„Visi dantys ant 4 implantų“ metodika Antakalnyje

Dantų implantacija Antakalnyje

PAPADENT klinikoje Antakalnyje (8 min. nuo Antakalnio) teikiama „Visi dantys ant 4 implantų“ metodika, dažnai vadinama „All-on-4“, yra odontologinė procedūra, kuri naudojama norint pakeisti visą vieno žandikaulio arba abiejų žandikaulių dantų eilę. Šios metodikos metu naudojami keturi dantų implantai, kurie leidžia užtikrinti stabilumą ir atrodo bei veikia kaip natūralūs dantys.

Tačiau svarbu suprasti, kad kiekvieno paciento situacija skirtinga, ir ne visiems tinka „All-on-4“ metodika. Prieš pradedant bet kokią dantų implantavimo procedūrą, svarbu pasikonsultuoti su specialistu, kuris atras geriausią galimą sprendimą konkretaus atvejo atžvilgiu.

Keletas neseniai atliktų darbų

Kodėl verta iš Antakalnio vykti į PAPADENT

Odontologijos klinika Antakalnis

Iš Antakalnio į PAPADENT vykti verta dėl to, kad šioje klinikoje rasite visas būtinas odontologijos paslaugas, kuriomis džiaugiasi gausus laimingų pacientų būrys. „Labai stipri, kvalifikuota ir nepriekaištingu aptarnavimu pasižyminti klinika. Esu labai patenkinta, man buvo suteiktas pats geriausias gydymas. AČIŪ JUMS!“ Taigi nepaisant to, kad Antakalnio mikrorajone veikia net 14 klinikų (Antakalnio, P. Vileišio, Kareivių, Smėlio gatvėse ir Nemenčinės plente), daugelis pacientų renkasi PAPADENT.

Atvykti į kliniką labai patogu. Nuo Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios autobusu užtruksite 22 min., automobiliu – 9 min. Nuo Vilniaus Gedimino technikos universiteto viešuoju transportu – 23 min., automobiliu – 8 min. Gyvenantys prie Sapiegų rūmų parko, viešuoju transportu gali atvykti per 36 min., automobiliu – per 9 min.

Taigi visiems, kurie ieško Antakalnyje protezavimo, estetinio plombavimo, implantavimo ir kitų odontologinių paslaugų, verta rinktis PAPADENT.

 

Aukštos kvalifikacijos odontologai Antakalnyje

Klinikoje PAPADENT dirba aukštos kvalifikacijos odontologai, teikiantys platų spektrą įvairiausių paslaugų. Gyvenantiems ar tiesiog besisvečiuojantiems Antakalnyje dantų implantavimas, protezavimas, laminatės, balinimas, estetinis plombavimas, burnos higiena, gydymas, rovimas ir kitos paslaugos visada po ranka. Tereikia užsukti į PAPADENT.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.