Estetinis dantų plombavimas Baltupiuose

Dantų implantacija Baltupiuose

Estetinis dantų plombavimas specializuotų odontologijos paslaugų klinikoje Baltupiuose (5 min. nuo Baltupių) PAPADENT – tai procedūra, skirta atkurti dantų išvaizdą ir funkciją po karieso pašalinimo ar dantų pažeidimo. Šis plombavimo metodas skirtas estetiniams tikslams, siekiant, kad dantys atrodytų kuo natūraliau ir neturėtų akivaizdžių kosmetinių trūkumų.

Estetinis dantų plombavimas labai populiarus, nes leidžia atkurti natūralią dantų išvaizdą. Tačiau prieš priimant galutinį sprendimą, svarbu pasikonsultuoti su dantų gydytoju, kad būtų nustatytas tinkamiausias plombavimo būdas atsižvelgiant į individualius poreikius ir situaciją.

 

Keletas neseniai atliktų darbų

Ieškantiems PAPADENT Baltupiuose

Odontologijos klinika Baltupiai

Ieškantiems PAPADENT Baltupiuose gali padėti tiesioginio maršruto nustatymas vykstant viešuoju transportu ir automobiliu. Pavyzdžiui, nuo prekybos ir pramogų centro Ozas iki PAPADENT klinikos autobusu atvažiuosite per 13 min., o mašina – per 4 min. Studijuojantys Vilniaus kolegijos Verslo ir vadybos fakultete, dantis susitvarkyti gali atvykti tiesiai po paskaitų – autobusu per 20 min., mašina – per 8 min. Važiuojantys nuo Verkių vandens malūno autobusu, užtruks apie pusvalandį, o automobiliu – iki 6 min.

Sakote, kad Baltupių rajone yra klinikų gerokai arčiau nei PAPADENT? Kad ir toje pačioje Didlaukio gatvėje jų net 4. Kitos 5 įsikūrusios Ateities, Kalvarijų, Trinapolio, Šeškinės Sodų ir V. Gerulaičio gatvėse. Bet galbūt apsispręsti padės patenkintų PAPADENT pacientų atsiliepimai, kuriuos galima rasti internete? O mes jums sakome iki susitikimo PAPADENT.

 

PAPADENT – dantų protezavimas ir implantavimas

Baltupiuose dantų protezavimas PAPADENT klinikoje paremtas puikiu kainos ir kokybės santykiu. Pas mus rasite įvairias akcijas ir kiekvienam pacientui pritaikytus individualius pasiūlymus.

Dantų implantai Baltupiuose už patrauklią kainą PAPADENT klinikoje pritaikius „Visi dantys ant 4 implantų“ metodą. Gausite išsamų gydymo planą, su detaliomis paslaugų kainomis.

Registruokitės vizitui jau dabar. Nelaukite, kol jūsų šypsena privers tai padaryti.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.