kaip atrodė mūsų pacientai prieš ir po gydymo?

Vos per 24 val. pakeiskite savo gyvenimą ir džiaukitės naujais, fiksuotais ir gražiais dantimis. Greitai, saugiai ir efektyviai atkuriami visi dantys pagal Protezo ant 4 implantų technologiją. Kitaip nei išimamos plokštelės ar protezai, prie implantų pritvirtinti visi dantys yra stabilūs, jų nereikia išimti, o karštis, šaltis ir skonis jaučiamas lygiai taip pat, kaip ir su natūraliais dantimis. Be to, kietą maistą valgysite nesibaimindami, kad protezas iškris. Ši revoliucinė, gyvenimą keičianti technologija labiausiai tinka bedančiams arba tiems žmonėms, kurių nemaža dalis dantų beviltiški.

Visos Jūsų problemos gali būti išspręstos tik per 24 valandas. Implantų rinkos lyderiai – Straumann ir Nobel Biocare siūlo išeitį – neišimamus dantų protezus tik ant 4 implantų.

Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Visdar abejoji, užsiregistruok į nemokamą konsultaciją, papasakosime daugiau.

Nemokama Konsultacija

Protezo ant 4 implantų protezavimo eiga:

 1. Konsultacijos metu atliekamas kompiuterinės tomografijos tyrimas ir įvertinamas žandikaulio kaulas, suplanuojamas gydymas.
 2. To paties vizito metu yra šalinami protezavimui netinkami dantys, sriegiami implantai ir per 24 valandas pagaminamas neišimamas, fiksuotas dantų protezas. Juo jau galima kramtyti minkštesnį maistą tą pačią dieną.
 3. Po 7- 14 dienų išimami siūlai ir įvertinama implantų būklė.
 4. Gydymo kaina tik 3899 eurų ir per 24 valandas jau galite šypsotis, kalbėti ir kramtyti su naujais, fiksuotais ir gražiais dantimis.
 5. Po 4 – 6 mėnesių pirmasis laikinas dantų protezas jau gali būti keičiamas nuolatiniu, pagamintu iš metalo ar cirkonio keramikos.

Turi daug klausimų? Kviečiame pažiūrėti video.

Bijai? Taikome sedaciją ir primigdome, kad nieko neatsimintumėte iš procedūros ir gerai pailsėtumėte jos metu.

Protezo ant 4 implantų privalumai:

 1. Greitas ir saugus gydymas, kai per 24 valandas jau galima džiaugtis naujais, fiksuotais ir gražiais dantimis, kurie atliks kramtymo funkciją ir bus estetiškai gražūs.
 2. Įmplantaciją galima atlikti ir esant sudėtingai kaulo būklei, kai žandikaulis atrofavęs arba kenčiate skausmus, pūlinius. Tai būdas vėl susigrąžinti jaunatvišką šypseną.
 3. Viso gyvenimo garantiją suteikiama implantams, nes dirbame tik su šios srities lyeriais – Straumann ir Nobel Biocare. Galite nesibaiminti dėl implant atmetimo, tokiu atveju Jums implantas ir persriegimo procedūra nieko nekainuos.
 4. Sėkmės koeficientas yra 99 proc., o 1 proc. lemia rūkymas ir kiti žalingi įpročiai, kurie su implantacija ir gydymu yra sunkiai suderinami.
 5. Mes siūlome gydymą už vieną mažiausių kainų. Išvengiant kaulo priauginimo procedūros, sutaupoma iki 40 -50 proc. lėšų, o gydymą galima atlikti 9 iš 10 atvejų ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.
 6. Implantacija gali būti atliekama net ir esant po onkologinių susirgimų, sergant diabetu ar osteoporoze, jei šios ligos yra kontroliuojamos.
 7. Kompensaciją iš Teritorinės Ligonių kasos galite gauti dantų implantacijai ir protezavimui, jei atitinkate jų keliamus kriterijus. Kompesacijos suma iki 1220,20 Eur.

Daugiau laimingų pacientų kasdien. Ar nori būti vienas jų?