Kur galima išrauti protinį dantį Tarandėje?

Dantų implantacija Tarandėje

Protinio danties rovimo paslaugų Tarandėje gali prireikti bet kam ir bet kada. Tad išties naudinga iš anksto žinoti, kas tai per procedūra ir kur galima kreiptis, jei tokios prireiks. Odontologijos klinikoje Tarandėje (kelios min. nuo Tarandės) PAPADENT protinio danties rovimo procedūrą atlieka odontologas arba chirurgas. Šis gydymo metodas taikomas norint pašalinti protinius dantis, kurie gali būti įstrigę arba sukelia riziką atsirasti kitų dantų ar dantenų problemoms.

Protinio danties rovimas gali būti atliekamas su vietine arba bendrine nejautra (anestezija), priklausomai nuo paciento poreikių ir gydytojo rekomendacijų. Po procedūros svarbu laikytis gydytojo nurodymų dėl pooperacinės priežiūros, kad būtų išvengta komplikacijų.

PAPADENT gausite visą informaciją apie protinio danties rovimą, taip pat ir apie dantų implantavimo paslaugas Tarandėje.

Keletas neseniai atliktų darbų

Atvykite į PAPADENT iš Tarandės

Odontologijos klinika Tarandėje

Tarandėje dantų protezus tikriausiai galima įsigyti Pagrandos g. esančioje odontologijos klinikoje. Tačiau kadangi ši įstaiga vienintelė veikianti šiame Vilniaus rajone, eilės čia greičiausiai tokios pat ilgos kaip ir žiemos naktys. Bet juk artėja pavasaris, kai norisi šypsotis ir džiaugtis bundančia gamta. Tad kam laukti ilgose eilėse, jei galima greitai atvykti į PAPADENT?

Jei kaip tik palikote savo augintinį Tarandės veterinarijos klinikoje, reiškia šiuo metu turite laiko pasirūpinti ir savimi. Sėskite į autobusą ir po valandos jau žengsite pro PAPADENT duris. Jei vykstate automobiliu, pasimatysime dar greičiau – po 16 min. Grįždami iš klinikos galite užsukti į Circle K degalinę Tarandėje užsipilti degalų (kelionė – 16 min.) ar išgerti puodelį kvapnios kavos važiuodami autobusu (kelionė – 57 min.). Pakeliui galėsite dar ir apsipirkti prekybos centre Rimi Tarandė (užtrukę vos 55 min. autobusu ir 15 min. mašina).

Atvykite ir prisijunkite prie gausaus laimingų PAPADENT pacientų būrio, kurie apie kliniką negaili šiltų žodžių. Kad ir tokių: „Klinika dirba gerai. Visada perspėja dėl atvykimo. Gydytojas dirba išties profesionaliai ir viską paaiškina suprantamais terminais. Darbų kokybė labai gera, aptarnavimas puikus. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į šią kliniką.“

PAPADENT – visapusiškos odontologijos paslaugos visai šeimai vienoje vietoje.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.