„Visi dantys ant 4 implantų“ procedūra Santariškėse

Dantų implantacija Santariškėse

„Visi dantys ant 4 implantų“ metodas, dar kitaip vadinama „All-on-4“ metodika, yra gydymo planas, kuriuo siekiama atkurti visą dantų eilę naudojant tik keturis implantus. Šis metodas naudojamas implantologijoje kaip alternatyva tradiciniam kiekvieno danties atkūrimo implantais metodui. Šią dantų implantavimo paslaugą Santariškėse (netoli Santariškių) jums suteiks ilgametę patirtį sukaupę gydytojai PAPADENT klinikoje.

Pagrindinis šio metodo principas – keturios implantavimo vietos strategiškai išdėstomos taip, kad jų visiškai pakanka, norint prisegti visas naujas dantų eilės. Tai leidžia sumažinti gydymo laiką, sąnaudas ir chirurginių procedūrų skaičių, lyginant su tradicine visų dantų atkūrimo metodika, kai kiekvieno danties atkūrimui naudojamas atskiras implantas.

„Visi dantys ant 4 implantų“ metodikos privalumai – greitesnis gydymo laikas, mažesnė invazija ir greitesnis atsigavimas po gydymo. Tačiau, kaip ir su visais medicininiais gydymo būdais, yra rizikų, todėl svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir atidžiai įvertinti savo individualią situaciją prieš pasirenkant šį gydymo metodą. Nemokamas konsultacijas galite gauti specializuotų odontologijos paslaugų klinikoje Santariškėse PAPADENT.

 

Keletas neseniai atliktų darbų

Kaip nepaklysti Santariškėse ir rasti PAPADENT

Odontologijos klinika Santariškės

Paklysti Santariškėse tikrai įmanoma, juk čia veikia net 6 odontologijos klinikos. Visos jos išties aukšto lygio. Bet jei ieškote PAPADENT, pirmiausia galite susipažinti su laimingų klinikos pacientų atsiliepimais ir rekomendacijomis. Pasidalinsime keliomis: „Puiki gydytoja, malonus bendravimas, viską aiškiai paaiškino. Gydytoja labai dėmesinga, kruopšti ir labai švelniai dirbo. Plombavo priekinį dantį, plomba atrodo labai natūraliai. Būtinai sugrįšiu į šią kliniką pas gydytoją Sigutę!“

Perskaitę atsiliepimus galbūt pagalvosite, ar norite apsilankyti Santariškių, Mokslininkų, Žaliųjų Ežerų, Taikos ar M. Marcinkevičiaus gatvėse esančiose klinikose, ar geriau atvykti iki PAPADENT.

Iš Santariškių iki PAPADENT ilgiausiai kelionė trunka apie pusvalandį (nuo Neste degalinės) autobusu. Automobiliu nuo degalinės užtruksite 7 min., net beveik degalų neišnaudosite. Jei į degalinę jums nereikia, galbūt esate netoli Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų? Iš čia autobusu iki PAPADENT 20 min., mašina – 7 min. Nuo Nacionalinio vėžio instituto autobusu – 24 min., mašina – 8 min.

Užsukite Į PAPADENT ir čia rasite visas dantų implantavimo bei protezavimo paslaugas Santariškėse už patrauklias kainas.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.