Odontologijos paslaugos Justiniškėse su draudimo dengimu

Dantų implantacija Justiniškėse

Nors apie dantų priežiūros svarbą kalbama ištisus dešimtmečius, kai kurie žmonės apie privalomąją burnos higieną visiškai pamiršta. Ką jau kalbėti apie apsilankymus pas specialistus. Apie šiuos prisimenama tik tada, kai dantų būklė tampa kritiška. O tada ir vėl kyla dvejonės, kad paslaugos kainuos didžiulius pinigus. Tačiau iš bet kokios padėties galima rasti išeitį. Viena jų – odontologinis draudimas. Tai galimybė naudotis odontologų paslaugomos draudimo lėšomis.

Odontologijos klinika Justiniškėse (20 min. nuo Justiniškių) PAPADENT sudariusi bendradarbiavimo sutartis su SEB, IF, Compensa, Ergo ir Gjensidige sveikatos draudimais. Jums bus suteikta konsultacija ir kitos odontologinės paslaugos, kurių prireiks pagal gydymo planą. Apie tai kalba net patenkinti klinikos pacientai: „Puiki, lanksti mokėjimo terminams klinika. Procedūras atliko profesionaliai. Dėmesys pacientui, viskas suprantamai išaiškinama, maloniai bendraujama. Rekomenduoju visiems.“ Ar tai ne puiki motyvacija pasirūpinti savo dantimis?

Keletas neseniai atliktų darbų

Patogiausias maršrutas iš Justiniškių iki PAPADENT

Odontologijos klinika Justiniškės

Mes puikiai žinome, kad Justiniškių mikrorajone veikia net 5 puikios odontologijos klinikos, įsikūrusios Rygos, Taikos ir Justiniškių gatvėse. Kodėl jos puikios? O gi todėl, kad turi aukštus įvertinimus. Bet ar jos gali pasigirti tokia atsiliepimų gausa kaip PAPADENT? Deja, ne.

Sakote, atsiliepimai dar nėra viskas ir dantis taisytis rinksitės ten, kur arčiau? Bet jei žinotumėte, kad iš Justiniškių iki PAPADENT atvykti itin patogu? Nuo parduotuvės Senukai iki PAPADENT per 44 min. galima atvažiuoti 1G, 10 ir 2 autobusais. O vykstant automobiliu, užtruksite vos 25 min. Nuo Kardiolitos klinikų kas 12 min. kasdien važinėja 5G autobusas, kuris iki PAPADENT važiuoja 25 min. Automobiliu kelionė trunka vos 15 min. Na, o nuo Mykolo Biržiškos gimnazijos 5G autobusu atvyksite tik per 39 min., automobiliu – per 19 min.

Kaip matote, dantų protezai Justiniškėse pasiekiami be jokių problemų.

 

Dantų atkūrimas per vieną dieną Justiniškėse

Ar galite patikėti, kad šiuolaikinės technologijos leidžia dantis atkurti vos per vieną dieną? Tuo negalėjo patikėti ir ponia Inesa. Kol neatvyko į PAPADENT. Iki tol moteris naudojosi dviem išimamais protezais, tačiau šie nesuteikė tokio komforto, kaip tikėtasi. Todėl buvo nuspręsta padaryti naują protezą viršutiniam žandikauliui, o apačioje sudėti 4 implantus per vieną dieną.

Ponia Inesa kliniką paliko neslėpdama džiaugsmo ašarų ir plačios šypsenos. Dabar ji visiems gali pasakyti, kur rasti kokybiškus implantus Justiniškėse. Netikite ponia Inesa? Atvykite ir įsitikinkite patys.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.