Kur Žvėryne taikoma „All-on-4“ metodika?

Dantų implantacija Žvėryne

„All-on-4“ metodika yra gydymo planas, skirtas atkurti dantis žmonėms, kurie prarado daugiau nei vieną dantį ar net visą dantų eilę. Šis metodas naudojamas implantologijoje, siekiant suteikti pacientui naują, tvirtą ir estetiškai patrauklią šypseną. Žvėryne dantų implantavimo „All-on-4“ metodika paslaugą suteiks patyrę PAPADENT klinikos specialistai.

Pagrindinis „All-on-4“ metodikos principas – naudojant tik keturis implantus, galima atkurti visą dantų eilę. Tai leidžia sumažinti gydymo laiką, sąnaudas ir chirurginių procedūrų skaičių, lyginant su tradiciniu kiekvieną dantį atkuriančių implantų metodu. Šie keturi implantai strategiškai sumontuojami taip, kad pasinaudojama esama kaulo struktūra ir gali būti išvengta papildomo kaulo persodinimo.

„All-on-4“ metodika suteikia pacientui greitą ir efektyvų būdą atkurti dantų eilę, pagerinti jų funkcionalumą ir estetiką bei pagerinti gyvenimo kokybę. Tačiau reikia atminti ir tai, kad kiekvieno paciento situacija skirtinga, todėl prieš pradedant gydymą svarbu pasitarti su specialistu ir nuspręsti, ar „All-on-4“ metodika yra tinkama konkrečiai situacijai. Visą informaciją apie „All-on-4“ procedūrą, taip pat ir apie dantų protezavimą Žvėryne rasite PAPADENT. Atvykite, skambinkite, rašykite, atsakysime į visus jūsų klausimus.

Keletas neseniai atliktų darbų

PAPADENT Žvėryne rasite lengvai

Odontologijos klinika Žvėrynas

Iš Žvėryno iki PAPADENT atvykti išties paprasta ir lengva. Jei šiuo metu esate prekybos ir pramogų centre Panorama, sėskite į 89 autobusą ir jau po 22 min. praversite klinikos duris. Norite greičiau? Keliaukite automobiliu ir mes jus pasitiksime jau po 7 min. Išėjote pasivaikščioti po Vingio parką? Puiku! Pakeliui nepamirškite užsukti ir į PAPADENT. Nuo Vingio parko tilto autobusu – 45 min., mašina – 10 min. Liubarto tiltas dar arčiau – autobusu – 29 min., automobiliu – 9 min.

Taip taip, ir mes informuoti, kad ir pačiame Žvėryne klinikų nemažai (11). Tad kam kažkur važiuoti? Užtenka paėjėti iki Sėlių, Kęstučio, Latvių, S. Moniuškos ar Vytauto gatvių ir gauti visas reikiamas paslaugas. Mes su jumis visiškai sutinkame. Tačiau ar bandėte internete ieškoti informacijos apie PAPADENT? Nebandėte? Pabandykite. Rasite tiek daug patenkintų mūsų pacientų atsiliepimų, kad net galva apsisuks.

Taigi pakelkite akis į aukščiau esančią pastraipą ir dar kartą paskaitykite, kaip iš Žvėryno nuvažiuoti iki PAPADENT. Ši informacija jums tikrai pravers, nes mes sakome iki pasimatymo.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.