Ar Lentvaryje gydo dantis su nejautra?

Dantų implantacija Lentvaryje

Jautrūs dantys ar skausmo baimė – tai pakankamai svarios priežastys paieškoti dantų gydymo Lentvaryje su nejautra. Dantų gydymas su nejautra arba vietinė anestezija yra procedūra, kurios metu odontologas arba chirurgas vietiniu būdu numalšina dantų ir aplinkinių audinių skausmą bei jautrumą. Tai vienas iš dažniausių būdų užtikrinti, kad pacientas patirtų kuo mažiau diskomforto ar skausmo gydymo metu.

Vietinė anestezija paprastai atliekama naudojant specialų anestezijos preparatą, kuris švirkščiamas tiesiogiai į gydomą audinį. Šis preparatas blokuoja nervų signalus, todėl pacientas gydymo metu nejaučia skausmo.

Svarbu paminėti, kad vietinė anestezija paprastai veikia tik audinius, kurie yra tiesiai paveikti preparatų, todėl pacientas gali jausti tam tikrą spaudimą ar diskomfortą gydymo metu, bet nejausti skausmo. Daugiau apie vietinę nejautrą ir kitas odontologines procedūras sužinosite PAPADENT dantų priežiūros klinikoje Lentvaryje vos pusvalandis nuo Lentvario).

Keletas neseniai atliktų darbų

Ar verta iš Lentvario vykti į PAPADENT?

Dantų protezavimas ir implantacija Lentvaryje

Vienareikšmiškai taip, verta. Vien dėl daugybės laimingų PAPADENT klinikos pacientų atsiliepimų, kurių tiek neturi nė viena Lentvaryje veikianti odontologijos klinika. Nei Kęstučio, nei Bažnyčios, nei Taikos gatvėse ar Klevų alėjoje. Nė viena iš 5. Jei netikite, pasidomėkite internete. O dar geriau – išbandykite praktiškai. Juk ne veltui sakoma – geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.

Nežinote kaip atvykti? Ogi viešuoju transportu ar automobiliu. Pavyzdžiui, tiesiai iš Lentvario dvaro automobiliu 45 min., o viešuoju transportu 1 val. 40 min. Gyvenantys toliau, iki Lentvario gali atvykti traukiniu ir atvažiuoti tiesiai iš Lentvario traukinių stoties per 52 min. Automobiliu per 28 min. Nuo Geležinkelio tiesimo centro autobusu užtruksite apie pusantros valandos, mašina – iki pusvalandžio.

PAPADENT visapusiškai rūpinasi savo pacientais tiek visame Vilniaus mieste, tiek jo prieigose. Net ir norintys įsigyti dantų protezavimo paslaugą Lentvaryje, drąsiai gali vykti į PAPADENT.

 

Ir taksistai rūpinasi savo dantimis

Apie visus Vilniaus taksistus informacijos neturime, bet Tadas savo dantimis išties pasirūpino, nors iki tol buvo gerokai apleidęs. Vis tik žmonos paragintas rinktis PAPADENT kliniką, Tadas nusprendė registruotis konsultacijai. Jos metu pacientui buvo pasiūlyta šalinti likusius 8 viršutinio ir 8 apatinio žandikaulio dantis bei parinkta „All-on-4“ metodika.

Tadas džiaugiasi pasirinkęs PAPADENT. O jūs? Ar džiaugiatės dantų implantavimo paslaugomis Lentvaryje? Jei ne, PAPADENT laukia jūsų jau dabar.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.