Dantų priežiūra Pašilaičiuose iš Valstybinės ligonių kasos fondo

Dantų implantacija Pašilaičiuose

Valstybinė ligonių kasa yra Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos dalis, skirta finansuoti ir valdyti ligoninių veiklą bei kompensuoti teikiamas paslaugas. Į paslaugų sąrašą įtrauktos ir dantų priežiūros paslaugos – implantavimo, protezavimo, chirurginės ir kt. – priklausomai nuo paciento poreikių.

Kompensavimo sąlygos gali skirtis atsižvelgiant į konkrečias paslaugas ir situacijas. Pacientams, kurie atitinka tam tikras sąlygas ir gali gauti reikiamą gydymą teisės aktų nustatytą tvarka, gali būti kompensuojamos kai kurios odontologų suteiktos paslaugos.

Norint sužinoti konkretesnę informaciją, kokios paslaugos kompensuojamos Lietuvoje, geriausia kreiptis tiesiogiai į gydytoją arba vietinę ligoninę, kad gautumėte aktualią informaciją apie savo situaciją ir galimybes. Specializuota odontologijos klinika Pašilaičiuose PAPADENT (vos kelios minutės nuo Pašilaičių) teikia plataus spektro odontologines paslaugas, o patyrę klinikos specialistai mielai suteiks informaciją jums rūpimais klausimais.

Keletas neseniai atliktų darbų

Kodėl Pašilaičiuose verta rinktis PAPADENT?

Odontologijos klinika Pašilaičiai

Pašilaičių rajonas įsikūręs patogioje Vilniaus miesto vietoje – iš čia puikus susisiekimas su kitais miesto rajonais. Todėl čia veikia net 16 odontologijos klinikų. Net po kelias Laisvės prospekte, Žemynos, Medeinos, Pavilnionių, Ukmergės, Perkūnkiemio gatvėse ir po vieną Eitminų, Sviliškių ir Justiniškių gatvėse. Taigi Pašilaičiuose dantų protezus susidėti nėra jokių problemų. Bet galbūt jūs esate iš tų, kurie mėgsta naujoves ir nori išbandyti kitų klinikų paslaugas? Vadinasi jums verta atvykti į PAPADENT.

Nuo prekybos centro Pigu.lt PAPADENT klinika pasiekiama per 34 min. viešuoju transportu ir per 9 min. automobiliu. Nuo sporto klubo GymPlus galima ateiti ir pėsčiomis, bet galima ir autobusu per 22 min. arba mašina per 9 min. Prekybos centras LIDL ir PAPADENT beveik kaimynai – autobusus iki klinikos 26 min., automobiliu – 11 min.

Jei vis dar dvejojate ar verta, galbūt apsispręsti padės laimingų klientų atsiliepimai? „Šiais metais pagaliau pasiryžau padaryti tai, ko vengiau labai ilgai – susitvarkyti visas dantų problemas. Ir labai pasisekė, kad pasirinkau Papadent specialistus. Nuo administratorės iki kiekvieno gydytojo – visi yra puikūs profesionalai. Baisu yra ir bus visada, bet mažiau, nes darbas atliekamas puikiai.“

 

Burną senatvė aplankė pirmiausia?

Taip nutiko poniai Sofijai. Kai ji atvyko į PAPADENT, dantų būklė buvo tragiška. Tačiau klinikos gydytojai tikri meistrai – po gydymo ponia Sofija vėl jaučiasi jauna ir žvali.

Pacientei buvo panaudota „All-on-4“ metodika – viršutiniame žandikaulyje įsriegti 6 implantai, apatiniame – 4. O po kelių mėnesių laikini protezai pakeisti į cirkonio.

Neleiskite senatvei užklupti jūsų netikėtai – užsukite į PAPADENT. Dantų implantai Pašilaičiuose jau laukia jūsų.

UŽSISAKYK KONSULTANTO SKAMBUTĮ

Turi papildomų klausimų? Pildyk formą žemiau ir mes artimiausiu metu Tau paskambinsime!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Gydytojas Tomas Stumbrys, Papadent klinikos vadovas

✅ Vedančio gydytojo patirtis daugiau nei 20 metų. Kitų gydytojų dirbančių su implantais patirtis nuo 5 metų.
✅ Pirminei konsultacijai priimsime jau po 1–2 savaičių.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

Nedvejodami skambinkite mums +370-699-99911
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.